+371 6736 5555

“ARCO REAL ESTATE” tiešraidē spriedīs par aktualitātēm nekustamo īpašumu nozarē

  • Turpinot ikgadējo tradīciju, “ARCO REAL ESTATE” eksperti – valdes priekšsēdētājs Aigars Šmits un valdes loceklis, vērtēšanas nodaļas vadītājs Māris Laukalējs – šo piektdien, 20. janvārī, tiešraidē apspriedīs pagājušā gada tendences nekustamo īpašumu tirgū, kā arī iztirzās citas ar nozari saistītas un akūtas tēmas. Tiešraide no pulksten 14.00 tiks translēta uzņēmuma “Facebook” lapā (www.fb.com/arcorealestate).


Uzņēmuma pārstāvji diskusijas laikā atskatīsies uz pērnā gada notikumiem nekustamo īpašumu tirgū, atklājot populārāko segmentu raksturīgās tendences, analizēs ekonomisko un politisko faktoru ietekmi uz nozari šogad, kā arī apspriedīs iespējamo tirgus stabilizāciju un centīsies rast atbildi uz bieži uzdoto jautājumu – pirkt vai īrēt 2023. gadā.

 

 

“Gada sākums ir piemērots laiks tam, lai atskatītos uz pagājušo laika periodu, par kuru ir apkopoti objektīvi dati, un izdarītu secinājumus, izsakot ticamas prognozes 2023. gadam,” publiskās diskusijas nepieciešamību skaidro M. Laukalējs.

 

Ikviens nozarē iesaistītais un citi interesenti tiek aicināti uzdod sev aktuālos jautājumus par Latvijas nekustamo īpašumu tirgu. Līdz tiešraides sākumam jautājumus var uzdot, sūtot tos uz e-pasta adesi marketings@arcoreal.lv, savukārt tiešraides brīdī tos varēs uzdot komentāru sadaļā.

 

Sagatavoja:

Dainis Guks

Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītājs


17.01.2023.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
2 ist., 6 no 7 st., 55 m2
Rīga, Purvciems
600 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
4 ist., 2 no 10 st., 97 m2
Rīga, Purvciems
175 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
3 ist., 2 no 5 st., 96 m2
Rīga, Centrs
760 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē māju
3 ist., 2 st., 80 m2
Babītes novads, Liberi
700 EUR / mēn.
X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu