+371 6736 5555

“ARCO REAL ESTATE” uzsāk dzīvokļu rezervāciju jaunajā projektā “Ernestīne”

  • Nekustamo īpašumu uzņēmums “ARCO REAL ESTATE” no šodienas uzsāk dzīvokļu rezervāciju jaunajā komforta projektā “Ernestīne”, kas atrodas Rīgā, Ernestīnes ielā 6A. Projektu attīsta nekustamo īpašumu pārvaldītājs “EfTEN Capital”. Jauno četrstāvu ēku, kurā ir divu, trīs un četru istabu dzīvokļi, ekspluatācijā plānots nodot 2022. gada pavasarī.


Projekts "Ernestīne" vizuāli projektēts tā, lai estētiski iekļautos Āgenskalna namīpašumu senatnīgajā kopskatā. Komforta klases projektu ieskauj senas un šai apkaimei raksturīgas liepas un Āgenskalna izteiktā arhitektūra. Mūra ēkas četros stāvos izvietoti mūsdienīgi guļamistabu dzīvokļi platībā no 35 līdz 94 kvadrātmetriem, bet projektā kopumā iegādei tiek piedāvāti 20 ērti un gaiši dzīvokļi.

 

Dzīvokļiem ir racionāli plānojumi, kvalitatīva iekšējā apdare un plašs stiklojums, kas tos padara īpaši gaišus un mājīgus. Ēkai ir savs gāzes siltummezgls, bet katram dzīvoklim individuāli siltumskaitītāji. Iedzīvotāju ērtībai un komfortam ēkas pagrabstāvā, līdz kuram nodrošināta lifta kustība, izveidotas pazemes autostāvvietas un mantu novietnes.

 

Lai arī projekts atrodas tuvu Rīgas centram, tā tiešā tuvumā nav izteiktas pilsētai raksturīgās kņadas, tādēļ jaunie iemītnieki ar zaļajām zonām piesātinātajā vidē varēs baudīt mieru un klusumu, kā arī vienlaikus baudīt ikdienas ērtības, jo apkārtnē pieejama visa veida pilsētas infrastruktūra - neskaitāmi sabiedriskā transporta maršruti uz Rīgas centru un Jūrmalas virzienā, veikali, ārstniecības un mācību iestādes, vairākas augstskolu fakultātes. Savukārt brīvdienu nesteidzīgai pavadīšanai noderēs netālu esošais Jaunatnes dārzs, Uzvaras parks, Vecrīga, kā arī iecienītais zemnieku un amatnieku tirdziņš Kalnciema kvartālā ar tam raksturīgajiem kultūras un izklaides pasākumiem.

 

Plašāka informācija par jauno projektu pieejama “ARCO REAL ESTATE” mājas lapā – www.arcoreal.lv/ernestine.

 

Sagatavoja:

Dainis Guks
Mārketinga un sabiedrisko

attiecību vadītājs


03.03.2021.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
9 st., 492 m2
Rīga, Āgenskalns
4 920 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
9 st., 302 m2
Rīga, Ziepniekkalns
3 020 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
9 st., 550 m2
Rīga, Ziepniekkalns
5 500 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
3 ist., 2 no 5 st., 108 m2
Rīga, Centrs
258 240 EUR
X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu