+371 6736 5555

Decembris - dāvanu mēnesis "Liepziedos"

  • Jaunajā dzīvokļu projektā "Liepziedi" sācies dāvanu mēnesis. "Liepziedu" attīstītājs "Estera Development" ir sarūpējis dāvanas visiem, kuri veiks dzīvokļa rezervāciju laika posmā no 1. līdz 31. decembrim.* Lai topošie "Liepziedu" iedzīvotāji jau savlaicīgi varētu plānot savas jaunās dzīvesvietas iekārtošanu, viņi saņems 500 eiro vērtu dāvanu karti mājokļa iekārtošanas lietu veikalā IKEA.


Jaunā dzīvokļa izvēles procesu atvieglos saruna ar kompetentajām "Arco Real Estate" nekustamo īpašumu aģentēm Ingu Ārgali, Arinu Kuzņecovu un Annu Ināru Rihteri, kuras pastāstīs par "Liepziedu" priekšrocībām un daudzveidīgajām izvēles iespējām. Arī šobrīd, ievērojot visus drošības pasākumus, nekustamo īpašumu aģentes aicina ikvienu interesentu uz individuālu projekta apskati klātienē, iepriekš ar klientu saskaņojot viņam ērtāko apmeklējuma datumu un laiku. Apmeklētājam tiek nodrošināta mutes un deguna aizsargmaska, roku dezinfekcijas līdzeklis un iespēja patīkamā atmosfērā iepazīt "Liepziedu" priekšrocības. Kamēr straujiem soļiem uz priekšu rit "Liepziedu" otrās mājas būvniecības darbi, nekustamo īpašumu aģentes apmeklētājiem sniedz iespēju ielūkoties “Liepziedu” pirmajā mājā funkcionāli un mājīgi iekārtotajos paraugdzīvokļus.

 

“Liepziedu” otrajā mājā būs vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi  - atliek vien izvēlēties savas ģimenes jauno mājvietu. Izvēli atvieglos paraugdzīvokļu apskate, jo “Liepziedu” pirmajā mājā iekārtoti visu četru tipu dzīvokļi. Topošajiem "Liepziedu" iedzīvotājiem, veicot dzīvokļa pirkumu, ir iespēja padarīt savu ikdienas dzīvi "Liepziedos" vēl ērtāku - klientiem tiek piedāvāta iespēja iegādāties pazemes autostāvvietu un/vai noliktavu.

 

Gan "Liepziedu" pirmās mājas iedzīvotāji (visi pirmās mājas dzīvokļi ir atraduši savus īpašniekus), gan arī topošie otrās mājas iedzīvotāji kā būtisku jaunā projekta priekšrocību izceļ iespēju izvēlēties. Tā piemēram, jaunās ģimenes ikdienā izvēlas izmantot liftu, lai ikdienas pārvietošanās būtu pēc iespējas ērtāka, tikmēr aktīvā dzīvesveida piekritēji izmanto kāpnes, lai iesildītos skrējienam turpat blakus esošajā Mežaparkā. "Liepziedu" topošie iedzīvotājiem būs bagātīgas iespējas izvēlēties kur un kā pavadīt savu brīvo laiku - doties pastaigā uz Mežaparku, kas atrodas vien 200m attālumā, braukt uz Vecāķu pludmali, lai baudītu skaistus saulrietus, doties uz Rīgas Zooloģisko dārzu, lai sasveicinātos ar tā iemītniekiem u.tml. Iespējas ir ļoti daudz un dažādas, katrs spēs atrast savām vēlmēm un interesēm atbilstošākās. Kuras iespējas izmantosiet Jūs?

 

40 % "Liepziedu" otrās mājas dzīvokļu jau ir atraduši savus īpašniekus un Jums ir iespēja viņiem pievienoties. Dzīvokļu platības variē no 26,7 m2 līdz 68,3 m2. Tie ir kompakti un ļoti funkcionāli ar lieliem panorāmas logiem, kas ienes telpās papildu gaismu un mājīguma sajūtu. Šobrīd klientiem ir iespēja izvēlēties starp vienas, divu, trīs vai arī četru istabu dzīvokļu iegādi, kas izvietoti katrā no sešiem ēkas stāviem. Dzīvokļi pieejami pārdošanā par īpaši patīkamām cenām – sākot no 39700 eiro. Aicinām izvēlēties Jūsu jauno dzīvokli "Liepziedos" jau tagad un izmantot dāvanu laika sniegtās priekšrocības.

 

"Liepziedi". Dzīve pie Mežaparka – pieejama izvēle.

 

*Dāvanu karti pēc pirkuma līguma noslēgšanas un pilnas apmaksas veikšanas saņems tie, kuri no 01.12.2020. līdz 31.12.2020. būs noslēguši rezervācijas līgumu un veikuši rezervācijas apmaksu.

 


04.12.2020.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
5 ist., 4 no 6 st., 177 m2
Rīga, Centrs
325 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
31000 m2
Ķeguma novads, Sala
185 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
3 ist., 5 no 5 st., 178 m2
Rīga, Centrs
3 000 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē māju
5 ist., 2 st., 190 m2
Mārupes novads, Mārupe
2 500 EUR / mēn.
X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu