Projekts

Sākums » Āgenskalns » Projekts

 

Projekta ēka, kas atrodas Mazā Nometņu ielā 17A, ir viena no Āgenskalna apkārtnes apbūves koka arhitektūras pērlēm, kas savu pilno ēkas rekonstrukciju piedzīvoja 2019. gadā. Šī vēsturiskā koka ēka celta 1910. gadā, un tajā vēl arvien ir jūtamas pagātnes vēsmas – ēkā saglabāti oriģināli arhitektūras elementi, kā arī ķieģeļu atsegumu fragmenti kāpņu telpā.

 

Trīsstāvu namā ir desmit divu un četru istabu dzīvokļi, kuros ir mūsdienīgs plānojums. Dzīvokļi pieejami platībā no 42 līdz 83 kvadrātmetriem, un tie ir ar pilnu apdari. Ēkas koka ārdurvis aprīkotas ar koda atslēgu.

 

Īpašumā ir apzaļumota, apgaismota un labiekārtota teritorija, kas ir norobežota ar sētu. Vārti ir kontrolējami ar tālvadības pulti, savukārt iebrauktuve un pagalmā esošā autostāvvieta ir bruģēta. Tāpat teritorijas zaļajā zonā tiek plānots bērnu rotaļu laukums.

 

Dzīvokļi renovētajā projektā piemēroti cilvēkiem, kas spēj novērtēt Āgenskalna koka arhitektūru un kuriem ir svarīga ērta vide Rīgas centra tuvumā. Projekta apkārtnē pieejama ikdienā nepieciešamā infrastruktūra - pārtikas un sadzīves preču veikali, Āgenskalna tirgus, izglītības iestādes, sporta centri, kafejnīcas, kā arī dažu minūšu attālumā esošās sabiedriskā transporta pieturvietas. Savukārt dažu minūšu gājiena attālumā atrodas Māras dīķis un gleznainais Arkādijas parks, kurā var atpūsties no ikdienas steigas. 

Elizabete Pomaskova

Elizabete Pomaskova

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais: +371 29164522
Tālrunis: +371 67079220