Igaunijas „Hansapank" kļūst par nekustamā īpašuma kompānijas "Arco Vara" līdzīpašnieku

  • Decembris. Nekustamā īpašuma kompānija "Arco Vara" izlaidusi jaunas akcijas 150 miljonu kronu (6,7 miljonu latu) vērtībā, un tās iegādājusies Igaunijas lielākā komercbanka "Hansapank". Izlaisto akciju pakete veido 10,5% no "Arco Vara" akciju kapitāla.


Nekustamā īpašuma kompānija "Arco Vara" izlaidusi jaunas akcijas 150 miljonu kronu (6,7 miljonu latu) vērtībā, un tās iegādājusies Igaunijas lielākā komercbanka "Hansapank". Izlaisto akciju pakete veido 10,5% no "Arco Vara" akciju kapitāla.
 
"No akciju emisijas iegūtos līdzekļus mēs plānojam novirzīt jaunu nekustamā īpašuma attīstības projektu uzsākšanai. Mēs arī esam uzsākuši vairākus vērienīgus nekustamā īpašuma projektus ārpus Igaunijas. Šiem projektiem un arī kompānijas vispārējai attīstībai ir nepieciešams papildu finansējums," paziņoja "Arco Vara" valdes priekšsēdētājs Viljars Arakass.
 
Arco Real Estate padomes priekšsēdētājs un Arco Development rīkotājdirektors Viktors Savins akciju emisiju komentēja: ”Līdz ar šo darījumu Arco Real Estate ir nopietni stiprinājusi savu attīstību un ekonomisko spēku Baltijas valstīs, īpaši Latvijā”
 
„Hansapank” pārstāve Lauri Lind: „Arco Real Estate ir pievilcīgs uzņēmums potenciālajiem investoriem. Uzņēmumam ir visas iespējas labiem rezultātiem. Uzņēmumu vada profesionāla un motivēta vadība, kā arī ir enerģiski plāni uzņēmuma izaugsmei ārpus Igaunijas. Tas garantē akciju īpašniekiem augstākus ienākumus nākamajos gados.”
 
Uzņēmuma Arco Real Estate īpašnieki Arti Arakas, Hillar – Peeter Luitsalu un Richard Tomingas savas akcijas nav pārdevuši.
 
Arco Real Estate ir viena no lielākajām nekustamā īpašuma tirdzniecības, attīstības un investīciju kompānijām Baltijas valstīs. Uzņēmumā strādā vairāk kā 220 darbinieku un ir 13 filiāles Baltijas reģionā, kā arī Ukrainā, Kijevā. Arco Real Estate ir vadījusi vairāku lielu dzīvojamo un komerctelpu projektu attīstīšanu, veiksmīgi izveidojusi divus īpašumu fondus un veikusi lielas investīcijas Baltijas valstīs. Konsolidētais apgrozījums 2004. gadā sasniedza 22.4 miljonus EUR un tīrā peļņa 6.4 miljoni EUR.

20.12.2005.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod māju
4 ist., 1 st., 159 m2
Ķekavas novads, Baložu pilsēta
205 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
3 ist., 5 no 5 st., 74 m2
Rīga, Centrs
99 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
5 ist., 2 st., 265 m2
Babītes novads, Spilve
365 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
5 ist., 2 st., 400 m2
Rīga, Vecdaugava
890 000 EUR

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu