“ARCO REAL ESTATE” gada pārskata prezentācijā analizēs Latvijas nekustamo īpašumu tirgu

  • “ARCO REAL ESTATE” 23. aprīlī prezentēs Latvijas nekustamo īpašumu tirgus pārskatu par pērno gadu - šoreiz tas notiks videoieraksta formātā. Prezentācija apskatei būs pieejama uzņēmuma mājas lapā www.arcoreal.lv/play no plkst. 9.00, savukārt plkst. 11.00 uzņēmuma “Facebook” kontā tiks nodrošināta tiešraide, kuras laikā “ARCO REAL ESTATE” eksperti atbildēs uz auditorijas iesūtītajiem jautājumiem.


 

Notikumus, kas novēroti 2019. gadā un detalizēti izklāstīti “ARCO REAL ESTATE” gada pārskatā, videoierakstā analizēs uzņēmuma valdes loceklis Māris Laukalējs, informējot par aktualitātēm dažādos segmentos - sērijveida dzīvokļu, jauno projektu, privātapbūves un lauksaimniecības zemes, kā arī komercplatību tirgū. Uzņēmuma eksperta stāstījums tiks papildināts ar grafikiem, kas atspoguļos statistikas datus un skatītājiem palīdzēs radīt pilnvērtīgu priekšstatu par tirgus attīstības dinamiku.

 

“ARCO REAL ESTATE” ekspertiem – valdes priekšsēdētājam Aigaram Šmitam un valdes loceklim Mārim Laukalējam – adresētos jautājumus, ko interesenti vēlēsies uzdot saistībā ar nekustamo īpašumu tirgu un tā aktualitātēm, var iesūtīt jau šobrīd, kā arī videoprezentācijas laikā, informē uzņēmuma mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītājs Dainis Guks, šim nolūkam aicinot izmantot e-pasta adresi marketings@arcoreal.lv.

 

Latvijas nekustamo īpašumu tirgus pārskats ir “ARCO REAL ESTATE” speciālistu veidots analītisks materiāls, kurā apkopota informācija par visiem nekustamo īpašumu nozares segmentiem, atspoguļojot tajā aktuālos datus par īpašumu cenām, piedāvājumu un konstatētajām izmaiņām. Gada pārskata tapšanā tiek izmantotas gan oficiālās datu bāzes (kadastrs, zemesgrāmata), gan “ARCO REAL ESTATE” apkopotā statistika un pieredzējušo speciālistu interpretācija, kas ir materiāla vērtīgākā daļa. Pārskats iznāk kopš 2001. gada.

 

Sagatavoja:

Mārtiņš Lācis

Mārketinga projektu vadītājs


20.04.2020.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
3 ist., 8 no 9 st., 108 m2
Rīga, Centrs
185 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
2 ist., 3 no 15 st., 62 m2
Rīga, Tuvais centrs
450 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
2 ist., 4 no 6 st., 55 m2
Rīga, Centrs
500 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Pārdod tirdzniecības telpas
1 st., 92 m2
Rīga, Centrs
155 000 EUR
X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu