Sērijveida dzīvokļu tirgus pārskats | Augusts

  • 2019. gada augustā Rīgas mikrorajonos sērijveida dzīvokļu cenas nemainījās, proti, mēneša laikā izmaiņas netika konstatētas. Sērijveida dzīvokļu vidējā cena augustā saglabājās 818 EUR/m², kopš 2019. gada sākuma sērijveida dzīvokļu cenai kopumā palielinoties par 2,6 %.


2019. gada augustā sērijveida dzīvokļu cenu pieaugums apstājās. Mēneša laikā nelielas izmaiņas tika konstatētas vien divos lielākajos mikrorajonos – Purvciemā un Pļavniekos - , kur cenas nedaudz palielinājās. Pārējos Rīgas lielākajos mikrorajonos cenu svārstības netika novērotas vispār.

 

Savukārt Pierīgā dzīvokļu cenu pieaugums turpinājās. Visvairāk cenas augustā pieauga Salaspilī – par 0,8 %.

 

2019. gada pirmajā pusgadā Rīgas mikrorajonos dzīvokļu piedāvājums gan palielinājās, gan samazinājās. Otrajā pusgadā jau divus mēnešus pēc kārtas dzīvokļu piedāvājumam bija tendence palielināties. Tomēr piedāvājums joprojām bija zemāks (- 8 %) nekā pirms gada, tas ir, 2018. gada augustā.

 

Dzīvokļu viena kvadrātmetra vidējās cenas lielākais pieaugums Rīgas mikrorajonos kopš 2019. gada sākuma novērots Āgenskalnā un Zolitūdē (+ 4 %). Arī citos Rīgas lielākajos mikrorajonos kopš gada sākuma cenas pieauga. Vismazākās izmaiņas pirmajā pusgadā notika Teikā – tur kopš gada sākuma cenas pieauga vien par 1 %.

 

Augustā dzīvokļu piedāvājums Rīgā kopumā, salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, palielinājās par 4 %. Piedāvājumu skaits ARCO REAL ESTATE analizētajos lielākajos Rīgas mikrorajonos palielinājās par 2 %. Salīdzinot ar 2018. gada augustu, dzīvokļu piedāvājums bija mazāks: kopējais dzīvokļu piedāvājumu skaits bija mazāks par 14 %, bet lielāko mikrorajonu dzīvokļu piedāvājums bija mazāks par 8 %.

 

Apkopojot dzīvokļu piedāvājumu skaitu Rīgas mikrorajonos, var secināt, ka vislielākais piedāvājumu skaits augustā bija Purvciemā. Savukārt vismazākais dzīvokļu piedāvājumu skaits bija Bolderājā.

 

Augustā Rīgas mikrorajonos sērijveida dzīvokļu cenās būtiskas izmaiņas nenotika. Gandrīz visos lielākajos un populārākajos mikrorajonos cenas saglabājās nemainīgas. Cenu pieaugums tika novērots Pļavniekos un Purvciemā, kur tās mēneša laikā palielinājās par attiecīgi 0,3 % un 0,1 %. Pārējos Rīgas lielākajos mikrorajonos cenu izmaiņas netika konstatētas.


09.09.2019.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
3 ist., 2 no 7 st., 136 m2
Rīga, Centrs
330 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
3 ist., 2 no 2 st., 100 m2
Rīga, Āgenskalns
160 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
1 ist., 6 no 6 st., 74 m2
Rīga, Centrs
555 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi komercapbūvei
32700 m2
Ikšķiles novads, Tīnūži
215 000 EUR

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu