Sērijveida dzīvokļu tirgus pārskats | Augusts

  • 2019. gada augustā Rīgas mikrorajonos sērijveida dzīvokļu cenas nemainījās, proti, mēneša laikā izmaiņas netika konstatētas. Sērijveida dzīvokļu vidējā cena augustā saglabājās 818 EUR/m², kopš 2019. gada sākuma sērijveida dzīvokļu cenai kopumā palielinoties par 2,6 %.


2019. gada augustā sērijveida dzīvokļu cenu pieaugums apstājās. Mēneša laikā nelielas izmaiņas tika konstatētas vien divos lielākajos mikrorajonos – Purvciemā un Pļavniekos - , kur cenas nedaudz palielinājās. Pārējos Rīgas lielākajos mikrorajonos cenu svārstības netika novērotas vispār.

 

Savukārt Pierīgā dzīvokļu cenu pieaugums turpinājās. Visvairāk cenas augustā pieauga Salaspilī – par 0,8 %.

 

2019. gada pirmajā pusgadā Rīgas mikrorajonos dzīvokļu piedāvājums gan palielinājās, gan samazinājās. Otrajā pusgadā jau divus mēnešus pēc kārtas dzīvokļu piedāvājumam bija tendence palielināties. Tomēr piedāvājums joprojām bija zemāks (- 8 %) nekā pirms gada, tas ir, 2018. gada augustā.

 

Dzīvokļu viena kvadrātmetra vidējās cenas lielākais pieaugums Rīgas mikrorajonos kopš 2019. gada sākuma novērots Āgenskalnā un Zolitūdē (+ 4 %). Arī citos Rīgas lielākajos mikrorajonos kopš gada sākuma cenas pieauga. Vismazākās izmaiņas pirmajā pusgadā notika Teikā – tur kopš gada sākuma cenas pieauga vien par 1 %.

 

Augustā dzīvokļu piedāvājums Rīgā kopumā, salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, palielinājās par 4 %. Piedāvājumu skaits ARCO REAL ESTATE analizētajos lielākajos Rīgas mikrorajonos palielinājās par 2 %. Salīdzinot ar 2018. gada augustu, dzīvokļu piedāvājums bija mazāks: kopējais dzīvokļu piedāvājumu skaits bija mazāks par 14 %, bet lielāko mikrorajonu dzīvokļu piedāvājums bija mazāks par 8 %.

 

Apkopojot dzīvokļu piedāvājumu skaitu Rīgas mikrorajonos, var secināt, ka vislielākais piedāvājumu skaits augustā bija Purvciemā. Savukārt vismazākais dzīvokļu piedāvājumu skaits bija Bolderājā.

 

Augustā Rīgas mikrorajonos sērijveida dzīvokļu cenās būtiskas izmaiņas nenotika. Gandrīz visos lielākajos un populārākajos mikrorajonos cenas saglabājās nemainīgas. Cenu pieaugums tika novērots Pļavniekos un Purvciemā, kur tās mēneša laikā palielinājās par attiecīgi 0,3 % un 0,1 %. Pārējos Rīgas lielākajos mikrorajonos cenu izmaiņas netika konstatētas.


09.09.2019.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
2 st., 226 m2
Rīga, Ziepniekkalns
1 130 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
3 ist., 3 no 6 st., 80 m2
Rīga, Centrs
620 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
4 ist., 2 no 6 st., 78 m2
Rīga, Centrs
680 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
3 ist., 2 no 4 st., 74 m2
Rīga, Vecrīga
800 EUR / mēn.

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu