Arco drīzumā jaunās mājās!

  • Arco Real Estate jau decembra sākumā plāno pārcelties uz jaunām, plašām biroja telpām Tērbatas biznesa centrā, kas top Lāčplēša ielā 20a, Tērbatas un Lāčplēša ielu krustojumā.


Arco Real Estate kolektīvs ar katru gadu palielinās – no pāris darbiniekiem nelielā birojā pirms desmit gadiem līdz turpat vai 100 darbiniekiem šobrīd.
Šobrīd Arco Real Estate savus pakalpojumus ir radījis pieejamākus arī klientiem ārpus Rīgas – Siguldā, Cēsīs, Jelgavā.
Rīgā pašlaik darbojas divi Arco Real Estate biroji – atsevišķs nekustamā īpašuma konsultantu birojs un sertificētu vērtētāju birojs.
 
Lai padarītu saviem klientiem pieejamāku abu biroju darbinieku apmeklēšanu, vērtējumu un informācijas saņemšanu, Arco Real Estate jau 2005. gada decembra sākumā plāno pārcelties uz jaunām, plašām biroja telpām Tērbatas biznesa centrā, kas top Lāčplēša ielā 20a, Tērbatas un Lāčplēša ielu krustojumā.
 
Vieta, kur šobrīd top jaunā biroja ēka, nes līdzi pamatīgu vēstures bagāžu – 19. gadsimta beigās šeit tapis vairāku koka īres namu komplekss, zirgu stallis, pat krogs, kuru bija iecienījuši jaunie latviešu literāti.
Laika gaitā apbūve šajā vietā vairākkārtīgi mainījusies, līdz 19. gadsimta beigās uzcelts mūra īres nams.
Jaunā biroja ēka tiek veidota kā mūsdienīgs turpinājums vecajam īres namam, vienlaikus tās projekts veido vienotu Lāčplēša un Tērbatas ielu krustojuma kompleksu, jo vizuāli tā maz atšķiras no pretī esošās ēkas, kurā atrodas tirdzniecības centrs un biroji.
Lai parādītu vēsturiskās un mūsdienu arhitektūras veiksmīgo savienojumu, centrālā ieeja jaunajā biroju ēkā apzināti veidota izmantojot vecā mūra nama galveno ieeju.
Tā caur gadsimtu vecām ozolkoka namdurvīm nokļūsim mūsdienīgā un plašā biroju ēkā.
 
Jaunā biroja 4. stāvā atradīsies gan nekustamā īpašuma vērtētāji, gan konsultanti, tāpat arī nekustamo īpašumu attīstītāju uzņēmums „Arco Development”.
Ēkas pirmajā stāvā klientu ērtībai tiks izveidota Arco Real Estate klientu zāle, kurā ātri un ērti varēs saņemt informāciju par jaunākajiem nekustamā īpašuma projektiem no plašās datu bāzes, tāpat saņemt nekustamo īpašumu novērtējumus un konsultācijas par darījumu veikšanu un īpašumu reģistrāciju.
Ja jūsu laiks ir dārgs, lai apgūtu visu par nekustamā īpašuma tirgu, uzticieties profesionāļiem!
 
Gaidīsim Jūs mūsu jaunajā birojā Tērbatas biznesa centrā!
Par precīzāku pārcelšanās datumu sekos informācija gan internetā, gan plašsaziņas līdzekļos.
 
 
2005.gada 14.septembrī

15.09.2005.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
2 ist., 5 no 5 st., 73 m2
Rīga, Centrs
108 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
3 ist., 6 no 6 st., 123 m2
Rīga, Šampēteris
109 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
1 ist., 5 no 5 st., 34 m2
Rīga, Centrs
34 133 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
1 ist., 5 no 5 st., 48 m2
Rīga, Centrs
49 200 EUR

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu