Bišumuižā būs 195 jauni dzīvokļi

  • Maijs, 2004: Arco Development 2005.gada aprīlī uzsāks jauna projekta būvniecību Bišumuižā, Komētas ielā. 13 četrstāvu mājas, projektā tiks investēti 8 miljoni latu.


Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja 12.maijā paziņoja konkursa rezultātus par tiesībām apbūvēt un apsaimniekot zemes gabalu Bišumuižā, Komētas ielā. Par konkursa uzvarētāju kļuva Arco Development – uzņēmums, kura pamatdarbība ir attīstības projekti.

Bišumuižas projekts izstrādāts saskaņā ar pilsētas attīstības plānu, projektējot maksimāli ērtus un patīkamus mājokļus. Arco Development galvenā prioritāte radīt un attīstīt patīkamu vidi ģimenēm, kuras atradīs savu nākotnes mājokli Arco Development radītajos projektos, un tikai kā otru prioritāti atstājot maksimālās peļņas gūšanu. Tiek ņemts vērā, ka Rīga nav debesskrāpju pilsēta un vēsturiski pilsētā ir bijusi mazstāvu apbūve, tādēļ projektā būs nelieli nami zaļā vidē.

Arco Development paredzējis Bišumuižā uzcelt 13 četrstāvu dzīvojamās mājas, projektā investējot 8 miljonus latus. Ciemats paredzēts jaunām ģimenēm ar bērniem. Iedzīvotāju ērtībām tiks uzcelta bērnu pirmskolas iestāde, izbūvēti ceļi, pievilktas visas komunikācijas.
Šis ir pirmais dzīvokļu māju projekts Rīgas pilsētā, kas nav daudzstāvu apbūve. Ģimenes dzīvos it kā daudzdzīvokļu namā, tajā pašā laikā nezudīs privātuma sajūta – vienā mājā būs tikai 15 dzīvokļi, autostāvvietas mājas cokolstāvā, plašas terases un balkoni. Salīdzinoši ar citiem Rīgas daudzdzīvokļu māju projektiem, Bišumuižā būs plašas koplietošanas zonas, iekopta un zaļa apkārtne.
Projekts tiks realizēts pakāpeniski pa etapiem no 2005.gada aprīļa līdz 2007.gada novembrim. Dzīvokļu tirdzniecība sāksies līdz ar būvniecības sākumu 2005.gada aprīlī. Dzīvokļi tiks pārdoti ar pilnu iekšējo apdari.

Bišumuiža atrodas Komētas ielā, netālu no CSDD Bauskas ielā, ērtākai satiksmei tiks uzstādīts luksofors Bauskas un Ziepniekkalna ielu krustojumā. Skiču projektu sagatavojis arhitektu birojs “Nams”.

Arco Development ietilpst Arco Real Estate grupas sastāvā. Struktūra dibināta, lai attīstītu jaunos projektus, noslēgts sadarbības līgums ar Vācijas uzņēmumu grupu DEC par apjomīgu investīciju piesaisti Baltijas valstīm. Šobrīd izstrādes stadijā Arco Development ir vairāki jauni projekti.


27.05.2005.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
1 ist., 1 no 9 st., 24 m2
Ogres novads, Ogres pilsēta
22 990 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
2 ist., 9 no 9 st., 52 m2
Ogres novads, Ogres pilsēta
52 990 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
3 ist., 9 no 9 st., 51 m2
Ogres novads, Ogres pilsēta
59 990 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
2 ist., 9 no 9 st., 46 m2
Ogres novads, Ogres pilsēta
53 990 EUR

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu