Pirmās dienas jaunajā birojā

  • Decembris. Arco Real Estate š.g. 12.decembrī pārcēlās uz jaunām, plašām biroja telpām Rīgā, Lāčplēša ielā 20a, 4.stāvā, Tērbatas un Lāčplēša ielu krustojumā.


 
Arco Real Estate š.g. 12. decembrī pārcēlās uz jaunām, plašām biroja telpām Rīgā, Lāčplēša ielā 20a, 4.stāvā, Tērbatas un Lāčplēša ielu krustojumā.
 
Arco Real Estate kolektīvs ar katru gadu palielinās – no pāris darbiniekiem nelielā birojā pirms desmit gadiem līdz turpat vai 100 darbiniekiem šobrīd.
 
Līdz šim Rīgā darbojās divi Arco Real Estate biroji – nekustamā īpašuma konsultantu birojs un sertificētu vērtētāju birojs. Taču jaunajā birojā atkal visi apvienojamies - gan nekustamā īpašuma vērtētāji, gan konsultanti, kā arī nekustamo īpašumu attīstītāju uzņēmums Arco Development.
 
Jaunā biroju ēka veido vienotu Lāčplēša un Tērbatas ielu krustojuma kompleksu, jo vizuāli tā maz atšķiras no pretī esošā biznesa centra. Centrālā ieeja jaunajā biroju ēkā apzināti veidota izmantojot vecā mūra nama galveno ieeju.
 
Ēkas pirmajā stāvā klientu ērtībai tiek veidota Arco Real Estate klientu zāle, kurā ātri un ērti varēs saņemt informāciju par jaunākajiem nekustamā īpašuma projektiem no plašās datu bāzes, tāpat varēs saņemt arī nekustamo īpašumu novērtējumus un konsultācijas par darījumu veikšanu un īpašumu reģistrāciju.
 
Ja jūsu laiks ir dārgs, lai apgūtu visu par nekustamā īpašuma tirgu, uzticieties profesionāļiem!
Gaidīsim Jūs mūsu jaunajā birojā Tērbatas biznesa centrā!
 

13.12.2005.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod māju
8 ist., 2 st., 485 m2
Baldones novads, Vārpas
385 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
14500 m2
Ķekavas novads, Odukalns
35 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
7 ist., 3 st., 378 m2
Jūrmala, Kauguri
395 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
8733 m2
Ķekavas novads, Saulgoži
15 500 EUR

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu