+371 6736 5555

Īpašniekiem

Vēlaties pārdot nekustamo īpašumu, bet nezināt, ar ko sākt? Izvēloties "ARCO REAL ESTATE" starpniecības pakalpojumu, nekustamais īpašums tiks realizēts droši un iespējami īsā laikā.

 

KĀPĒC IZVĒLĒTIES "ARCO REAL ESTATE"?

 

“ARCO REAL ESTATE” ir starptautisks uzņēmums ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi Latvijas nekustamo īpašumu tirgū. Šajā laikā ir gūtas zināšanas un prasmes nekustamo īpašumu realizēšanā dažādos segmentos. Nodrošinot individuālu pieeju katram klientam, sadarbības laikā tiek sniegti šādi pilna servisa pakalpojumi:

 

  • īpašuma izpēte, apskate, tirgus cenas noteikšana;
  • objekta fotosesija, sagatavošana pulicēšanai;
  • īpašuma reklāma nozares portālos;
  • objekta demonstrēšana potenciālajiem klientiem;
  • klienta pārstāvēšana pārrunās un valsts instancēs;
  • juridisko dokumentu sastādīšana;
  • darījumu gaitas organizēšana un kontrole;
  • maksas datu bāzu izmantošana.

SADARBĪBAS GAITA NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA PĀRDOŠANĀ

 

 

1. Aģenta izvēle, pakalpojuma prezentācija

 

Kad klients pieņem lēmumu sadarboties ar “ARCO REAL ESTATE”, uzņēmuma nekustamo īpašumu aģents klientu iepazīstina ar piedāvāto pakalpojumu, plānotajām darbībām un starpniecības pakalpojuma izmaksām.

 

2. Objekta izpēte, novērtējums

 

“ARCO REAL ESTATE” nekustamo īpašumu aģents veic objekta izpēti, iegūstot maksimālu informāciju gan no objekta īpašnieka, gan no publiskajām datu bāzēm (zemesgrāmata, kadastrs). Pēc informācijas apkopošanas tiek izvērtēti visi riski, apzinot ar īpašumu saistītos fiziskos un juridiskos apgrūtinājumus, piemēram, kopīpašuma tiesības, hipotēkas, servitūtus, pārbūves u. tml.

 

3. Pārdevēja izpēte saskaņā ar likumu

 

Saskaņā ar Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumu “ARCO REAL ESTATE” ir likuma subjekts, kam ir pienākums veikt klientu identifikāciju, darījuma risku novērtēšanu, klienta izpēti un ziņošanu par neparastiem vai aizdomīgiem darījumiem. "ARCO REAL ESTATE" šo pienākumu veic, izmantojot profesionāli izstrādātu iekšējās kontroles sistēmu.

 

4. Sadarbības līguma noslēgšana

 

Vienojoties par sadarbību objekta pārdošanā, tiek noslēgts līgums, kurā atrunāti sadarbības noteikumi, tādi kā pirkuma cena, komisijas apmērs, pārdošanas termiņš un citi, lai klientam būtu skaidri definēti iepriekš atrunātie nosacījumi.

 

5. Mārketinga (pārdošanas) stratēģijas izveide

 

Izstrādājot mārketinga (pārdošanas) stratēģiju, SIA “ARCO REAL ESTATE” veic konkurences vides izpēti, nosaka potenciālo mērķauditoriju un izvēlas efektīvākos reklāmas kanālus. Pirms mārketinga plāna īstenošanas sākuma tiek veikta objekta fotosesija un sludinājuma teksta sagatavošana.

 

6. Potenciālo pircēju piesaiste

 

Realizējot pārdošanas procesu, nekustamo īpašumu aģents potenciālajiem pircējiem demonstrē objektu, uztur komunikāciju ar interesentiem un izzina to vajadzības, kā arī konsultē par jautājumiem, kas attiecas uz īpašuma iegādi.

 

7. Finansējuma piesaiste

 

Lai paātrinātu darījuma procesu, “ARCO REAL ESTATE” sadarbībā ar Latvijas komercbankām nekustamo īpašumu pircējam nodrošina kvalitatīvu servisu hipotekāro kredītu noformēšanā, kā arī sniedz vērtēšanas pakalpojumu, kas nepieciešams kredīta piešķiršanas procesā.

 

8. Darījuma struktūras noteikšana

 

Ņemot vērā pircēja un pārdevēja vēlmes un iespējas, “ARCO REAL ESTATE” izstrādā optimālu darījuma plānu, izskaidrojot klientiem nepieciešamo darbību secību un laiku.

 

9. Juridiskais nodrošinājums

 

Uzņēmuma jurists sagatavo visus ar darījumu saistītos juridiskos dokumentus – rokasnaudas līgumu, pirkuma līgumu, pieņemšanas-nodošanas aktus, kopīpašuma lietošanas noteikumus, ar pirmpirkuma tiesībām saistīto dokumentāciju u. c. “ARCO REAL ESTATE” klientam organizē notāra pakalpojumus, kā arī nodrošina dokumentu iesniegšanu un saņemšanu zemesgrāmatā.

 

Lai saņemtu kvalificētu speciālistu konsultācijas par nekustamā īpašuma pārdošanu, sazinieties ar "ARCO REAL ESTATE" pārdošanas komandu!

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod māju
2 ist., 2 st., 78 m2
Limbažu novads, Skulte
36 850 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
51 m2
Rīga, Vecrīga
327 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē tirdzniecības telpas
214 m2
Rīga, Āgenskalns
576 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē
785 m2
Rīga, Šampēteris
3 455 EUR / mēn.
X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu