"Rīgas Vārtu" ēkas karkasam ir vairākas būtiskas priekšrocības

  • Jaunais projekts "Rīgas Vārti", kas atrodas Salaspilī, Nometņu ielā 11, tiek būvēts uz iepriekš nepabeigtas ēkas karkasa, un tam ir vairākas būtiskas priekšrocības, norāda projekta attīstītāja SIA "Interbau" valdes loceklis Juris Pitkēvičs.


"Jaunām ēkām pēc nodošanas ekspluatācijā bieži notiek pamatu sēšanās, kas var izraisīt plaisas sienās un citus nepatīkamus pārsteigumus. Mūsu ēkai ir liela priekšrocība, jo tā ir nostāvējusi desmit gadus, līdz ar to pamati ir ieņēmuši stabilu stāvokli, kas izslēdz jebkādus sēšanās procesus," skaidro Juris Pitkēvičs.

 

Kā apgalvo attīstītājs, visas konstrukcijas ir apsekotas un pārbaudītas, un to apliecina tehniskās ekspertīzes slēdziens gan 2015. gadā, gan 2019. gada beigās.

 

Tāpat Juris Pitkēvičs uzsver vēl vienu būtisku apsvērumu: "Ņemot vērā, ka ēka ilglaicīgi ir atradusies pilnīgā caurvējā, tas izslēdz iespējamību rasties pelējumam vai citām ķīmiskām reakcijām, turklāt mitruma neesamība sienās novērš risku, ka tas varētu turpināt migrāciju pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā."

 

"Rīgas Vārti" ir jauns un mūsdienīgs daudzdzīvokļu projekts Nometņu ielā 11, Salaspilī, kur iegādei tiek piedāvāti gaiši 2 – 4 istabu dzīvokļi platībā no 38 līdz pat 118 kvadrātmetriem. Kopumā jaunajā piecstāvu ēkā, kas atrodas Salaspils centra tiešā tuvumā, bet vienlaikus ir nomaļā un klusā vietā, ir 93 praktiski plānoti un kvalitatīvi dzīvokļi.

 

Plašāku informāciju par jauno projektu var iegūt projekta vietnēs - www.arcoreal.lv/rigasvarti un www.rigasvarti.lv


15.10.2020.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
3 ist., 8 no 9 st., 108 m2
Rīga, Centrs
185 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
2 ist., 3 no 15 st., 62 m2
Rīga, Tuvais centrs
450 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
2 ist., 4 no 6 st., 55 m2
Rīga, Centrs
500 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Pārdod tirdzniecības telpas
1 st., 92 m2
Rīga, Centrs
155 000 EUR
X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu