Mājas aug kā sēnes

  • Oktobris, 2005. Hansabanka rīko plašu jauno mājokļu projektu izstādi “Mājas aug kā sēnes”. Aicinām Jūs kopā ar ģimeni un draugiem apmeklēt izstādi. 15. un 16. oktobrī no plkst. 10.00 - 18.00 Hansabankas Centrālajā ēkā, Balasta dambī 1a.


Hansabanka aicina uz jauno projektu izstādi „Mājas aug kā sēnes“.
Rudens ir laiks, kad tiek vākta raža, kad redzams kādi augļi ienākušies. Dārzā ir āboli, mežā – ogas un sēnes! Sēņot šoruden aicina arī „Hansabanka“, iepazīstinot ar labākajiem jaunajiem mājokļu projektiem - 15. un 16.oktobrī visi ir aicināti uz „Hansabankas“ centrālo ēku, Balasta dambī 1a, kur notiks izstāde „Mājas aug kā sēnes“.
 
Latvijā pašlaik ir pieejamas visdažādākās jaunuzceltās mājas un to projekti – gluži kā sēnes mežā. Izstādē gan „Hansabankas“, gan nekustamo īpašumu projektu attīstītāju pārstāvji palīdzēs atrast labākās sēnes – mājas, kuras ir kvalitatīvas, ērtas un atbilstošas tieši Jūsu prasībām.
 
Izstādē „Mājas aug kā sēnes“, kuru „Hansabanka“ rīko sadarbībā ar būvmateriālu uzņēmumiem „Knauf“ un „Paroc“, katram jaunajam mājas projektam būs savs stends, kurā varēs iegūt informāciju par ēkas parametriem, atrašanās vietu, dzīvokļu cenām u.c. Kopumā izstādē varēs iepazīties ar 38 jauno mājokļu projektiem, kas atrodas Rīgā un tās apkārtnē.
 
Tāpat izstādes apmeklētājiem būs iespēja konsultēties ar „Hansabankas“ kredītspeciālistiem, lai noskaidrotu, kāds kredīts būtu pieejams konkrētā dzīvokļa iegādei, kāda būtu procentu likme, termiņš un citi nosacījumi.
 
Darbosies arī „pārdomu saliņas“, kurās bankas darbinieki stāstīs, kādi faktori jāņem vērā, lai hipotekārais kredīts būtu pārdomāts lēmums un tā atmaksas laikā nekļūtu par apgrūtinošu slogu.
 
Jauna mājokļa iegāde ir visas ģimenes lēmums. Tādēļ uz izstādi droši varat doties visi kopā – kamēr vecāki runās ar kredītspeciālistiem, par bērnu labsajūtu spēļu laukumā gādās jautri sēņotāji! Savukārt, piedaloties konkursos un izlozēs, būs iespējams iegūt interesantas balvas. Turklāt izstāde sniegs jums lielisku iespēju iepazīties arī ar pašu „Hansabankas“ centrālo ēku, kura ir viena no augstākajām celtnēm Rīgā un ļauj uz pilsētu paraudzīties no putna lidojuma.
 
Arco Real Estate šajā izstādē prezentēs šādus projektus:
Bišumuiža - jaunākais projekts! Pārdaugavā, Komētas ielā top mājīgs mazstāvu daudzdzīvokļu ēku komplekss.
Jūrkalnes Pērle - daudzdzīvokļu māja Zolitūdē, Jūrkalnes ielā.
Zolitūdes Vārti - divas jaunceltas daudzdzīvokļu mājas Zolitūdē, Anniņmuižas ielā un Priedaines ielā.
Dzintara Projekti - projekta ietvaros īpaši izraudzītās piejūras kūrortpilsētas Jūrmala vietās tiek celtas vairākas ekskluzīvas dzīvojamās mājas. Piedāvājam 5 krelles šajā dzintara kaklarotā –
ēku Dzintaros, Dzintaru prospektā 64
ēku kompleksu Dzintaros, Dzintaru prospektā 39
ēku Dzintaros, Kuldīgas ielā 9
ēku Mellužos, Kanālu ielā 9
ēku Bulduros, Vidus prospektā 54.
 
Arco Real Estate stendus meklē 2.stāvā!
 
Gaidīsim Jūs „Hansabankas“ centrālajā ēkā, kurā 15. un 16.oktobrī mājas būs saaugušas kā sēnes!
 

10.10.2005.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod māju
8 ist., 2 st., 485 m2
Baldones novads, Vārpas
385 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
14500 m2
Ķekavas novads, Odukalns
35 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
7 ist., 3 st., 378 m2
Jūrmala, Kauguri
395 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
8733 m2
Ķekavas novads, Saulgoži
15 500 EUR

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu