+371 6736 5555

Jaunais projekts “Terramisu” piesaista finansējumu 5 miljonu eiro apmērā

  • Jaunā projekta “Terramisu”, kas atrodas Rīgā, Prūšu ielā 1a, attīstīšanai un būves pabeigšanai septembra sākumā piesaistīti pieci miljoni eiro, kuru izmaksa plānota vairākās kārtās. Līdzekļi saņemti no lietuviešu pūļa finansēšanas platformas “Profitus”, kurai šis ir pirmais šāda apjoma investīciju objekts Latvijā, informē starpniecības uzņēmuma “ARCO REAL ESTATE” speciālists Ģirts Jansons. Projekta nodošana ekspluatācijā plānota kārtās, un pirmie iedzīvotāji varēs ievākties dzīvokļos jau 2024. gada pirmajā pusē.


Kā norāda Ģ. Jansons, sākotnēji jaunā projekta attīstīšanai tika saņemts aizdevums no Baltic International Bank, tomēr bankas maksātnespējas rezultātā finansēšana tika apturēta. Lai maksimāli ātri nodrošinātu būvdarbu pēctecību šādos apstākļos, “ARCO REAL ESTATE” speciālisti apzināja iespējamos risinājumus un piesaistīja pūļa finansēšanas platformu “Profitus”, kas izskatīja iespēju paplašināt savu darbību Latvijā. Izvērtējot “Terramisu” potenciālu, “Profitus” piešķīra finansējumu iepriekšējo saistību dzēšanai un projekta būvniecības pabeigšanai.

 

 

“Profitus” savlaicīgi piešķirtais finansējums ļauj turpināt būvdarbus pilnā apjomā: šobrīd objektā norisinās iekšējo maģistrālo inženiertīklu (apkure, ūdensvads, kanalizācija, elektrība) izbūve, iekštelpu staprsienu izbūve, pirmā stāva telpu sadalīšana dzīvokļos, vestibila veidošana un liftu montāža, kā arī fasādes apdares darbu nobeigšana.

 

Jaunajā deviņstāvu projektā “Terramisu” kopumā pieejams 121 dzīvoklis dažādām gaumēm un atšķirīgām vajadzībām – sākot no kompaktiem vienistabas mājokļiem līdz pat lielākām ģimenēm piemērotiem dzīvokļiem ar piecām istabām. Neatkarīgi no mājokļa platības, kas pieejama amplitūdā no 34 līdz 103 kvadrātmetriem, katra dzīvokļa plānojums veidots tā, lai telpu varētu izmantot maksimāli efektīvi, turklāt radošām interjera izpausmēm palīdzēs griestu augstums, kas visos dzīvokļos sasniedz vismaz 2,95 metrus.

 

Dzīvokļos siltumu nodrošina somu koncepta radiatori, bet trīs stiklu pakešu logi un saules paneļi uz ēkas jumta iedzīvotājiem palīdzēs ietaupīt gada aukstajos mēnešos. Fasādei izmantots 200 mm siltinājums, kas kopā ar citiem konstruktīvajiem risinājumiem projektam piešķir augstāko energoefektivitāti – A klasi. Uz ēkas jumta uzstādīti 85 kW jaudīgi saules paneļi, kas visa gada garumā projekta iedzīvotājus nodrošinās ar silto ūdeni un koplietošanas telpu apgaismojumu, tādā veidā būtiski samazinot komunālās izmaksas. Iedzīvotāju ērtībām projektā izbūvētas plašas jumtu terases.

 

 

Pirmajā stāva telpas paredzētas dažādu pakalpojumu sniedzēju vajadzībām – skaistumkopšanai, ēdināšanai, ziedu tirdzniecībai, bērnu pieskatīšanai un citiem ikdienā nepieciešamiem pakalpojumiem. Jau šobrīd daļa no pirmā stāva komercplatībām ir atvēlēta veļas un apģērba mazgāšanas servisam, par ko noslēgts ilgtermiņa nomas līgums, atklāj “ARCO REAL ESTATE” pārstāvis Ģirts Jansons, aicinot pieteikties telpu nomai minēto pakalpojumu sniedzējus vai citu servisu nodrošinātājus.

 

“Terramisu” apkārtne ir apgaismota, kā arī ierīkots bērnu rotaļu laukums ar apzaļumotu teritoriju. Projekta apkārtnē ir viss ikdienā nepieciešamais – izglītības un medicīnas iestādes, tirdzniecības centri, tirgus, aktīvās atpūtas un izklaides centri, kafejnīcas, kā arī attīstīta sabiedriskā transporta infrastruktūra. Projekta teritorijā būs pieejamas arī virszemes autostāvvietas, daļa no tām – zem jumta.

 

Plašāka informācija par projektu “Terramisu” pieejama projekta vietnēs – www.arcoreal.lv/terramisu un www.terramisu.lv.

 

Sagatavoja:

 

Dainis Guks
Mārketinga un sabiedrisko
attiecību vadītājs


19.09.2023.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod tirdzniecības telpas
1 st., 92 m2
Rīga, Centrs
140 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
3 ist., 4 no 5 st., 73 m2
Rīga, Centrs
92 500 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
4 ist., 2 st., 113 m2
Siguldas novads, Peltes
165 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
2 st.,
Rīga, Bukulti
79 000 EUR
X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu