+371 6736 5555

Pirmais ieskats "Liepziedu" otrajā mājā

  • "Liepziedu" otrās mājas būvniecības darbi, atbilstoši plānam, raiti rit uz priekšu. Fasādes darbiem attīstoties, ēka sāk iegūt savu ārējo veidolu un apgūt tikpat enerģiskas krāsas, kādas redzamas "Liepziedu" pirmās mājas fasādē.


"Liepziedu" otrās mājas būvdarbu attīstība norit pilnā sparā

 

""Liepziedu" otrās mājas būvniecības darbi, atbilstoši plānam, raiti rit uz priekšu. Fasādes darbiem attīstoties, ēka sāk iegūt savu ārējo veidolu un apgūt tikpat enerģiskas krāsas, kādas redzamas "Liepziedu" pirmās mājas fasādē.

 

Pirmo reizi ļaujam ieskatīties pilnībā izbūvētajā četru istabu paraugdzīvoklī, kurā redzamā gala apdare un materiāli būs klātesoši arī pārējos dzīvokļos. "Liepziedu" otrās mājas dzīvokļi šobrīd ir apdares darbu fāzē un drīzumā tie tiks gatavoti nodošanai ekspluatācijā.

 

Pavasarim iestājoties un laika apstākļiem kļūstot labvēlīgākiem, tiks uzsākti arī labiekārtošanas darbi ap ēkas pieguļošo teritoriju. Šogad ziema mūs ir palutinājusi ar kārtīgu sniega devu, daba un pasaulē notiekošais ir radījis vairākus izaicinājumus, tādēļ esam nokomplektējuši zinošu un stādāt gribošu komandu, kura seko līdzi, lai mēs paši būtu gandarīti ar rezultātu un topošie "Liepziedu" otrās mājas iedzīvotāji baudītu pilnvērtīgu dzīvi jaunajā mājoklī," norāda Oskars Saliņš, SIA "Kvadrum" būvdarbu vadītājs.

 

 

Pirmais ieskats otrās mājas četru istabu dzīvoklī

 

Visi "Liepziedu" dzīvokļi veidoti gaišos toņos, izvēloties apdares materiālus un krāsu toņu salikumus, kuri rada mūsdienīgu vidi, ko katrs iedzīvotājs, atbilstoši savai gaumei, varēs papildināt ar jebkura stila mēbelēm un interjera elementiem. Otrās mājas iedzīvotājiem atliks vien realizēt izsapņotos interjera dizaina risinājumus, radot savām vēlmēm atbilstošu dzīves vidi. Acīmredzama priekšrocība ir lielie panorāmas logi, kas piešķir telpām papildu plašuma sajūtu un gaišumu, padarot uzturēšanos dzīvoklī vēl patīkamāku. Visi "Liepziedu" dzīvokļi tiek pārdoti ar pinu iekšējo apdari.

 

Energoefektīva dzīvesvieta

 

"Liepziedi" ir ne tikai ļoti mājīga, bet arī energoefektīva dzīvesvieta. Otrajai mājai piešķirts augstākās klases A energosertifikāts. A klase daudzdzīvokļu namiem tiek piešķirta, ja enerģijas patēriņa novērtējums nepārsniedz 40 kilovatstundas uz kvadrātmetru gadā. Kamēr “Liepziedu” otrās mājas vidējais apkures patēriņš ir 39,01 kWh/m2, tikmēr vidējais daudzdzīvokļu dzīvojamo māju patēriņš ir 3 reizes lielāks – 125,59 kWh/m2 (E klase). Augsto energoefektivitāti novērtēs “Liepziedu” otrās mājas iedzīvotāji, jo apkures sezonā par apkuri būs mazāki izdevumi.

 

 

Dzīvokļi

 

"Liepziedu" otrās mājas būvniecības darbiem attīstoties, pārdošanā šobrīd pieejami mazāk nekā 50% dzīvokļu.  Šobrīd iegādei pieejami dažādu tipu vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi. Vienas istabas dzīvokļi būs piemēroti jauniem cilvēkiem, kas dzīvo vieni, tā arī senioriem, kuriem nepieciešama ērta, kompakta un praktiska mājvieta. Vienas istabas dzīvokļus izvēlas arī pāri, kuri konstanti ir kustībā un kuri neredz nepieciešamību pēc lielākas dzīvesvietas iegādes tā iemesla dēļ, ka lielākā daļa laika tiek pavadīta ārpus mājas. Par vienas istabas dzīvokļu iegādi interesi izrāda arī cilvēki, kas šāda dzīvokļa redz kā lielisku investīciju objektu.

 

Divu istabu dzīvokļus izvēlas pāri un cilvēki, kuri labprāt dzīvo vieni un kuriem patīk dzīve plašākās telpās, kuras iekārtot pēc savu radošo domu lidojumiem. "Liepziedu" trīs istabu dzīvokļus visbiežāk izvēlas pāri, ģimenes, kurās jau aug bērniņš un ģimenes, kuras ir bērniņa gaidībās. Četru istabu dzīvokļiem priekšroku dod ģimenes, kurās aug vairāk nekā viens bērniņš.

 

Liepziedos pieejami daži "divu +" un "trīs+" istabu dzīvokļi. Tie būs piemēroti cilvēkiem, kas vēlas papildu telpu savu ideju realizēšanai vai darba specifikas nodrošināšanai. Ja vienmēr esi sapņojis par mājas bibliotēku, mūzikas istabu, darba istabu, skaņu ierakstu studiju vai ko citu, ko Tavs prāts spēj iztēloties, šis būs risinājums tieši Tev. Par šiem dzīvokļiem un to specifiku aicinām vaicāt nekustamo īpašumu aģentēm - Ingai Ārgalei, Arinai Kuzņecovai un Annai Inārai Rihterei.

 

 


08.02.2021.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
9 st., 492 m2
Rīga, Āgenskalns
4 920 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
9 st., 302 m2
Rīga, Ziepniekkalns
3 020 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
9 st., 550 m2
Rīga, Ziepniekkalns
5 500 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
3 ist., 2 no 5 st., 108 m2
Rīga, Centrs
258 240 EUR
X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu