Pakalpojumi, cenas

Konstantīns, 13.03.2013 jautāja:

Sveiki!

Vai Jūs publicēsiet sērijveida dzīvokļu tirgus pārskatus par 2013.gada mēnešiem?
Paldies!

Ar cieņu,
Konstantīns


ARCO REAL ESTATE:

Labdien!

Sērijveida dzīvokļu tirgus pārskats par 2013.gada februāri pieejams mūsu mājas lapā>> http://www.arcoreal.lv/lv/tirgus-parskati/latvija/2013/


Anastasija, 10.07.2012 jautāja:

Labdien ,gribu nopirkt dzivokli,jautajums cik izmaksas dokumentu noformesana un nodokli,ja dzivoklis maksa 8000?


ARCO REAL ESTATE:

Labdien, Anastasija!

Pamatizdevumi, nezinot darījuma detaļas.

Pirkuma līgums ap 50 LVL
Nostiprinājuma lūgums ap 50 LVL
Zemesgrāmatas kancelejas nodeva 15 LVL
Zemesgrāmatas valsts nodeva 2% no pirkuma summas vai kadastrālās vērtības (no augstākās) LVL.


Evita, 22.10.2010 jautāja:

Labdien, man ir šāds jautājums - pret nekustamo īpašumu ir uzsākts parāda piedziņas process, un īpašums tika novērtēts, bet vērtējumā tika pieļautas elementāras matemātiskas kļūdas (par to parādnieks paziņoja vērtētājam, savukārt vērtētājs lūdza lai parādnieks pats veic aprēķinu, bet vērtētājs ierakstīs tikai pareizos datus, tādējādi norādot ka nek.īpašuma vērtētājam nav skaidrs kā jātaisa vērtējums), tika pieprasīts jauns vērtējums, tas netika veikts, bet tika paziņots ka tika atklāta kļūda vērtēšanas sistēmā, bet no tā īpašuma vērtējuma summa nemainījās. Veicot vērtējumu netika ņemts vērā arī fakts par to ka uz zemes gabala atrodas nepabeigtas palīgēkas, kuras nav ieķīlātas, un kuras nav pakļautas piespiedu pārdošanai, līdz ar to arī uz tām neattiecas vērtējuma summas samazinājums, to vērtētājs protams arī neņēma vērā. Kā Jūs ieteiktu rīkoties šādā situācijā, un skaidrotu vērtētāja rīcību. Vai ir iespējams ka Jūsu vērtētājs izskatīti sagatavoto vērtējumu kurš mums ir pieejams un varētu to izanalizēt??? un cik tāda konsultācija maksātu???


ARCO REAL ESTATE:

Labdien, Evita!

Matemātisku kļūdu gadījumos vērtētājs parasti pēc savas vai citu iesaistīto personu iniciatīvas var labot savu vērtējumu. Arī vērtētāji ir tikai cilvēki, un kļūdīties ir cilvēcīgi. Vērtētāja atteikšanās veikt gramatiska vai matemātiska rakstura kļūdu labojumu, ja tāda tiešām notikusi, gan nav īsti izprotama, bet tai var būt vairāki izskaidrojumi.
Lai sniegtu jebkādus komentārus par kādu nekustamā īpašuma vērtējumu, tas būtu vispirms jāredz.
Latvijas Īpašumu vērtētāju asociācijas (LĪVA) apstiprinātais Latvijas Vērtētāju Ētikas Kodekss gan liedz mums dot atzinumu tiešā veidā par kāda cita vērtētāja veikto vērtējumu, tāpēc jebkurā gadījumā mums būtu jāveic jauns vērtējums. Jauna vērtējuma izmaksas varētu konkretizēt pēc detalizētās informācijas saņemšanas par novērtējamo nekustamo īpašumu.
Par tālāku sadarbības iespēju konkrētajā gadījumā laipni lūdzu sazināties telefoniski ar mūsu vērtētājiem vai mani personīgi.
 
Ar cieņu,
Kaspars Dzedulis
2.Vērtēšanas nodaļas vadītājs
ARCO REAL ESTATE
Tālr. 371 67365561
GSM 371 29277297


Dita, 25.10.2010 jautāja:

Labdien ,gribēju uzzināt,man ir dzīvoklis Rīgā,kurš ir uz mana vārda patreiz bet dzīvokļa pirkšanai līdzekļus deva draugs no Grieķijas, kas ir ES pilsonis, tagat vēlos pārrakstīt šo dzīvokli uz viņa vārdu, kādi viņam ir jābūt dokumenti, kas ir nepieciešami, šai lietas nokārtošanai, vai ir vajadzīgs,nodokļu numurs, kā to var iegūt?? Vai to vispār ir reāli nokārtot 2 nedēļu laikā.


ARCO REAL ESTATE:

Labdien, Dita!

Lai veiktu darījumu, ir nepieciešama pase. ES pilsoņiem dzīvokļa īpašuma iegāde notiek tā pat kā Latvijas Republikas pilsoņiem - nekādi speciāli noteikumi vai prasības netiek izvirzītas. Jā, visu ir iespējams nokārtot arī 2 nedēļu laikā.

Ar cieņu,
ARCO REAL ESTATE


Dace, 01.12.2009 jautāja:

Labdien! Pirms 3 gadiem uz kredīta iegādājāmies 2 istabu dzīvokli Rīgā, Pārdaugavā, bet šobrīd vēlētos to mainīt uz 3 istabu dzīvokli, vēlams Titurgā, Piņķos, Ķekavā. Kā plusu uzskatam to, ka mūsu piedāvātajam dzīvoklim ir zemi komunālie maksājumi un autonoma gāzes apkure, tātad maksājumi ir zemāki. Vai Jūs nodarbojaties arī ar dzīvokļa maiņas pakalpojumiem? Un vai par Jūsu māklera pakalpojumiem būtu jāmaksā pirms vai pēc maiņas dzīvokļa atrašanas? Paldies!


ARCO REAL ESTATE:

Labdien, Dace!
Jā, mēs piedāvājam sniegt pilnu pakalpojumu servisu darījumos ar nekustamo īpašumu, tai skaitā dzīvokļa maiņas pakalpojumu. Komisija par pakalpojumu maksājama tikai pēc darījuma noslēgšanas un pilnas pirkuma apmaksas. Lūdzu sazināties ar mūsu konsultantu Jāni Vāveri (tālr. 26379576, e-pasts: janis.vavere@arcoreal.lv), kurš piedāvā šādu pakalpojumu jūsu norādītajā rajonā, lai detalizētāk pārrunātu sadarbības iespējas

Ar cieņu,
Ieva Jansone
Pārdošanas daļas vadītāja


Mārtiņš, 09.11.2009 jautāja:

Jūsu vērtējumos ir pielietota izmaksu aizvietošans metode. šajā tabulā ir minēts nolietojums - funkcionālais, fiziskais un ekonomiskais. no kurienes jūs ņemat piemēram, ka ekonomiskais nolietojuma koeficients ir 0,70?? kur var apskatīties šādu tabulu un saprast nolietojumu koeficientu pielietojumu.


ARCO REAL ESTATE:

Labdien, Mārtiņ!
Augstāk minētās informācijas iegūšanai, lūdzam sazināties Jūs ar ARCO REAL ESTATE uzņēmuma vērtētājiem, kas Jums detalizēti un profesionāli izskaidros izmaksu aizvietošanas metodi.
ARCO REAL ESTATE


Silvija, 28.05.2009 jautāja:

Kur jūsu mājas lapā ir sadaļa, kur var uzrakstīt sūdzību par jūsu kompānijas darbu un darbiniekiem?????


ARCO REAL ESTATE:

Labdien, Silvija!
Mūsu mājas lapā nav šādas sadaļas. Atvainojamies, ja mūsu darbība kādā veidā ir izraisījusi Jūsu neapmierinātību! Lai risinātu nesaskaņas, lūdzam Jūs iesniegt rakstisku pretenziju uzņēmuma vadībai Rīgā, Brīvības ielā 39 vai uz e-pastu riga@arcoreal.lv

Centīsimies palīdzēt!
Ar cieņu,
Arco Real Estate


Ilga, 17.03.2009 jautāja:

Man skolā jāraksta darbs par NĪ firmu. Esmu izvēlējusies rakstīt tieši par Arco Real Estate! Tapēc gribētu uzzināt, vai Jūsu uzņēmumā ir kādas noteiktas, speciālas veidlapas ar Jūsu firmas logo utt! Ja ir iespējams, varbūt Jūs kādu paraugu varētu atsūtīt uz norādīto e-pastu! Paldies!


ARCO REAL ESTATE:

Labdien, Ilga!
Diemžēl pieprasījumā nebija norādīta e-pasta adrese, tāpēc nevaram ar Jums sazināties. Lai gūtu sīkāku informāciju par Arco Real Estate zīmolu un tā izmantošanu, varat sazināties ar mūsu mārketinga projektu vadītāju Kristiānu Bareiku!
Ar cieņu,
Arco Real Estate


Jurisons, 02.07.2008 jautāja:

Sveiki, esmu saskāries ar situāciju, par kuru vēlējos jautāt Jūsu viedokli. Draudzene ar māklera palīdzību vēlējās pārdot dzīvokli, par ko tika noslēgts arī māklera līgums. Līgumā aprunāta konkrēta samaksa par māklera pakalpojumu sniegšanu. Pircējs arī veiksmīgi tika atrasts, tikai negaidīti mainījās samaksas apjoms - mākleris paziņoja, ka aprunāto nepilnu divu tūkstošu vietā viņš vēlas četrus tūkstošus, pretējā gadījumā visi ar dzīvokļa pārdošanu saitītie pasākumi tiks pārtraukti. Kā Jūs ieteiktu rīkoties?


ARCO REAL ESTATE:

Lai ieteiktu, kā rīkoties, ņemot vērā līgumā nolīgtās Jūsu tiesības, būtu jāredz noslēgtais līgums un noteikumi. Ja līgumā ir atrunāta konkrēta samaksa un nav nosacījumu, ka vienpusēji mākleris to var mainīt, tad māklerim nav pamata prasīt augstāku maksu par pakalpojumiem, nekā līgumā ir atrunāts, un Jums nav pienākuma to maksāt. Ņemot vērā situāciju tirgū, izskatās, ka šis mākleris ir negodprātīgs, un šādu summu vēlas no Jums „izspiest”, zinot, ja īpašumus pārdot ir grūtāk, nekā nopirkt.


Zigis, 11.09.2007 jautāja:

Vai Jums Jelgavā arī ir filiāle? Ja ir, kāda ir adrese?


ARCO REAL ESTATE:

Labdien!
Jā, Arco Real Estate ir filiāle Jelgavā! Mātera ielā 36, Jelgava, LV-3001
Telefons: 371 63028245
Fakss: 371 63028245
E-pasta adrese:jelgava@arcoreal.lv
Būsiet laipni gaidīti!
Ar cieņu, jūsu Arco Real Estate


Dace, 16.08.2007 jautāja:

Sveiki! Es esmu atradusi sev īrēšanai piemērotu dzīvoklīti Jūsu mājas lapā! Kas man tālāk jādara? Jāzvana Jums, tas ir pašsaprotami, bet vai man ar Jums būs jāslēdz kāds līgums? Cik man Jums būs jāmaksā? Un vai Jūsu firma ir kā starpnieki starp dzīvokla ipašnieku un īrnieku? Vai beigu beigās dzīvokli es īrēšu no Jums vai kādas fiziskās personas? Es pirmo reizi mēģināšu īrēt caur kādu firmu dzīvokli,tādēļ ceru uz Jūsu atsaucību!


ARCO REAL ESTATE:

Labdien Dace!
Jums ir jāsazinās ar mākleri, kurš norādīts sludinājumā un viņš Jums visu izskaidros.
Iveta Mežaraupe
Dzīvojamā fonda tirdzniecības nodaļas vadītāja


Vladimir, 22.09.2006 jautāja:

Сколько стоит оценка квартиры у вас? квартира 2-х комнатная в Риге...


ARCO REAL ESTATE:

Dzīvokļa vērtējums maksā no 60 līdz 70 Ls. Sīkāka informācija zvanot pa tālr. 67365555


Pretendente, 13.09.2006 jautāja:

pretendente: Labdien!Situācija: ir ievietots piedāvājums Jūsu lapā, dzīvoklis varētu atbilst pircēja (manām) vēlmēm, bet, pirms sazinos ar jūsu firmu (starp citu - neatradu sarakstu, kur, kādās adresēs atrodas jūsu filiāles. Jo īpaši - vai arī lielveikalos. Praktisku iemesklu deļ - jo tur darba diena un darba nedēļa varetu būt garāka.), gribētu noskaidrot - vai firma arī garantē to, lai piedāvātie dzīvokļi būtu "tīri", bez saistībām, mistiskiem īrniekiem un neieķīlātī ? (no pieredzes, firma "L..." man bija atbildējusi, ka viņi to nokārtojot. Tobrīd gan neatradās piemērots dzīvoklis, kas man derētu. Un ka ir Jūsu firmā? Lai neiegādatos dzīvokli, kurā reāli dzīvo citi vai kas reāli pieder citiem.) Kā arī - jo laiks pircējam patiešām ir ļoti jātaupa - vai firma veiksmīga rezultāta gadījumā arī var pati nokārtot jautājumu ar vērtētājiem utt - tā teikt, prasītās summas tiek iedotas firmai (vai vēlāk iekļauts rēķinā) un vērtējuma lapa, ko prasa banka (mērķēts tiek uz "Nordea"), kā arī visādas nostioprinājuma utt izziņas tiek izsniegtas pircējam. Uz cik lielu servisu var cerēt - iekļaujoties jau piedāvātajā pārdošanas cenā vai, sliktākā gadījumā, samaksājot simbolisku 10 - 20 - 25 summu par"papīru nokārtošanu" ?


ARCO REAL ESTATE:

Visi kontakttālruņi ir atrodami mūsu mājas lapā http://www.arcoreal.lv/, tajā skaitā filiāļu adreses.

Lielveikalos mums filiāļu nav, bet mākleru darba laiks ir ļoti elastīgs, un esmu pārliecināta, ka Jums izdosies norunāt tikšanos Jums ērtā laikā.
Attiecībā uz garantijām, tādas mēs nesniedzam, tomēr ikviens pircējs saņem pilnu informāciju par īpašumu, tajā skaitā aktuālo Zemesgrāmatas informāciju. Par informācijas patiesumu ir atbildīgs pārdevējs, kurš, parakstot pirkuma līgumu, uzņemas attiecīgas saistības. Toties līgumus sagatavo mūsu jurists, kas ir garants tam, ka darījums noritēs veiksmīgi.
Vērtējumu sagatavot varam palīdzēt, kā arī sagatavot attiecīgās izziņas. Tomēr, ir dokumenti, kurus var saņemt vai nu īpašnieks, vai pilnvarotā persona, piem., kadastra izziņa.
Ja Jūs strādājat ar mūsu firmas mākleri, Jūs saņemat pilnu servisu. Par „papīru nokārtošanu” – jārēķinās, ka vidēji pirkšanas/pārdošanas process ilgst 1-2 mēnešus, un tiek patērēts pietiekami daudz laika, lai nevarētu atļauties strādāt par 20 latiem. Vēloties maksāt „simbolisku” samaksu, Jūs arī saņemsiet „simbolisku” servisu.


Kristīne, 24.08.2006 jautāja:

Labdien! Sakiet lūdzu, vai jūs piedāvājat arī tādu pakalpojumu, kā klienta prasībām atbilstošas mājas atrašanu? Cik ilgas laiks (aptuveni) tam ir nepieciešams? Un kāda ir jūsu noteiktā komisijas maksa? Ja piedāvājat, tad kur mums būtu jāgriežas pēc sīkākas informācijas, ja māju vēlamies atrast virzienā Valmiera- Cēsis ( /-)? Paldies!


ARCO REAL ESTATE:

Labdien,
Jā, ir arī šāds pakalpojums. Tiek slēgts līgums, vienojamies par komisiju, kuru Jūs maksāsiet, ja nopirksiet kādu no piedāvātajiem īpašumiem, un mākleris sāk intensīvi meklēt māju tieši Jums. Laiku paredzēt nevar. Jums var iepatikties pirmā piedāvātā māja, bet ir gadījumi, kad nevar atrast neko piemērotu arī gada laikā – tas ir atkarīgs no prasībām. Sīkāka informācija būtu meklējama mūsu Cēsu filiālē, jo tur arī būs vislielākais piedāvājums.


***, 24.08.2006 jautāja:

Kā ielikt bezmaksas sludinājumus Jūsu saitā? Paldies


ARCO REAL ESTATE:

Labdien!
Sludinājumu mūsu mājas lapā var ievietot tikai "Arco Real Estate" darbinieki. Lai varētu ievietot sludinājumu, Jums būtu jākontaktējas ar mūsu konsultantiem.


Iveta, 18.08.2006 jautāja:

Iveta: Sakiet lūdzu, ja mēs iegādājamies īpašumu (māju), ar kādiem izdevumiem, izņemot mājas vērtības apmaksu, mums jārēķinās?


ARCO REAL ESTATE:

Labdien, Iveta!
Jums jārēķinās ar sekojošiem izdevumiem: Par nostiprinājuma lūgumu pie notāra – apm. 20,- Ls, 2% valsts nodeva no pirkuma summas, 9,- Ls kancelejas nodeva Zemesgrāmatā. Ja Jūs ņemat arī kredītu, tad atsevišķi ir jāsamaksā bankai par kredīta piešķiršanu – līdz 1% no kredīta summas, par hipotēkas reģistrāciju ZG – 0,1% valsts nodeva no kredīta summas latos un 11,- Ls ZG kancelejas nodeva.


Unda, 03.07.2006 jautāja:

Labdien! Kādas, lūdzu, būs Jūsu pakalpojumu izmaksas, ja ar Jūsu starpniecību vēlos pārdot man piederošo īpašumu?


ARCO REAL ESTATE:

Labdien!
Mums ir maksa par pakalpojumu, kas svārstās vidēji no 3 līdz 5% no pirkuma cenas, tomēr katrā gadījumā tas ir individuāli.
Iveta Mežaraupe


Dace, 05.07.2006 jautāja:

Labdien! Ja es vēlētos lūgt Jūsu kompānijai, lai tā sameklē pircēju man piederošam zemes gabalam Rīgas rajonā, tad - cik tas maksā (man vai pircējam)? Kā sīkāk šāds darījums notiek?
Jau iepriekš - paldies par atbildi.


ARCO REAL ESTATE:

Komisija par pakalpojumu svārstās no 3 līdz 5% PVN no pirkuma cenas. Sīkāk - notiek objekta apskate, mēs vienojamies, kāda būs īpašuma cena, mūsu komisija, tad, ar Jūsu atļauju, tiek izvietota reklāma, tad mēs vedam Jūsu īpašumu rādīt klientiem, un ar to, kurš piekrīt pirkt, Jūs slēdzat pirkuma līgumu, kuru gatavo mūsu jurists, un kas ir iekļauts pakalpojuma cenā. Mēs arī palīdzam pircējam nokārtot kredītu bankā un veicam visas nepieciešamās darbības, lai reģistrētu šo darījumu zemesgrāmatā. Pārdevējs komisiju mums maksā tad, kad darījums ir pabeigts, un ir saņemta visa nauda par īpašumu.


Gunita, 10.08.2005 jautāja:

Vai pastāv iespēja noformēt ar Jūsu palīdzību kredītu - dzīvokļu iegādei bez pirmās iemaksas, bet ar tādu iespēju, ka šo pirmo iemaksu nomaksājam kopā ar ikmēneša maksājumiem? Tādā veidā paugstinot kredīta kopējo summu! Ko Jūs varetu ieteikt šādā situācijā, vai tas vispār mūsu laikos ir iespējams, jo pietiekami daudz iespaidu par šāda veida kredītiem un to kā tas notiek man diemžēl nav, bet ir liela velme to īstenot!


ARCO REAL ESTATE:

Lai banka piešķirtu kredītu nekustamā īpašuma iegādei, tā pirmkārt izvērtē apķīlājamā īpašuma vērtību (vērtējums) un klienta maksātspēju (ieņēmumi). No katras bankas kredītpolitikas ir atkarīgs cik lielā % apjomā no ķīlas vērtības banka var piešķirt finansējumu, kā arī aprēķināt kredīta % maksājumus atkarībā no klienta maksātspējas. Bet kā statistika rāda, parasti bankas finansējums ir 70-85 % un ar pārējo trūkstošo maksājumu jārēķinās pašiem. Bet, ja trūkst naudas līdzekļu, bet klienta maksātspēja ir augsta, ir iespēja papildus ieķīlāt kādu citu nekustamo īpašumu - savu vai arī draugu, radinieku, ja varat par to vienoties. Lai gūtu detalizētāku informāciju par kredītiespējām nekustamā īpašuma iegādei, ieteiktu Jums pieteikties uz vizīti bankā pie kredītinspektora.


Linda Kalnina, 25.07.2005 jautāja:

Vai ir iespejams dabuut ssaadus datus no jums:
Man buutu nepieciessama informacija par tigus cenu(zeme, dziivoklli, maajas) izmainnam Riiga, Riigas raj., Juurmala par periodu 01.07.2004-010.07.2005.
P.S. ja jums nav ssadu tatu, ta varbuut varat ieteikt, kur taadus var apskatiit.
Ar ciennu Linda un jau iepriekss liels padies =)


ARCO REAL ESTATE:

Lai iegūtu informāciju par nekustamā īpašuma tirgus situāciju, ieteiktu skatīt nekustamo īpašumu firmu tirgus apskatus. Arco Real Estate mājaslapā ir pieejams tirgus apskats par 2004.gadu. Par 2005. gada 1. pusgadu tirgus apskats ir sagatavošanas stadijā un būs pieejams augustā.


Vineta, 24.10.2003 jautāja:

Vēlos īrēt dzīvokli. Pie Jums var griezties? Cik tas maksās?


ARCO REAL ESTATE:

Arco Real Estate nodarbojas arī ar dzīvokļu īri. Īrējot dzīvokli, Jums jārēķinās vizmaz ar 2-3 mēnešu īres maksām uzreiz, jo dzīvokļa saimniekam parasti jāmaksā par pirmo un pēdējo (vai garantijas summa) īres mēnesi plus nekustamā īpašuma firmas pakalpojuma apmaksa, kas ir 1 mēneša īres maksas apmērā. Mūsu pakalpojumu apmaksā pie jau atrasta dzīvokļa īres līguma noslēgšanas.


Vita, 09.11.2004 jautāja:

Ko sevī ietver termins "baltā apdare"? Vai uz tās uzreiz var līmēt tapetes vai likt flīzes? Paldies!


ARCO REAL ESTATE:

Nav vienota skaidrojuma apzīmējumam "baltā apdare". Parasti to lieto apzīmējot telpas, kurās ir ievilktas visas komunikācijas, grīda un sienas ir sagatavotas iekšējai (dekoratīvajai) apdarei. Tātad tās ir sagatavotas arī flīžu un tapešu uzklāšanai.


Anonīms, 12.08.2004 jautāja:

Man ir vairāki nekustamie īpašumi,kurus vēlētos pārdot. Kāda ir iespēja tos novērtēt ar jūsu firmas starpniecību.Kādi ir vērtēšanas tarifi?


ARCO REAL ESTATE:

Arco Real Estate vērtējumus akceptē lielākās Latvijas kredītiestādes, tā ka Jums ir visas iespējas tos novērtēt ar mūsu starpniecību. Vērtēšanas tarifi ir atkarīgi no Jūsu īpašuma veida un lieluma. Zvaniet vērtēšanas birojam: 67365555!


Marika, 11.08.2004 jautāja:

Vai ir iespējams lasīt rakstiņu par nekustamā īpašuma kv. m cenu angļu valodā? Jo informācija ir patiesi lietderīga un es zinu cilvēkus, kurus tas varētu interesēt!


ARCO REAL ESTATE:

Paldies par interesi! Tiešām šis raksts ir izraisījis pat rezonansi mēdijos. Tuvākajā laikā publicēsim arī angļu valodā. Publicēts 12.08.2004.


burbuliene, 11.08.2004 jautāja:

kā ar Jūsu starpniecību varētu pārdot dzīvokli Rīgas centrā?


ARCO REAL ESTATE:

Nāciet uz Skolas ielu 12a-3, Rīgā vai zvaniet 67365555!


Aivars, 11.08.2004 jautāja:

Vai Jūsu firma Jelgavā pārdod dzīvokļus?


ARCO REAL ESTATE:

Arco Real Estate Jelgavā pārdod dzīvokļu jaunā projektā Satiksmes ielā. Tuvāku informāciju skatīt: http://www.arcoreal.lv/index.php?page=100&lang=1&pid=118


Kasko, 08.03.2004 jautāja:

Sveiki! Vēlējos zināt vai ir iespējams šeit ievietot savu sludinājumu? Pārdodu dzīvokli!


ARCO REAL ESTATE:

Jums jāsazinās ar mūsu firmu, konsultants iepazīsies ar Jūsu dzīvokli, nofotografēs, atrunāsiet cenu un pārdošanas noteikumus. Tikai tad Jūsu dzīvoklis parādīsies Arco Real Estate un automātiski arī Nams24 mājas lapā.


ribaks, 05.01.2005 jautāja:

kad būs pieejams nekustamo īpašumu tirgus pētījums par 2004. gadu?


ARCO REAL ESTATE:

Jaunais tirgus apskats šobrīd tiek komplektēts un un noformēts. Publicēts www.arcoreal.lv tas būs janvāra beigās, februāra sākumā būs pieejams arī drukātā formātā.


Jaļena, 01.03.2005 jautāja:

Man jau ir dzivokļa renovācijas plānošanas un arhitektūras uzdevums. Vai jūsu arhitekti nodarbojas ar projekta izstradāšanu un kādas jūsu cenas par šadu pakalpojumu.


ARCO REAL ESTATE:

Arco Real Estate kompānija nepiedāvā arhitekta pakalpojumus, mūsu pamatnodarbošanās ir darījumi ar nekustamiem īpašumiem.


Gints, 15.03.2005 jautāja:

Kadreiz Jus gatavojat nekustama ipasuma tirgus parskatus. Vai Jus to darat vel tagad un vai šī informacija ir iegustama publiski?


ARCO REAL ESTATE:

Tirgus apskati pieejami sadaļā Kompānija-Tirgus apskati. Drukāto versiju variet saņemt Arco Real Estate birojos.


Anonīms, 08.03.2004 jautāja:

Par cik varētu pārdot...?


ARCO REAL ESTATE:

Saņemam ļoti daudz jautājumus ar šādu sākumu. Ja vēlaties konkrētu un operatīvu atbildi, lūdzu norādiet savu e-pasta adresi vai telefona Nr. un atbildēsim tieši Jums!


Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
1818 m2
Jūrmala, Pumpuri
205 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
7 ist., 4 no 6 st., 172 m2
Rīga, Centrs
455 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
4 ist., 1 st., 99 m2
Salaspils novads, Pikalne
66 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
2 ist., 2 no 2 st., 67 m2
Salaspils novads, Pikalne
65 000 EUR

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu