Būvēt izīrēšanai nav izdevīgi

  • "Būvēt, lai izīrētu, investoriem šobrīd nav rentabli," 20. oktobrī notiekošajā konferencē "Starptautiskās investīcijas nekustamajā īpašumā Latvijā 2015” norādīja ARCO REAL ESTATE​ valdes priekšsēdētājs Aigars Šmits.


Komentējot diskusijā "Uzcelt, lai pārdotu, vai uzcelt, lai izīrētu?" pausto, eksperts paskaidroja: "Būvizmaksas nav tik zemas, lai investori esošajā tirgus situācijā dzīvojamās platības atļautos izīrēt. Investīciju piesaisti īres namu būvniecībai tāpat kavē īres tirgus juridiskās bāzes nepilnības, ņemot vērā, ka likuma "Par dzīvojamo telpu īri" saturs aizsargā vienīgi īrnieku."

 

Konference pulcēja juridisko pakalpojumu, banku un finanšu konsultāciju, nekustamo īpašumu, kā arī valsts un pašvaldību iestāžu jomu speciālistus, kas apsprieda aktuālus jautājumus par pilsētas attīstību, biroju ēku nākotni, dzīvojamo platību īres un iegādes iespējām, kā arī tirdzniecības centru inovācijām. Pasākumā piedalījās vairāk kā 300 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Polijas un Vācijas.

 

Konferenci rīkoja IDEA HOUSE, Colliers International Latvia.

 


27.10.2015.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
1 no 3 st., 138 m2
Rīga, Āgenskalns
966 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
4 ist., 2 no 3 st., 252 m2
Jūrmala, Melluži
185 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
4 ist., 2 no 5 st., 125 m2
Rīga, Centrs
800 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
2 st., 250 m2
Rīga, Iļģuciems
260 000 EUR

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu