“ARCO REAL ESTATE” eksperti tiešraidē analizēs nekustamo īpašumu tirgu

  • Uzņēmums "ARCO REAL ESTATE", ik gadu analizējot Latvijas nekustamo īpašumu tirgu, šogad ir izdevis jubilejas apskatu - pēc skaita divdesmito izdevumu. Tirgus pārskata prezentācijā, kas 28. aprīlī tiks pārraidīta sociālā tīkla “Facebook” tiešraidē, uzņēmuma speciālisti pastāstīs, kāds ir bijis 2020. gads, kā pandēmija ietekmējusi nozari un kas gaidāms tuvākajā nākotnē.


Pārskatā apkopotos datus un ar tiem saistīto tirgus analīzi par pērno gadu skatītājiem prezentēs uzņēmuma valdes loceklis un vērtēšanas nodaļas vadītājs Māris Laukalējs, kas savu uzstāšanos sāks pulksten 11.00. Savukārt pulksten 12.00 "ARCO REAL ESTATE" ekspertam pievienosies uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Aigars Šmits, lai kopīgi apspriestu nozares aktualitātes un atbildētu uz skatītāju jautājumiem, ko tiešraides laikā ikviens varēs uzdot komentāru sadaļā. Jautājumus var uzdot arī pirms tiešraides, sūtot tos uz e-pasta adresi marketings@arcoreal.lv.

 

 

"Pirmais "ARCO REAL ESTATE" tirgus pārskats tika publicēts 2002. gadā, kad tika analizētas 2001. gada tirgus tendences un izteiktas prognozes. No 30 lappušu plāna izdevuma, kas sākotnēji aptvēra galvenokārt Rīgu un Rīgas reģionu, tirgus apskats pēdējos gados ir kļuvis par apjomīgu izdevumu 100 lappušu biezumā, kurā tiek analizēta visa Latvija," atklāj Māris Laukalējs, atskatoties uz pārskatu vēsturisko attīstību.

 

Tas, ko par Latvijas nekustamo īpašumu tirgu 2020. gadā vēstīs “ARCO REAL ESTATE” jubilejas izdevums, būs vērojams tiešraidē no “Mazās Ģildes” (saite – https://bit.ly/jubilejas_izdevums). 

 

Sagatavoja:

Dainis Guks
Mārketinga un sabiedrisko
attiecību vadītājs


20.04.2021.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
3 ist., 4 no 5 st., 64 m2
Rīga, Vecrīga
600 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
25000 m2
Limbažu novads, Ziemeļblāzma
95 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē māju
6 ist., 3 st., 410 m2
Rīga, Mežaparks
3 700 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
16700 m2
Ādažu novads, Ādaži
85 000 EUR
X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu