+371 6736 5555

Jauno projektu dzīvokļu iegādes posmi

  • Nekustamo īpašumu tirgū viens no populārākajiem un pieprasītākajiem segmentiem ir jaunie projekti, kuru dzīvokļus izvēlas tie cilvēki, kam svarīga ne tikai jaunā mājokļa atrašanās vieta, bet arī tā kvalitāte, funkcionalitāte un ilgtspēja. Lai gan darījumu skaita ziņā nekustamo īpašumu tirgū joprojām dominē sērijveida dzīvokļi, jauno projektu dzīvokļu darījumu skaits pieaug, kas skaidri liecina par sabiedrības vēlmi dzīvot skaistākā un mūsdienīgākā vidē.


Ņemot vērā jauno projektu pārdošanas specifiku, attīstītāji arvien biežāk dzīvokļu realizāciju uztic pieredzējušiem profesionāļiem – nekustamo īpašumu starpniekiem, kas uz pilnvaras pamata pārstāv attīstītājus visās ar jaunbūves pārdošanu saistītās darbībās. "ARCO REAL ESTATE" plašajā piedāvājumā ir vairāki šādi projekti, tādēļ ir vērts zināt, kā tajos notiek jauno mājokļu pārdošanas gaita. "ARCO REAL ESTATE" uzņēmuma valdes locekle un pārdošanas nodaļas vadītāja Ieva Jansone izdala būtiskākos dzīvokļu iegādes posmus, īsumā tos raksturojot.

 

  1. Jaunā projekta izpēte. Klients iepazīst jauno projektu tiešsaistē (projekta mājas lapā, nozares portālos un sludinājumu serveros), kā arī sazinās ar "ARCO REAL ESTATE" nekustamo īpašumu aģentu un vienojas par sev ērtu apskates laiku.
  2. Jaunā projekta apskate. Klients objektu novērtē klātienē, iepazīstot projektu un tā apkārtni, kā arī saņemot kvalitatīvas konsultācijas no nekustamo īpašumu aģenta.
  3. Lēmuma pieņemšana. Klients izdara izvēli iegādāties dzīvokli jaunajā projektā.
  4. Dzīvokļa rezervācija. Klients rezervē vēlamo dzīvokli, noslēdzot ar projekta attīstītāju vienošanos un tā kontā iemaksājot rezervācijas maksu 500 - 2000 eiro. Rezervācijas maksas apmērs ir atkarīgs no projekta.
  5. Kredītspējas noskaidrošana. Ja klientam nepieciešams līdzfinansējums, viņš sazinās ar banku un noskaidro savu kredītspēju. Šo informāciju klients var uzzināt arī pirms īpašuma meklēšanas sākuma.
  6. Priekšlīguma noslēgšana. Klients ar projekta attīstītāju noslēdz priekšlīgumu un tā kontā iemaksā 10 % no kopējās darījuma summas.
  7. Pirkums un īpašumtiesību nostiprināšana. Klients ar projekta attīstītāju noslēdz dzīvokļa pirkuma līgumu, attīstītāja kontā iemaksā atlikušo naudas summu un zemesgrāmatā reģistrē īpašumtiesības, kļūstot par pilnvērtīgu īpašnieku.

 

Ar jauno projektu, kuru pārdošanu īsteno tikai "ARCO REAL ESTATE", piedāvājumu var iepazīties uzņēmuma mājas lapā – www.arcoreal.lv/piedava-arco.


03.11.2020.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
5 ist., 4 no 6 st., 177 m2
Rīga, Centrs
325 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
31000 m2
Ķeguma novads, Sala
185 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
3 ist., 5 no 5 st., 178 m2
Rīga, Centrs
3 000 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē māju
5 ist., 2 st., 190 m2
Mārupes novads, Mārupe
2 500 EUR / mēn.
X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu