+371 6736 5555

“ARCO REAL ESTATE” uzsāk dzīvokļu rezervāciju jaunajā projektā “Ernestīne”

  • Nekustamo īpašumu uzņēmums “ARCO REAL ESTATE” no šodienas uzsāk dzīvokļu rezervāciju jaunajā komforta projektā “Ernestīne”, kas atrodas Rīgā, Ernestīnes ielā 6A. Projektu attīsta nekustamo īpašumu pārvaldītājs “EfTEN Capital”. Jauno četrstāvu ēku, kurā ir divu, trīs un četru istabu dzīvokļi, ekspluatācijā plānots nodot 2022. gada pavasarī.


Projekts "Ernestīne" vizuāli projektēts tā, lai estētiski iekļautos Āgenskalna namīpašumu senatnīgajā kopskatā. Komforta klases projektu ieskauj senas un šai apkaimei raksturīgas liepas un Āgenskalna izteiktā arhitektūra. Mūra ēkas četros stāvos izvietoti mūsdienīgi guļamistabu dzīvokļi platībā no 35 līdz 94 kvadrātmetriem, bet projektā kopumā iegādei tiek piedāvāti 20 ērti un gaiši dzīvokļi.

 

Dzīvokļiem ir racionāli plānojumi, kvalitatīva iekšējā apdare un plašs stiklojums, kas tos padara īpaši gaišus un mājīgus. Ēkai ir savs gāzes siltummezgls, bet katram dzīvoklim individuāli siltumskaitītāji. Iedzīvotāju ērtībai un komfortam ēkas pagrabstāvā, līdz kuram nodrošināta lifta kustība, izveidotas pazemes autostāvvietas un mantu novietnes.

 

Lai arī projekts atrodas tuvu Rīgas centram, tā tiešā tuvumā nav izteiktas pilsētai raksturīgās kņadas, tādēļ jaunie iemītnieki ar zaļajām zonām piesātinātajā vidē varēs baudīt mieru un klusumu, kā arī vienlaikus baudīt ikdienas ērtības, jo apkārtnē pieejama visa veida pilsētas infrastruktūra - neskaitāmi sabiedriskā transporta maršruti uz Rīgas centru un Jūrmalas virzienā, veikali, ārstniecības un mācību iestādes, vairākas augstskolu fakultātes. Savukārt brīvdienu nesteidzīgai pavadīšanai noderēs netālu esošais Jaunatnes dārzs, Uzvaras parks, Vecrīga, kā arī iecienītais zemnieku un amatnieku tirdziņš Kalnciema kvartālā ar tam raksturīgajiem kultūras un izklaides pasākumiem.

 

Plašāka informācija par jauno projektu pieejama “ARCO REAL ESTATE” mājas lapā – www.arcoreal.lv/ernestine.

 

Sagatavoja:

Dainis Guks
Mārketinga un sabiedrisko

attiecību vadītājs


03.03.2021.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
2 ist., 5 no 5 st., 46 m2
Rīga, Centrs
99 660 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
4 ist., 2 st., 134 m2
Sējas novads, Ābelīte
64 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
4 ist., 3 no 7 st., 142 m2
Rīga, Centrs
2 200 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē tirdzniecības telpas
2 st., 443 m2
Rīga, Vecrīga
5 000 EUR / mēn.
X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu