ARCO REAL ESTATE gatavojas datu drošības regulas ieviešanai

  • ARCO REAL ESTATE valdes priekšsēdētājs Aigars Šmits 16. aprīlī notikušajā uzņēmuma darbinieku kopsapulcē informēja kolēģus par gaidāmajām pārmaiņām, kas tiks ieviestas uzņēmuma informācijas apritē saskaņā ar Eiropas Savienības (ES) Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām.


Līdz šim uzņēmuma ARCO REAL ESTATE personas datu drošības politika tika īstenota, strikti ievērojot visas Latvijas normatīvo aktu prasības, bet jau no šī gada 25. maija, kad Latvijā tiks piemērota jaunā regula, aizstājot ES dalībvalstu nacionālos tiesību aktus, uzņēmumā datu drošība tiks pakļauta jaunām prasībām.

 

Sapulces laikā uzņēmuma darbiniekiem tika prezentēts regulas ieviešanas plāns un apspriesti tehniska rakstura jautājumi par datu glabāšanu, piekļuves un izmantošanas tiesībām, kā arī dokumentu apriti.

 

Kā norādīja uzņēmuma vadītājs, šobrīd ARCO REAL ESTATE kopā ar citiem Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) biedriem izstrādā vadlīnijas, lai nozarē praktizējošiem uzņēmumiem atvieglotu regulas ieviešanu un tādējādi nodrošinātu datu drošību darījumos ar nekustamiem īpašumiem.

 


16.04.2018.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
3 ist., 1 no 4 st., 78 m2
Rīga, Ziepniekkalns
0 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
3 ist., 2 no 6 st., 126 m2
Rīga, Centrs
1 350 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
4 ist., 2 st., 94 m2
Jūrmala, Kauguri
79 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
3 ist., 2 no 7 st., 100 m2
Rīga, Klusais centrs
1 000 EUR / mēn.

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu