Rotaļu laukums

  • Septembris, 2005. Bērni Rīgā varēs veidot savu rotaļu laukumu! Dignājas ielas jauno namu pagalmā taps atpūtas un spēļu laukums bērniem – speciāla rotaļu pilsētiņa.


BĒRNI RĪGĀ VARĒS VEIDOT SAVU ROTAĻU LAUKUMU!
 
Rīgā Dignājas ielas jauno daudzdzīvokļu namu pagalmā taps atpūtas un spēļu laukums bērniem – speciāla rotaļu pilsētiņa. Lai jaunais rotaļu laukums precīzāk atbilstu bērnu vēlmēm, „Dignājas ielas nami” projekta attīstītājs SIA „Knuts Invest” aicina mazos rīdziniekus līdz šī gada 31. oktobrim iesūtīt zīmējumus ar savu sapņu rotaļu laukumu! Rotaļu laukuma izveidē „Knuts Invest” plāno investēt 25 - 30 tūkst. latu.
 
Pirmo reizi bērni varēs izveidot savu rotaļu pilsētiņu, kas visprecīzāk atbildīs viņu pašu vēlmēm. Bērnu laukuma tapšanā vaļa tiek dota pat vispārdrošākajām idejām. Galvenais, lai jaunizveidotā rotaļu pilsētiņa būtu interesanta un droša bērniem.
 
Lai šāda bērnu pilsētiņa taptu, mazajiem rīdziniekiem ir brīvā formā jāuzzīmē vai no aplikācijas jāizveido rotaļu laukuma vīzija, un tā jāapraksta. Interesantākā un oriģinālākā ideja tiks realizēta, savukārt pats idejas autors varēs doties ceļojumā uz Disnejlendu Parīzē, līdzi ņemot savus vecākus.
 
„Ņemot vērā, ka pirmo reizi Rīgā rotaļu laukumu faktiski veidos paši bērni, domājam, ka šis būs viens no bērniem piemērotākajiem un modernākajiem rotaļu laukumiem Rīgā. Protams, bērnu idejas palīdzēs realizēt profesionāli arhitekti un celtnieki, taču, pats laukums, tiks nosaukts idejas autora vārdā. Man šķiet, ka jebkuram bērnam vecumā līdz kādiem 12 gadiem būs patīkami rotaļāties, piemēram, Anneles vai Mārča vārdā nosauktā bērnu rotaļu pilsētiņā,” informē SIA „Knuts Invest” izpilddirektors Andis Lagzdiņš.
 
Plānots, ka šī būs visinteresantākā bērnu pilsētiņa Rīgā, kas būs domāta Dignājas ielas namu mazajiem iedzīvotājiem un viņu draugiem. Zīmējumus ar savu vīziju par drošu un interesantu rotaļu pilsētiņu bērniem ir jānosūta pa pastu ar norādi „Mans sapņu rotaļu laukums”. Adrese: Bieķensalas iela 3a, Rīga, LV-1004.
 
Informāciju par Dignājas ielu skatīt http://www.arcoreal.lv/projects.php?project=835
Lolita Limbēna 6442555, e-pasts lolita@arcoreal.lv

07.09.2005.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod māju
8 ist., 2 st., 485 m2
Baldones novads, Vārpas
385 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
14500 m2
Ķekavas novads, Odukalns
35 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
7 ist., 3 st., 378 m2
Jūrmala, Kauguri
395 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
8733 m2
Ķekavas novads, Saulgoži
15 500 EUR

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu