Arco iepriecina bērnus Ziemassvētkos

  • Decembris. Ir atnācis skaistais Ziemassvētku laiks, kas saistās ar baltu sniegu un klusu baznīcas zvanu skaņu, eglīti un svecīšu liesmiņām un apdāvināšanu. Katram no mums šie svētki saistās ar savu simbolu.


Ir atnācis skaistais Ziemassvētku laiks, kas saistās ar baltu sniegu un klusu baznīcas zvanu skaņu, eglīti un svecīšu liesmiņām un apdāvināšanu. Katram no mums šie svētki saistās ar savu simbolu.
 
Viens no mūsdienu uzņēmuma Ziemassvētku simboliem saistās ar Ziemassvētku kartiņu sūtīšanu saviem sadarbības partneriem un klientiem. Arī ARCO REAL ESTATE katru gadu izlieto lielas naudas summas Ziemassvētku kartiņu izgatavošanai. Tomēr šogad mēs rīkojāmies savādāk.
 
Mūsu mazajā Latvijā ir 49 internātskolas, kurās mācās daudz bērnu. Ar Valsts Cilvēktiesību biroja direktores p.i. Diānas Šmites palīdzību mēs sazinājāmies ar Mariju Mickeviču no Krāslavas rajona izglītības pārvaldes, kura pārzinot reģiona skolas, mums ieteica Ziemassvētkos sveikt Aleksandrovas speciālās internātskolas bērnus. Skola atrodas Konstantinovas pagastā un tajā mācās 93 bērni ar īpašām vajadzībām. Marija Mickeviča palīdzēja mums noskaidrot, kas skolai ir visvairāk nepieciešams, lai kaut mazliet uzlabotu bērnu dzīves apstākļus.
 
22.decembrī mēs apciemojām internātskolas bērnus un sveicām viņus Ziemassvētkos. Mūsu sagādātais pārsteigums bērniem lika noticēt, ka Ziemassvētkos brīnumi notiek!
 
Sagādāt prieku mazajiem, redzēt iemirdzamies viņu actiņas, redzēt svecīšu liesmiņas atspulgu viņu sejās - tas ir lielākais svētku gandarījums!
 
Novēlam Jums gaišus, priecīgus Ziemassvētkus un panākumiem bagātu Jauno gadu!
 
Mūsu apsveikumu kartiņu Jūs varat apskatīties šeit >> http://www.arcoreal.lv/christmas/arco_lv.html
 

23.12.2005.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
1 ist., 1 no 9 st., 24 m2
Ogres novads, Ogres pilsēta
22 990 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
2 ist., 9 no 9 st., 52 m2
Ogres novads, Ogres pilsēta
52 990 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
3 ist., 9 no 9 st., 51 m2
Ogres novads, Ogres pilsēta
59 990 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
2 ist., 9 no 9 st., 46 m2
Ogres novads, Ogres pilsēta
53 990 EUR

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu