+371 6736 5555

Ģirts Jansons par aktuālo biroju tirgus segmentā

  • Vai Latvijā uzņēmumi pāriet uz mazākiem birojiem? Varbūt pat atsakās no birojiem un pāriet uz attālināto darbu? Un kā tuvākajā laikā varētu mainīties biroju nomas maksas?


Ģirts Jansons:

 

"Šobrīd biroja telpu nomas tirgū ir novērojams, ka vairāk pieprasītas ir biroja telpas 100-150 kvadrātmetru platībā. Domājams, tas ir tāpēc, ka daļa uzņēmumu, kuriem jau pandēmijas laikā bija ieviests attālinātais darbs, turpina to praktizēt arī šobrīd un atsakās no lielu biroju uzturēšanas. Tajā pat laikā, uzņēmumi tomēr cenšas nodrošināt darbiniekiem hibrīdus darba apstākļus - ar iespēju biroju tomēr apmeklēt vienu līdz divas reizes nedēļā.

 

Kas attiecas biroju telpu nomas maksām, tad lielas izmaiņas tirgū novērotas netiek. Mazākas platības birojiem telpu nomas maksa saglabājas iepriekšējā apmērā, un tikai lielākas platības birojiem ir iespējamas nelielas nomas atlaides. Ir novērojams arī tas, ka daži no biroju centriem veic telpu pārplānošanu no lielākām biroju telpām uz mazākām, lai pielāgotos pieprasījumam, bet, tā kā jebkuru telpu pārplānošana un izbūve ir saistīta ar izmaksām, tad, kā jau minēju, mazākām telpām nomas maksa nemainās."


14.06.2023.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod tirdzniecības telpas
1 st., 92 m2
Rīga, Centrs
140 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
3 ist., 4 no 5 st., 73 m2
Rīga, Centrs
92 500 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
4 ist., 2 st., 113 m2
Siguldas novads, Peltes
165 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
2 st.,
Rīga, Bukulti
79 000 EUR
X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu