Dignājas ielas akcija

  • Septembris, 2005. Iegādājoties dzīvokli līdz š.g. 1.nov. jaunajā projektā Dignājas iela, ģimenēm ar bērniem līdz 3 gadu vecumam tiks piedāvāts bērnistabas mēbeļu komplekts vai atlaides apsaimniekošanas izmaksām, auklīšu un mājkalpotāju pakalpojumiem par kopējo summu Ls 2000.


Dignājas ielas namu attīstītājs rūpējas par ģimenēm ar mazuļiem
 
„Vēlamies atbalstīt ģimenes ar maziem bērniem, kuras nolēmušas iegādāties jaunu mājokli bērniem draudzīgā vidē. Dignājas ielas nami būs ideāla vide jaunajiem vecākiem un viņu mazuļiem, jo atrodas šķietami tuvu Rīgas centram, bet tai pat laikā klusā, neapbūvētā un daudziem kokiem ieskautā rajonā,” informē SIA „Knuts Invest” izpilddirektors Andis Lagzdiņš.
 
Līdz šī gada 1.novembrim SIA „Knuts Invest” sadarbībā ar a/s „Hansabanka” rīko akciju ģimenēm ar mazuļiem. Tās laikā jaunās ģimenes ar bērniem līdz trīs gadu vecumam ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem varēs iegādāties jaunu mājokli Dignājas ielas namos klusajā un zaļajā Pārdaugavā.
 
Apzinoties, ka jaunajiem vecākiem mazuļu audzināšana sagādā ne mazums raižu, „Knuts Invest” dāvinās jaunajiem dzīvokļu saimniekiem dāvanu 2000 latu vērtībā.
 
„Vēlamies vecākiem ar mazuļiem atvieglot dzīves uzsākšanu jaunā mājoklī, tāpēc ikviena ģimene, kas kampaņas laikā iegādāsies dzīvokli Dignājas ielas namos, saņems tieši viņu vēlmēm atbilstošu dāvanu. Piemēram, dizaineru veidotu bērnistabas mēbeļu komplektu un iespēju gadu tajā dzīvot, nemaksājot par apsaimniekošanu, vai arī gadu izmantot profesionālas auklītes vai mājkalpotājas pakalpojumus bez maksas”, informē A.Lazdiņš.
 
Kampaņas ietvaros dāvanu saņems arī tās ģimenes, kas gaida bērna piedzimšanu vai gada laikā no priekšlīguma noslēgšanas kļūs par vecākiem.
 
Informācija par dzīvokļu iegādi:
Lolita Limbēna, tālr. 6442555. E-pasts: lolita@arcoreal.lv
Apskatīt projektu>>

07.09.2005.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
3578 m2
Lielvārdes novads, Lielvārdes pilsēta
51 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
2450 m2
Rīga, Zolitūde
60 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
5 ist., 2 st., 285 m2
Babītes novads, Pavasari
55 500 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
2 ist., 6 no 6 st., 65 m2
Rīga, Centrs
410 EUR / mēn.

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu