+371 6736 5555

"Liepziedu" otrās mājas attīstības finansējuma modeļa pielāgošana pandēmijas apstākļiem

  • Nekustamo īpašumu attīstīšanas kompānija "Estera Development", kas līdz šim ir veiksmīgi attīstījusi jaunos dzīvokļu projektus "Liepziedi" (Rīgā) un "Tuvidi" (Baložos), realizējot tajos 250 dzīvokļus, šobrīd ir "Liepziedu" otrās mājas būvniecības posma vidū. Ņemot vērā valstī un pasaulē pašreiz mainīgo vidi, attīstītājs ir nolēmis pielāgot būvniecības finansēšanas struktūru un ir identificējis vairākas pievilcīgas iespējas, lai to paveiktu.


"Estera Development" vadošais partneris Ulo Adamsons (Ülo Adamson) stāsta: "Covid-19 krīzes ietekmē mums jāpielāgo "Liepziedu" otrās mājas būvniecības finansēšanas struktūra, lai tā atbilstu pēckrīzes vides vajadzībām. Mēs esam identificējuši vairākas pievilcīgas iespējas to izdarīt. Nākamo pusotru mēnesi mēs veltīsim pienācīgai jauno finansēšanas alternatīvu izvērtēšanai un lemsim par labu kādai no tām."

 

Finansējuma struktūras pielāgošanas periodā būvniecības procesu intensitāte tiks samazināta un to plānots atsākt pilnā apmērā pēc Jāņiem. Ņemot vērā, ka līdzšinējie "Liepziedu" otrās mājas būvdarbi noritējuši raiti, dažiem posmiem noslēdzoties ātrāk kā paredzēts būvniecības procesu grafikā, šī brīža pauze neietekmēs termiņus, kas saskaņoti ar klientiem.

 

"Mēs plānojam pabeigt Liepziedu otro ēku sākotnēji paredzētajā laikā, neraugoties uz pandēmijas radītajiem pielāgojumiem. Mēs uzskatām, ka projekts būs veiksmīgs pat šajos ekonomiski grūtajos laikos, jo tas vienmēr ir bijis viens no vispieejamākajiem dzīvokļu projektiem jaunajām ģimenēm Rīgā," norāda Ulo Adamsons.

 

"Liepziedi" ir vienīgais ekonomiskā segmenta jaunais dzīvokļu projekts, kas atrodas blakus Mežaparkam. "Liepziedu" otrajā mājā atradīsies 179 vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi platībā no 22 līdz 68 kvadrātmetriem. Projektam raksturīgs izteikts moderns dizains ar lieliem panorāmas logiem, liftiem, noliktavu telpām, pazemes autostāvvietu, tā arī augsti energoefektivitātes rādītāji. Dzīvokļu cenas, sākot no 39 700 eiro.

 

Uzzināt vairāk par projektu un dzīvokļu rezervēšanas iespējām var, sazinoties ar nekustamo īpašumu uzņēmuma "ARCO REAL ESTATE" pārdošanas komandu. Plašāka informācija par "Liepziediem" pieejama www.liepziedi.lv.

 

Avots: City24.lv (18.05.2020.)

 


18.05.2020.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
5 ist., 4 no 6 st., 177 m2
Rīga, Centrs
325 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
31000 m2
Ķeguma novads, Sala
185 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
3 ist., 5 no 5 st., 178 m2
Rīga, Centrs
3 000 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē māju
5 ist., 2 st., 190 m2
Mārupes novads, Mārupe
2 500 EUR / mēn.
X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu