+371 6736 5555

2000 eiro atlaide un dizainera konsultācija centra projektā ar skatu uz Daugavu

  • Renovētā projektā, kas atrodas Ģenerāļa Radziņa krastmalā 29, Rīgā, 11. un 13. jūnijā norisināsies portāla “City24.lv” rīkotais “Atvērto durvju dienu maratons”. Pasākuma apmeklētājiem, kas līdz šī gada 30. jūnijam noslēgs rezervācijas līgumu, saņems 2000 eiro lielu atlaidi dzīvokļa pirkumam, kā arī interjera dizainera konsultāciju bez maksas.


Lai saņemtu atlaidi un bezmaksas konsultāciju, apmeklējot pasākumu, klātienē jāaizpilda klienta anketa. Interesenti atvērto durvju dienām var reģistrēties portālā “City24.lv” vai pieteikties vizītei pie “ARCO REAL ESTATE” nekustamo īpašumu aģentiem (www.arcoreal.lv/krastmala). Ceturtdien, 11. jūnijā, apmeklētāji projektā tiek aicināti ieraties no pulksten 16.00 līdz 20.00, savukārt sestdien, 13. jūnijā, no 11.00 līdz 16.00.

 

Sešstāvu projektā kopumā tiek piedāvāti 17 gaiši un mājīgi dzīvokļi platībā no 67 līdz 95 kvadrātmetriem, turklāt seši no tiem – ar skatu uz Daugavu. Visos dzīvokļos ir saglabātas oriģinālas dēļu grīdas, durvis, ulmaņlaiku radiatori, bet dizainā lieliski izceļas ķieģeļu atsegumu fragmenti. Atjaunotie dzīvokļi vēsturiskajā namā piešķir vienreizīgu auru, bet blakus ēkai esošā Krasta ielas promenāde šo vietu padara vēl pievilcīgāku.

 

Ēkas atrašanās vieta galvaspilsētas centrā ļauj ērti un nosacīti īsā laikā sasniegt vairākus nozīmīgus galamērķus, piemēram, Rīgas centrālo dzelzceļa staciju, Rīgas starptautisko autoostu, Rīgas centrāltirgu, Vecrīgu, kā arī vairākus tuvumā esošus tirdzniecības centrus. Tāpat netālu atrodas arī vairākas izglītības iestādes un sabiedriskais transports. Savukārt tiem, kuri iecienījuši pastaigas, piemērota būs Krasta promenāde, kas no pilsētas centra stiepjas līdz pat Salu tiltam un no tālāk esošā Dienvidu tiltu līdz Rumbulas lidlaukam.

 

Ēka ir celta 1926. gadā, bet pērn vēsturiskais nams piedzīvoja renovāciju, kuras laikā tika veikti ēkas fasādes atjaunošanas darbi, kāpņu telpas atjaunošana, iekšējo komunikāciju tīklu nomaiņa, kā arī apkures sistēmas maiņa. Tāpat dzīvokļos tika nomainīti logi, kā arī atjaunots sienu un griestu krāsojums. Komunikāciju maiņa ietvēra jauna siltummezgla - autonomā gazes apkures sistēma - uzstādīšanu, stāvvadu un jumta seguma nomaiņu.

 

Plašāka informācija par jauno projektu un tā priekšrocībām pieejama “ARCO REAL ESTATE” mājas lapā – www.arcoreal.lv/krastmala.

 


02.06.2020.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
5 ist., 4 no 6 st., 177 m2
Rīga, Centrs
325 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
31000 m2
Ķeguma novads, Sala
185 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
3 ist., 5 no 5 st., 178 m2
Rīga, Centrs
3 000 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē māju
5 ist., 2 st., 190 m2
Mārupes novads, Mārupe
2 500 EUR / mēn.
X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu