+371 6736 5555

ARCO REAL ESTATE biroja adreses maiņa

  • ARCO REAL ESTATE biroja telpas no šī gada 16. marta atradīsies reprezentablā Rīgas namā Blaumaņa ielā 5a, darba laikam saglabājoties ierastajā kārtībā.


Valsts kultūras pieminekļa statusu ieguvusī celtne, ko projektēja arhitekts Augusts Malvess, būvēta neoklasicisma stilā kā Rīgas rūpniecības un amatniecības krājaizdevumu sabiedrības bankas ēka, datēta ar 1913. gadu.

 

Vēsturiskās ēkas fasādi un interjeru rotā neoklasicisma stilam raksturīgie dekoratīvie elementi, tostarp arī pilastru virkne, kas apjož nama augšējos trīs stāvus un ko papildina gaumīgie kapiteļi. Savukārt arkas izpildījumā ierīkotie logi un uz ielu krustojumu vērstais ēkas apļveida tornis ar tā augstākajā punktā plīvojošo karogu ēkai piešķir unikālu izskatu.

 

Laipni aicināti ARCO REAL ESTATE jaunajās telpās jau 16. martā - bit.ly/jauna_adrese.

 


02.03.2015.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Izīrē
500 m2
Rīga, Ziepniekkalns
3 750 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē noliktavu
480 m2
Rīga, Kleisti
2 880 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē
3286 m2
Rīga, Imanta
13 142 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē
2546 m2
Rīga, Imanta
10 184 EUR / mēn.
X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu