+371 6736 5555

“ARCO REAL ESTATE” aicina sākt uzņēmējdarbību nekustamo īpašumu jomā

  • Uzsākot biznesu pakalpojumu sfērā, jāveic dažādi ieguldījumi, īpaši uzņēmējdarbībā, kas saistīta ar nekustamiem īpašumiem. Biznesa uzsākšanai nekustamo īpašumu nozarē nepieciešamas investīcijas ne tikai biroja iekārtu iegādei, ofisa telpu nomai un reprezentatīvo materiālu sagatavošanai, bet arī mūsdienīgas tehnikas iegādei, lai klientiem sniegtu maksimāli kvalitatīvu starpniecības pakalpojumu. Īpašas prasības nosaka arī starpnieku darbības likums, proti, ka uzņēmumā jāievieš komplicēta iekšējās kontroles sistēma un jāapdrošina civiltiesiskā atbildība. Un tas vēl nav viss. Lai konkurētu ar citām kompānijām un viestu uzticību potenciālo klientu acīs, nepārtraukti jārūpējas par darbinieku kompetences paaugstināšanu, uzņēmuma reputāciju un jāizmanto maksas resursi – nozares portāli un datu bāzes. Šo visu nodrošina “ARCO REAL ESTATE”, ikvienam interesentam piedāvājot kļūt par nekustamo īpašumu aģentu un sākt uzņēmējdarbību bez liela riska.


“ARCO REAL ESTATE” ikvienam jaunpienācējam, kas savu profesionālo izaugsmi saskata tieši nekustamo īpašumu biznesā, nodrošina visus apstākļus veiksmīgam sākumam, lai māklera galveno uzmanību fokusētu uz pakalpojumu sniegšanu klientiem, nevis uz materiāltehnisko nodrošinājumu, kas prasa lielus ieguldījumus, laiku un zināšanas.

 

Viena no būtiskākajām priekšrocībām, ko jaunais darbinieks iegūst, pievienojoties “ARCO REAL ESTATE”, ir ērtais birojs pašā Rīgas centrā - Blaumaņa ielā 5a. Lai gan tas iekārtots vēsturiskajā ēkā, birojs ir veidots, ņemot vērā mūsdienu prasības un nekustamo īpašumu aģentu darba specifiku. Birojā ir pieejamas gan plašas kopstrādes telpas, kurās darbinieki ikdienā strādā un savā starpā apmainās ar aktuālu informāciju, gan mazākas platības, kur rodams klusums. Tāpat birojā ir arī ērtas sanāksmju telpas, kuras aģenti izmanto klientu uzņemšanai. Neatņemama biroja sastāvdaļa ir uzņēmuma sekretāre, kas laipni apkalpo biroja apmeklētājus, atbild uz telefona zvaniem, e-pasta vēstulēm un citādi asistē nekustamo īpašumu aģentiem.

 

Uzsākot darbu “ARCO REAL ESTATE”, jaunajam uzņēmējam tiek nodrošināta nepieciešamā biroja tehnika - printeri, skeneri, dokumentu iesiešanas iekārtas. Tāpat tiek nodrošināti uzņēmuma apmaksāti telefonsakari, izveidots personalizēts e-pasts un piešķirta vieta drošā, privātā serverī viena terabaita lielumā, ko var izmantot dokumentu glabāšanai ar iespēju failiem piekļūt no jebkuras viedierīces.

 

Lai aģents klientiem varētu sniegt kvalitatīvu starpniecības pakalpojumu, “ARCO REAL ESTATE” nodrošina ar mūsdienīgu fototehniku un ērti lietojamu datu bāzi, kurā ir iespēja objektu sludinājumus publicēt ne tikai uzņēmuma mājas lapā, bet arī sadarbības partneru – “City24.lv”, “SS.lv” un “Varianti.lv” – lapās, tādējādi būtiski ietaupot aģenta darba laiku. Aģentiem ir piekļuve maksas resursiem, bez kuriem starpnieka darbs nav iedomājams, – “Kadastrs.lv”, “Zemesgramata.lv”, “Cenubanka.lv” un “Lursoft”.

 

Uzņēmumā ir ieviesta GDPR regula, saskaņā ar Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likumu ieviesta iekšējās kontroles sistēma un ir apdrošināta civiltiesiskā atbildība. Tāpat “ARCO REAL ESTATE” ir atzīts par godīgu nodokļu maksātāju, par ko Valsts ieņēmumu dienests uzņēmumu iekļāvis bronzas sadarbības programmā. Ikdienas darbā aģenti saņem visu nepieciešamo atbalstu no uzņēmuma jurista, grāmatveža, mārketinga speciālistiem, kā arī no citiem zinošiem, pieredzes bagātiem un atsaucīgiem kolēģiem.

 

Mākleri, kuri šobrīd strādā individuāli, bet nespēj izpildīt likumu prasības un sava biznesa attīstībai investēt pietiekami daudz līdzekļu, lai konkurētu nozarē, kā arī tie, kas savu karjeru saskata nekustamo īpašumu nozarē, tiek aicināti pievienoties “ARCO REAL ESTATE” profesionāļu komandai, sūtot savu CV un pieteikuma vēstuli uz e-pasta adresi riga@arcoreal.lv. Tāpat tiek aicināti arī tie starpnieki, kas savu darbību joprojām nav legalizējuši un kas vēlas kļūt par jomas speciālistiem, apgūstot profesiju uzņēmumā ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi.

 

“Darbs nekustamo īpašumu nozarē ir aizraujošs, dinamisks un stabils. Mājoklis ir cilvēka primāra vajadzība, tādēļ darbs māklerim būs vienmēr, turklāt tam nav vecuma ierobežojumu,” profesijas priekšrocības komentē “ARCO REAL ESTATE” valdes locekle un pārdošanas nodaļas vadītāja Ieva Jansone.

 

Sāc savu biznesu nekustamo īpašumu jomā bez investīcijām, bez priekšzināšanām un bez lieka laika patēriņa!

 

Sagatavoja:

Dainis Guks

Mārketinga un sabiedrisko
attiecību speciālists


13.07.2023.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
3396 m2
Garkalnes novads, Langstiņi
115 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
3 ist., 2 st., 160 m2
Ogres novads, Ogres pilsēta
157 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
2 st., 596 m2
Rīga, VEF
2 600 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē māju
7 ist., 3 st., 566 m2
Garkalnes novads, Berģi
2 000 EUR / mēn.
X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu