+371 6736 5555

Vērtīgu dāvanu laiks Salaspils projektā “Rīgas Vārti”

  • Jaunā daudzdzīvokļu projekta “Rīgas Vārti” attīstītājs SIA “Interbau” jaunajiem klientiem, kas iegādāsies dzīvokli, piedāvā izvēlēties kādu no vērtīgajām dāvanām – saimniecības telpu, autostāvvietu vai garāžu. Kampaņa attiecas uz pirmajiem pieciem dzīvokļu darījumiem vai līdz šī gada 31. augustam.


Iegādājoties vienistabas dzīvokli vai divistabu dzīvokli platībā līdz 40 m², dzīvokļa īpašnieks dāvanā saņems saimniecības telpu. Pērkot divistabu dzīvokli platībā virs 40 m², īpašnieks var izvēlēties starp saimniecības telpu un autostāvvietu, savukārt, iegādājoties trīsistabu vai četristabu dzīvokli, dāvanā var izvēlēties saimniecības telpu, autostāvvietu vai garāžu.

 

 

Lai iepazītos klātienē ar jauno projektu un tā būtiskākajām priekšrocībām, ceturtdien, 29. jūnijā, no pulksten 15.00 līdz 19.00 “Rīgas Vārtos”, Birzes ielā 1, Salaspilī, norisināsies atvērto durvju diena. Pasākuma laikā apmeklētājiem no “ARCO REAL ESTATE” pārdošanas komandas būs iespēja saņemt konsultācijas par dzīvokļu iegādes procesu. Lai apmeklētu atvērto durvju dienu, pasākumam iepriekš jāreģistrējas – https://bit.ly/rv-open.

 

Pie projekta priekšrocībām var minēt zaļu un tīru apkārtējo vidi, blakus esošās izglītības iestādes, tirdzniecības centrus, medicīnas iestādes, ēdnīcas un kafejnīcas, kā arī brīvā laika pavadīšanas iespējas. Lai gan projekts atrodas ārpus Rīgas, to ar galvaspilsētu savieno ērta sabiedriskā transporta kustība, kā arī transporta infrastruktūra kopumā, nodrošinot maksimāli ērtu un iespējami ātru nokļūšanu līdz Rīgas centram, proti, ar automašīnu tas sasniedzams 25-30 minūtēs.

 

“Rīgas Vārti” ir jauns un mūsdienīgs daudzdzīvokļu projekts, kur iegādei tiek piedāvāti vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi platībā no 38 līdz 118 kvadrātmetriem. Katrā dzīvoklī ir lodžija un autonoma ventilācija, kā arī pilna iekšējā apdare, savukārt dzīvokļu siltumu nodrošina efektīva gāzes apkures sistēma, kuras energoefektivitāti papildina plastikāta logi ar trīskāršām stikla paketēm. Projekts, kurā ir 93 dzīvokļi, atrodas Salaspils centra tiešā tuvumā, bet vienlaikus nomaļā un klusā vietā, kas iedzīvotājiem ļauj izbaudīt dažādas ērtības.

 

Plašāka informācija par projektu “Rīgas Vārti” pieejama projekta vietnēs – www.arcoreal.lv/rigasvarti un www.rigasvarti.lv

 

 

Sagatavoja:

Mārtiņš Lācis
Mārketinga projektu vadītājs


20.06.2023.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod tirdzniecības telpas
1 st., 92 m2
Rīga, Centrs
140 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
3 ist., 4 no 5 st., 73 m2
Rīga, Centrs
92 500 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
4 ist., 2 st., 113 m2
Siguldas novads, Peltes
165 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
2 st.,
Rīga, Bukulti
79 000 EUR
X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu