Svinīgā pamatakmens ielikšana Bišumuižā

  • 15. novembrī, Bišumuižā, līdz ar projekta attīstītāja „Arco Development” un būvnieku „RBS Skals” kopējo vēstījumu nākamajām paaudzēm svinīgi tika ielikta kapsula pirmās mājas pālī.


Svinīgā pamatakmens ielikšana Bišumuižā

2005. gada 15. novembrī, Bišumuižā, līdz ar projekta attīstītāja „Arco Development” un būvnieku „RBS Skals” kopējo vēstījumu nākamajām paaudzēm svinīgi tika ielikta kapsula pirmās mājas pālī.

Svinīgajā kapsulas ielikšanas pasākumu ar uzrunu atklāja projekta attīstītāja „Arco Development” rīkotājdirektors Viktors Savins, Rīgas Domes komunālo un dzīvokļu jautājumu komitejas priekšsēdētājs Ivars Gaters, uzņēmuma „RBS Skals” valdes priekšsēdētājs Māris Saukāns un projektētāju biroja „Nams” valdes priekšsēdētājs Sergejs Ņikiforovs.
 
Kādreiz Bišumuiža bija turīgu rīdzinieku dzīves vieta. Bišumuiža kā apdzīvota vieta sāka veidotie pie Bauskas ceļa 18. gs. Pirmo reizi pilsētas plānā Bišumuiža parādās 1828. gadā. Šeit joprojām ir ielas, kuras savus nosaukumus saglabājušas vismaz gadsimta garumā: Bauskas, Mazā Bauskas, Doles, Bukaišu un Gulbju.
 
Projekta „Bišumuiža” pirmajā kārtā līdz 2006. gada decembrim plānots uzcelt 4 daudzdzīvokļu mājas, katrā no tām būs 14 dzīvokļi. Pirmajā, otrajā un trešajā stāvā plānoti divi divistabu dzīvokļi un divi trīsistabu dzīvokļi katrā. Otrā, trešā un ceturtā stāva dzīvokļus papildinās balkoni. Ceturtajā stāvā tiks piedāvāti divi četristabu dzīvokļi ar balkonu un terasi. Koplietošanas teritorija būs labiekārtota - ceļi un trotuāri bruģēti ar apmali, laukumi apzaļumoti ar zālāju, perimetra apstādījumi un retināti košumkrūmi. Izbūvēti pastaigu celiņi un tiltiņi, kā arī tiks ierīkots atsevišķs bērnu rotaļu laukums un atpūtas vieta.
 
Šis ir viens no pirmajiem projektiem, kurā, sadarbojoties privātuzņēmējiem un Rīgas Domei, tiek realizēts tik liela apjoma privātās un sabiedriskās partnerattiecības projekts, jo kopumā šajā projektā plānots uzcelt 17 daudzdzīvokļu mājas.
 
Rīgas Domes komunālo un dzīvokļu jautājumu komitejas vadītājs Ivars Gaters, piedaloties projekta „Bišumuiža” kapsulas ierakšanā, izteica cerību, ka šis nav pēdējais privātās un sabiedriskās partnerattiecības projekts galvaspilsētā.
 
 
„ARCO REAL ESTATE”

16.11.2005.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
14500 m2
Ķekavas novads, Odukalns
35 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
7 ist., 3 st., 378 m2
Jūrmala, Kauguri
395 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
8733 m2
Ķekavas novads, Saulgoži
15 500 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
2 ist., 1 st., 64 m2
Salaspils novads, Pikalne
56 000 EUR

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu