Vērtēšana

 

1998. gadā ARCO REAL ESTATE uzsāka sniegt nekustamo īpašumu vērtēšanas pakalpojumus, un 2000. gada augustā tika pieņemts uzņēmuma valdes lēmums par vērtēšanas nodaļas kā atsevišķas, neatkarīgas struktūrvienības izveidošanu. 2007. gada jūlijā, ņemot vērā pasūtījumu apjoma pieaugumu un jaunu struktūrvienību izveidi Latvijas reģionos, tika izveidota otra vērtēšanas nodaļa. 

 

Šobrīd vērtēšanas pakalpojumus sniedz trīs vērtēšanas nodaļas, kurās ir vairāk nekā 20 vērtēšanas speciālisti, tostarp sertificēti.

 

Šobrīd ARCO REAL ESTATE sniedz nekustamo īpašumu vērtēšanas pakalpojumus visā Latvijas teritorijā.

 

Kopš 1998. gada 19. novembra ARCO REAL ESTATE ir Latvijas Īpašumu vērtētāju asociācijas (LĪVA) asociētais biedrs. Māris Laukalējs ir LĪVA valdes loceklis un izglītības komisijas vadītājs. 2008. gada oktobrī ARCO REAL ESTATE saņēma LĪVA kompetences sertifikātu Nr. 20. Aktīva līdzdalība asociācijas darbā nodrošina efektīvu un profesionālu vērtēšanas pakalpojumu sniegšanu, balstoties uz jaunākajiem LĪVA un starptautisko vērtēšanas organizāciju atzinumiem un metodikām.

 

Uzņēmuma nekustamo īpašumu vērtējumus šobrīd akceptē visas lielākās Latvijas finanšu iestādes, kuras vienlaikus ir arī lielākie sadarbības partneri. Starp pārējiem vērtējumu pasūtītājiem ir gan individuālo māju un dzīvokļu īpašnieki, gan lieli valsts nozīmes uzņēmumi un starptautiskas kompānijas, kā arī ārvalstu vēstniecības un valsts/pašvaldību iestādes.

 

Kopš 1998. gada ARCO REAL ESTATE kopējais novērtēto objektu skaits pārsniedz 30 000. Pēdējā gada laikā mēneša vērtēšanas vidējais skaits ir ap 250 objektu.

 

Jau no 2001. gada ARCO REAL ESTATE veic regulāru nekustamo īpašumu tirgus analīzi, kas nodrošina lielāku vērtējumu precizitāti. Nekustamo īpašumu tirgus pētījuma apkopojums katru gadu tiek publicēts ARCO REAL ESTATE izdotajā Latvijas nekustamā īpašuma tirgus pārskatā.

 

ARCO REAL ESTATE nekustamo īpašumu vērtējumu kvalitātes garantija ir plašās uzņēmuma darījumu datu bāzes izmantošana. Nozīmīgi, ka vērtējumu sagatavošanai tiek izmantotas visas publiski pieejamās maksas un bezmaksas darījumu datu bāzes

 

ARCO REAL ESTATE darbieki regulāri apmeklē vietēja un starptautiska mēroga apmācību kursus, tajā skaitā arī par nekustamo īpašumu vērtēšanas nozari, kas ļauj pielietot progresīvus risinājumus atbilstoši Baltijas valstu tirgus specifikai un koordinēt starptautiskas nozīmes pasūtījumu izpildi šajās valstīs.

 

ARCO REAL ESTATE vērtēšanas komanda

 

 

Uzņēmumā kopš 2004. gada

Ziemeļvidzemes vērtēšanas nodaļas vadītāja

Sertificēta vērtētāja (LĪVA sertifikāta Nr. 110)

Uzdod savu jautājumu

* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
2 ist., 4 no 5 st., 57 m2
Rīga, Centrs
114 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
3 ist., 2 no 9 st., 53 m2
Rīga, Centrs
400 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
2 ist., 4 no 6 st., 52 m2
Rīga, Iļģuciems
350 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
1 ist., 4 no 5 st., 36 m2
Rīga, Centrs
70 800 EUR

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu