Dzīvokļi

ieva, 21.09.2013 jautāja:

sveiki.
es dzīvoju uk un vēlos lv nopirkt dzīvokli, vai es to varu izdarit neatrodoties lv?


ARCO REAL ESTATE:

Labdien, Ieva!

Jums jāizdod pilnvara kādai trešai personai, kas Jūsu vārdā Latvijā noformēs dokumentus par īpašuma iegādi - noslēgs pirkuma līgumu, parakstīs nostiprinājuma lūgumu pie notāra, parakstīs visus nepieciešamos līgumus par īpašuma apsaimniekošanu un komunāli pakalpojumu piegādi utml. Pilnvaru Jūs varat izdot LR konsulārajā dienestā, ja esat LR pilsonis.

Mūsu uzņēmums sniedz šādu pakalpojumu, kad pilnvara tiek izsniegta uz kompānijas vārdu. Papildus jautājumu gadījumā, lūdzu sazinieties ar mūsu dzīvojamā fonda pārdošanas vadītāju Ievu Jansoni (http://www.arcoreal.lv/lv/konsultants/ieva-jansone/).


Ar cieņu,
ARCO REAL ESTATE


jautrite, 02.07.2012 jautāja:

Man butu jautajums sads-taisos pirkt dzivokli sarkandaugava duntes iela 24 -dz 1-a. Si ir pasvaldibas maja , cena butu 4.779ls . Gribu zinat cik man tas viss izmaksas pie notara , nostiprinot zemes gramata.


ARCO REAL ESTATE:

Labdien!

Jums jārēķinās ar sekojošiem izdevumiem:
* Pirkuma līgums ap 50 LVL
* Nostiprinājuma lūgums ap 50 LVL
* Zemesgrāmatas kancelejas nodeva 15 LVL
* Zemesgrāmatas valsts nodeva 2% no pirkuma summas vai kadastrālās vērtības (no augstākās) LVL.


Juris, 18.03.2012 jautāja:

Labdien. Cik varētu maksāt 2 istabu dzīvoklis Rīgas centrā, Kr. Barona ielā ap 100 numuru, Dzīvoklis pirmskara mūra ēkā (sētas mājā ar plašu autostāvvietu)


ARCO REAL ESTATE:

Labdien, Juri!

Dzīvokļiem centrā, jūsu nosauktajā rajonā, ir diezgan plašs cenu diapazons vidēji no 800 EUR/kv.m. līdz 2500 EUR/kv.m., līdz ar to, lai precizētu cenu konkrētam dzīvoklimir nepieciešams zināt vairāk informācijas par interesējošo objektu. Ja vēlaties uzzināt vairāk, lūdzu sazinieties ar mūsu tirdzniecības nodaļas speciālistiem vai vērtētājiem. http://www.arcoreal.lv/lv/kontakti/dzivojama-fonda-tirdzniecibas-departaments/


Uģis, 15.02.2012 jautāja:

2000.gadā iegādājos mākslinieka darbnīcu VRīgā, proti, pēc statusa, mākslinieka darbnīcu. Faktiski tas ir divistabu dzīvoklis ar ar ērtībām un kadastra lietā ierakstītu virtuvi, tualeti , ūdensapgādi, centrālo apkuri utt., bet zemesgrāmatā rakstīts nedzīvojamās telpas. Kas man jādara, lai mainītu statusu uz dzīvokli?
Cik saprotu, ņemot vērā patreizējo likumdošanu, pirmkārt, ļautu man tur deklarēties un otrkārt, pēc gada, ja izdomātu pārdot, man nebūtu jāmaksā 15% nodoklis.?
Ar cieņu, Uģis


ARCO REAL ESTATE:

Labdien, Uģi!

Par statusa maiņu un tam nepieciešamajiem dokumentiem Jums jāinteresējas LR Valsts zemes dienestā.
Ja īpašums jums pieder vismaz 5 gadi (kopš reģistrēšanas zemesgrāmatā uz Jūsu vārda) un gadu būsiet tur deklarējies, tad, jā, nodoklis no kapitāla pieauguma Jums nebūs jāmaksā, ja īpašumu pārdosiet.


Marina, 29.01.2012 jautāja:

Labdien!
Steidzīgi vēlos pārdot savu dzīvokļi par kadastra cenu. Vai ir iespējams pārdot to valstim vai kādai valsts struktūrai? Kur es varu griesties un vai viņam ir tiesības man atteikt?
Paldies.
Ar cieņu, Marina.


ARCO REAL ESTATE:

Labdien, Marina!

Neviens likums neuzspiež valsti pirkt Jūsu īpašumu, tādēļ Jums jāmeklē pircējs. Aicinām Jūs izmantot mūsu kompānijas pakalpojumus pircēja atrašanā, sazinoties ar kādu no mūsu konsultantiem, kuru kontaktinformāciju Jūs varēsiet atrast, ja atvērsiet zemāk redzamo saiti:

http://www.arcoreal.lv/lv/kontakti/dzivojama-fonda-tirdzniecibas-departaments/


anita, 23.01.2012 jautāja:

cik izmaksā pārrakstīt dzīvokli uz dzīvesbiedra vārda nepārdodot to?


ARCO REAL ESTATE:

Labdien, Anita!

Lai pārrakstītu dzīvokli uz dzīvesbriedra vārda, Jums jānoslēdz atsavinājuma līgums (dāvinājuma līgums ap 50 LVL pie notāra), pie notāra uz atsavinājuma līguma pamata abām līguma pusēm jāparaksta nostiprinājuma lūgums par jaunas īpašuma tiesības nostiprināšanu zemesgrāmatā ap 50 LVL, jāiesniedz šie dokumenti zemesgrāmatā, kur par reģistrāciju jāmaksā (šajā gadījumā, kad abas puses ir dzīvesbiedri vai pirmās pakāpes radinieki) 0,5% no augstākās summas - līgumā norādītās vērtības vai no īpašuma kadastrālās vērtības, un vēl zemesgrāmatas kancelejas nodeva 15 LVL par reģistrāciju.


Lasma, 14.12.2011 jautāja:

Gribu uzzinaat, cik ilgs ir procesa laiks, dzivokla pirksanas pardosanas, tas ir,cik ilgaa laikaa var nokaartot visus papirus, dziivoklim nav apgruutinaaju. Paldies.


ARCO REAL ESTATE:

Labdien, Lāsma!

Ja dzīvoklim nav nekādu apgrūtinājumu, un arī pircējam iegādei izmanto paša finansu līdzekļus, tad reģistrācijai nepieciešamas 4 būtiskas darbības.
1) Pirkuma līguma sagatavošana, saskaņošana starp pusēm, parakstīšana. Termiņš atkarīgs no tā cik ātri izvēlētais jurists sagatavo pirkuma līgumu, un puses savstarpēji līguma nosacījumus saskaņo.
2) Nostiprinājuma lūguma par īpašuma tiesību maiņu parakstīšana pie notāra.
3) Dokumentu reģistrēšana zemesgrāmatā. Rīgā, Rīgas rajonā reģistŗācijas termiņs ir 10 dienas.
4) Kad jaunās īpašuma tiesības noreģistrētas, dzīvokļa nodošana, ko veicot tiek iepriekš sagatavots un parakstīts objekta pieņemšanas - nodošanas akts, ar kura parakstīšanas brīdi, īpašums un visi maksājumi, kas attiecās uz konkrēto īpašumu, pārriet nākamā īpašnieka lietošanā un atbildībā.

Līdz ar to minimālais termiņs varētu būt apmēram 2 nedēļas, pārējais atkarīgs no darījumā iesaistīto pušu laika plānošanas un dokumentu kārtotāja meistarības.


Valda, 23.11.2010 jautāja:

Vai dzīvokļa dāvinājuma līgumā drīkst norādīt reālo dzīvokļa vērtību, kas ir augstāka par kadastrālo vērtību ?


ARCO REAL ESTATE:

Jā var, bet jāņem vērā, ka valsts nodeva par īpašuma tiesību nostiprināšanu zemesgrāmatā tiks rēķināta no līgumā norādītās vērtības.


Māris, 30.09.2010 jautāja:

māris: kas jadara ja velos mainit savu dzivokli pret citu ka tas notiek un ar kadam aptuvenam valsts nodevam procentuali man jarekinas??


ARCO REAL ESTATE:

Labdien, Māri!

Ja esat atradis vēlamo objektu un vienojies ar otru īpašnieku par abu dzīvokļu vērtībām, tad jums nepieciešams ar jurista palīdzību vai pie notāra sastādīt maiņas līgumu, un uz parakstīta maiņas līguma pamata notārs sastādīs nostiprinājuma lūgumus zemesgrāmatai par abu dzīvokļu īpašumtiesību maiņu.
Maiņas darījumā ar diviem dzīvokļiem jārēķinās ar šādām izmaksām:
* notāram par nostiprinājuma lūgumiem (aptuveni 70-100 LVL, atkarībā no notāra);
* valsts nodeva 2% apmērā no vērtīgākā īpašuma (vai lielākās kadastrālās vērtības, ja tā ir lielāka),
* valsts kancelejas nodeva 9 LVL par katru īpašumu.
* Maiņas līguma sastādīšanas izmaksas- atkarībā no jurista vai notāra likmēm.

Papildus izdevumi iespējami, ja kāds no īpašumiem ir vai tiek ieķīlāts kredītiestādē, tad papildus jāmaksā valsts nodevas saistībā ar hipotēkas reģistrāciju.
Ņemot vērā, ka maiņas darījumā īpašumus iegūst divas personas, izdevumus var dalīt uz pusēm vai proporcionāli to vērtībām!


Inese, 20.10.2009 jautāja:

Inese: Labdien! Jautājums par dzīvokļu maiņu- ar kādām izmaksām jārēķinās šādā darījumā?


ARCO REAL ESTATE:

Labdien, Inese!
Maiņas darījumā ar diviem dzīvokļiem jārēķinās ar šādām izmaksām:
* notāram par nostiprinājuma lūgumu (aptuveni 50 LVL, atkarībā no notāra);
* valsts nodeva 2% no vērtīgākā īpašuma (vai lielākās kadastrālās vērtības),
* valsts kancelejas nodeva 18 LVL.
Papildus izdevumi iespējami, ja kāds no īpašumiem ir vai tiek ieķīlāts kredītiestādē.<Ņemot vērā, ka maiņas darījumā īpašumu iegūst divas personas, izdevumus var dalīt uz pusēm!
Sīkāku informāciju Jūs varat iegūt, sazinoties ar ARCO REAL ESTATE konsultantiem Jāni Vāveri (tālr. 26379576, e-pasts: janis.vavere@arcoreal.lv) vai Māri Paegli (tālr. 28625933, e-pasts: maris.paeglis@arcoreal.lv)


Dace, 20.05.2008 jautāja:

Labdien! Gribētu zināt, cik maksā m² jaunajā mājā Siguldā Nurmižu ielā 33. Interesējos par 2 istabu dzīvokli. Cik sanāktu maksāt par visu dzīvokli? Cik ilgā laikā varētu nokārtot visus dokumentus, ja maksā skaidrā naudā? Paldies par atsaucību!


ARCO REAL ESTATE:

Labdien, Dace! Nurmižu ielā esam paŗdevuši tos dzīvokļus, kurus piedāvā attīstītājs. Bet ir pieejami dzīvokļi otrreizējā tirgū, piemēram, 2 istabu dzīvoklis ar pelēko apdari, nodots ekspluatācijā, platība 75.30 m², 5. stāvs. Pie mājas autostāvvieta. Cena 54 000 LVL (718 LVL/m²). Vēl viens variants – 2 istabu dzīvoklis ar balto apdari, platība 70 m². Cena 900 LVL/m². Trīs nedēļu laikā varam nokārtot visus dokumentus.
Ar cieņu, Jānis Krūmiņš
Saulkrastu un Siguldas filiāles vadītājs


Linda, 18.08.2006 jautāja:

Labdien! Vēlos iegādāties dzīvokli- specprojektu. Bet esmu dzirdējusi, ka tuvākajā laikā cenas uz tāda veida dzīvokļiem (vecajiem) kritīsies. Ja kritīsies, tad, vai jums gadījumā nav informācijas, kad tas ir prognozējams?


ARCO REAL ESTATE:

Labdien!

"Arco Real Estate" neplāno tuvākajā laikā cenu krišanos. Šajā situācijā jautājums „kad kritīsies?” Jums būtu jāuzdod tam, kurš šo cenu krišanos ir prognozējis.


inga, 01.08.2006 jautāja:

Vēlos pirkt 2-istabu dzivokli,jelgava vai riga bet jaunu.velos lai ir normala platiba un ar balkonu.vai nevarat pateikt cik tas man maksatu?un ka lai dabonu kreditu???paldies


ARCO REAL ESTATE:

Labdien, Inga!
Mūsu mājas lapā Jūs varat apskatīt vairākus jaunos projektus, tajā skaitā Jelgavā. Apskatot vairākus, Jūs varēsiet veikt gan cenu, gan platību analīzi.
Jaunos mājokļus bankas finansē 100% apjomā. Vēl sīkāk par kreditēšanās iespējām Jūs varat noskaidrot, atnākot uz konsultāciju pie kāda no mūsu konsultantiem.


Bii, 26.07.2006 jautāja:

Labdien!Vai Jūs varētu pateikt kāda pašreiz ir tirgus cena 2-istabu dzīvoklim Rīgas raj., Ādažu pag., Garkalne, Lazdu ielā. Dzīvokļa platība: 46 kv.m., stāvs: 1, 3 stāvu ēka, celta 1987.gadā, sērija: specprojekts, īpašums atrodas pie upes. 2005.gadā veikts neliels kosmētiskais remonts istabās, koridorī un virtuvē. Visas ērtības, tiek izstrādāts projekts visas kāpņutelpas dzīvokļu individuālai gāzes apkures sistēmai.Jau iepriekš pateicos par atbildi!


ARCO REAL ESTATE:

Labdien!
Aptuvenā cena šādam dzīvoklim varētu būt no 700 līdz 1200 EUR par kvadrātmetru.


Inga, 05.07.2006 jautāja:

Labdien! Kāda pašreiz ir tirgus cena 2- istabu dzīvoklim Olainē, lietuviešu projektā?


ARCO REAL ESTATE:

Vidējā cena 2-istabu dzīvokli Olainē, lietuviešu projektā varētu būt 600,- Ls par kvadrātmetru.


Anonīms, 08.03.2004 jautāja:

Kad būs kāda informācija par dzīvokļiem Purvciemā starp Astras un Stirnu ielam?


ARCO REAL ESTATE:

Bieži uzdots jautājums www.arcoreal.lv. Sniedzam kopīgu atbildi:

Šobrīd projekts ir attīstības stadijā un pārdošana ir atlikta uz nenoteiktu laiku. Esam reģistrējuši klientus, kas izrāda interesi par šo projektu un tiklīdz dzīvokļu pārdošana tiks uzsākta, reģistrētie klienti tiks nekavējoties apzināti. Lūdzu atstājiet koordinātes, ja Jūs šis projekts interesē!


"Arco real Estate" klienti, 23.01.2006 jautāja:

Labdien! Kā Jūs varat komentēt faktu ka projektā Anniņmuižas ielā kompānija "Krauklis un Partneri", kurā vardā rīkojas "Arco Real Estate" nepilda līgumus ar klientiem un santehnikas Gustavsberg Nordic vietā piedāva zemākas klases santehniku!? Pārliecināts ka "Arco Real Estate" klientu loks samazināsies pēc tādas krāpšanas!


ARCO REAL ESTATE:

Šajā situācijā Arco Real Estate darbojas pēc pilnvaras. Kā Jūs pareizi rakstāt, kompānija "Krauklis un partneri" ir apsolījusi Gustavsberg santehniku. Atbildību par līgumsaistību izpildi ir jāuzņemas pilnvaras devējam, respektīvi - "Krauklis un partneri".


Anonīms, 17.03.2006 jautāja:

Labdien! Mēs vēlējamies un vēl vēlamies nopirkt no viena no jūsu jaunākajiem projektiem pašu dārgāko dzīvokli, bet kad saņēmām līgumu izrādās mēs pēc pirkuma veikšanas neesam īpašnieki bet īrnieki un ka saimniekam ir visas tiesības darīt ar "mūsu" dzīvokli visu ko grib...Jūsu firmas konsultants atsakās sniegt jebkādus paskaidrojumus...Ko jūs varēsiet atbildēt mums? Ar cieņu, Potenciālais klients


ARCO REAL ESTATE:

Lai sniegtu Jums izsmeļošu atbildi, man patiesi nepieciešams zināt, par kuru projektu Jūs runājat, jo atšķirīgos projektos ir tomēr nedaudz atšķirīgi pirkuma priekšlīgumi.
Vai Jums būtu iespējams man piezvanīt pa tālruni 7365540 vai 9113033, vai atsūtīt Jūsu tālruņa numuru, lai varētu piezvanīt es.
Ar cieņu, dzīvojamā fonda pārdošanas nodaļas vadītāja Iveta Mežaraupe


Sandra, 27.03.2006 jautāja:

Cik varētu maksāt 2 istabu dzīvolis (41 m2) āgenskalna priedēs ''Hroščova"' tipa mājā? Paldies.


ARCO REAL ESTATE:

Aptuvenā cena, kas tiek prasīta, varētu būt 60 000 EUR.


Anonīms, 27.03.2006 jautāja:

Cik, lūdzu, maksā pašlaik neremontēts divistabu, 119. sēr., dzīvoklis Zolitūdē, Paula Lejiņa ielā (3. stāvā)?


ARCO REAL ESTATE:

Tirgus cena varētu būt vidēji ap 70000 EUR


Juris, 10.04.2006 jautāja:

Cik varētu maksāt 3 istabu dzīvolis ( 58 m2) Maskavas iela pie "Doles", ''Lietuva"' tipa mājā? Paldies. /06.04.2006/


ARCO REAL ESTATE:

Labdien, Juri!
Cena varētu būt aptuveni 60 000 EUR, taču tas ir atkarīgs no dzīvokļa stāvokļa - remontēts, neremontēts, māja ar labu novietojumu vai nē u.c.
Iveta Mežaraupe


Dace, 15.03.2006 jautāja:

Kas ietilpst baltajaa apdaree???Vai arii santehnika - vanna, izlietne un pods?


ARCO REAL ESTATE:

Labdien, Dace
Baltā apdare vispieņemtākajā izpratnē ir: izlīdzinātas grīdas - sagatavotas grīdas seguma ieklāšanai, špaktelētas, slīpētas sienas, sagatavotas krāsošanai vai tapešu līmēšanai. Vispārpieņemtajā izpratnē santehnika baltajā apdarē neietilpst.


Ints, 23.01.2006 jautāja:

Kada iegades cena japlano ~ 40 kvadrātmetru 2 istabu dzivoklim Cesis?


ARCO REAL ESTATE:

Lai iegādātos 40 kvadrātmetru dzīvokli Cēsīs vidēji jārēķinās ar Ls 14500 (neremontēts dzīvoklis) līdz Ls 18500 (daļēji remontēts dzīvoklis). 55 m2 dzīvoklis jaunajā projektā "Līvi" ar balto apdari maksā Ls 20218. Mūsu konsultanti Cēsīs labprāt atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem (tālr. 4122373)


Inguna, 02.09.2005 jautāja:

Kāds būs griestu augstums projektā "Jūrkalnes pērle"?


ARCO REAL ESTATE:

Griestu augstums būs 2,70 m


Gatis, 30.08.2005 jautāja:

No cik līdz cik maksā dzīvokļi "Jūrkalnes pērlē". 4.stāva plānu arī gribētos apskatīt un kurā Jūrkalnes ielas galā tas objekts atrodas?


ARCO REAL ESTATE:

Projektā „Jūrkalnes pērle” dzīvokļi tiek piedāvāti dažādās apdares stadijās („baltā” un divi apdares līmeņi) un cenu diapazons ir no 35000 LVL līdz 135000 LVL, 4.stāvs šobrīd netiek piedāvāts tirdzniecībā. Objekts atrodas pie Šampētera meža Jūrkalnes ielā, starp Apūzes ielu un Jūrmalas šosejas jauno pārvadu.


Ieva, 11.08.2005 jautāja:

Vai ir atļauts pārdot dzīvokli pēc tā pārplānošanas, ja ir projekts, praktiski pabeigti celtniecības un apdares darbi, bet dzīvoklis nav nodots ekspluatācijā? Vai tas varētu būtiski iespaidot dzīvokļa cenu?


ARCO REAL ESTATE:

Dzīvokli ir atļauts pārdot tad, ja uz šo dzīvokli ir nokārtotas juridiski īpašuma tiesības, kā arī pārdodot dzīvokli trešajai personai, lai izpildītu likuma “Par nekustamā īpašuma ierakstīšanu zemesgrāmatā” prasības, ir uzrādāma tehniskās inventarizācijas lieta ar aktuāliem datiem ar tai pievienotu kadastra reģistra informāciju. Tādēļ, ja šo piecu gadu laikā ir dzīvoklī veikti pārbūves darbi, tad Jums jāvēršas attiecīgajā VZD reģionālajā nodaļā, lai veiktu tehniskās inventarizācijas lietas datu aktualizāciju. Ja dzīvoklī nav bijusi apsekošana un inventarizācijas lieta ir derīga (pieci gadi no izdošanas), Jums ir iespēja juridiski pārdot dzīvokli ar datiem par iepriekšējo dzīvokļa fizisko stāvokli pirms pārbūves, bet tad nākamajam pircējam jāsamierinās ar to, ka šī saskaņošana būs jāveic viņam, un jārēķinās ar izdevumiem, kas ar to saistīti, ja vēlēsies vēlreiz dzīvokli pārdot nākotnē. Ja pircējs tam piekrīt, tad cena ir savstarpējās vienošanās rezultāts.


Silva, 23.11.2004 jautāja:

Lai pārdotu dzīvokli (vecā tipa) cik liels nodoklis jāmaksā valstij, kā ir ar procentu? Pieņemsim, ka pārdodu/pērku par 10000 Ls? Kādi būs izdevumi?


ARCO REAL ESTATE:

Ja tiek pārdots dzīvoklis, kas tā īpašniekam pieder jau vairāk kā gadu (ja dzīvoklis tiek pārdots gada laikā no iegādes, tad no peļņas jāmaksā valstij ienākuma nodoklis 25%), tad pārdevējam nekādi nodokļi valstij nav jāmaksā. Valsts nodevu (2% no pirkuma cenas vai īpašuma kadastrālās vērtības (no augstākās summas) par jaunas īpašuma tiesības reģistrēšanu maksā pircējs. Par notāra pakalpojumu apmaksu (pirkuma līgums, nostiprinājuma līgums u.c.doc) pircējs un pārdevējs savstarpēji vienojas.


Draugs, 09.11.2004 jautāja:

Ar ko izskaidrojama cenu atšķirība jaunā mājā? Piemēram Baložos, Bērzu ielā Jūs piedāvajat dzīvokli par Ls 34103, bet otrs pārdevējs "Baložu ekas", tādu pašu dzīvokli pārdod par Ls 32870? Vai tā ir tikai Jūsu peļņa, jeb ir arī citi iemesli?


ARCO REAL ESTATE:

Cenas ir vienādas abās firmās, kas tirgo, bet paaugstinot cenas, informācija par to netika nomainīta vienlaicīgi. Arco Real Estate jaunās cenas nomainīja ļoti operatīvi, tādēļ īslaicīgi radās cenu atšķirība internetā, taču reāli dzīvokļus var nopirkt par vienādām cenām.


Eva, 31.05.2004 jautāja:

Interesējos par jauno Bišumuižas projektu. Kad varētu būt informācija par dzīvokļu plānojumu un cenām?


ARCO REAL ESTATE:

Bišumuižas projekta celtniecība un arī tirdzniecība tiks uzsākta 2005.gada aprīlī. Līdzko būs informācija par plānojumu, cenām un iegādes iespējām, tā tiks ievietota Arco Real Estate mājas lapā, taču tas būs nākošā gada sākumā.


Ivars, 31.05.2004 jautāja:

Pērkot dzīvokli kādā no Jūsu jaunajām dzīvokļu mājām, kāda ir pirmā iemaksa, cik procenti no summas?


ARCO REAL ESTATE:

Pērkot dzīvokli jaunā projektā pirmā iemaksa parasti ir 10% no dzīvokļa vērtības. Bankas, izsniedzot kredītu dzīvokļa iegādei jaunā projektā, izsniedz līdz 90% no dzīvokļa vērtības.


Gunis, 31.05.2004 jautāja:

Vai ir kādi jauni daudzdzīvokļu projekti tuvākā nākotnē paredzēti Siguldas pilsētā?


ARCO REAL ESTATE:

Pēc Arco Real Estate pieejamiem datiem Siguldas pilsētā 2004.gadā tiks uzsākti 2 daudzdzīvokļu namu projekti. Sekojiet informācijai www.arcoreal.lv!


Gunar, 05.04.2004 jautāja:

kad pērc jaunu dzīvokli. Pieņemsim, cena par 1 kvadrātmetru 450 Ls. Vai/kad vēl būs jamaksā PVN?


ARCO REAL ESTATE:

Pērkot dzīvokli jaunceltā mājā, PVN ir iekļauts cenā.


interesents, 04.01.2005 jautāja:

Dzirdēju,ka janvārī uzākšoties jaunas mājas celtniecība Juglā Brīvības gatvē?cik apmēram maksās 2ist.dzīvoklis?


ARCO REAL ESTATE:

Ir paredzēts uzbūvēt 3 dzīvojamo māju kompleksu, divas 14 stāvu un viena 7stāvu māja. Pirmo 14 stāvu māju paredzēts nodot ekspluatācijā līdz 2006.gada 1.februārim. 2istabu dzīvokļa cena sākot no 29400,- LVL. Dzīvokļi ar pilnībā pabeigtu iekšējo apdari, noliktavu katram dzīvoklim, pazemes un virszemes stāvvietas, bērnu spēļu laukums, iežogota, apsargāta teritorija. Konsultants Arnolds Romeiko 7365553; 6495599 arnolds@arcoreal.lv


Alex11, 04.01.2005 jautāja:

mani interesē jaunie projekti bišumuižā un juglā, kad tie tiks piedāvāti?


ARCO REAL ESTATE:

Bišumuižā tiks piedāvāti dzīvokļi ar pilnu apdari, cenas tiks noteiktas attiecībā pret tirgus situāciju, kad tiks uzsaakta dziivokļu tirdzniecība (2005. otrā pusē). Projektā paredzētas modernas komunikāciju sistēmas, lai maksimāli ekonomētu apsaimniekošanas un komunālo pakalpojumu izmaksas.
Juglā, Brīvības ielā 386 jau esam uzsākuši dzīvokļu tirdzniecību. Tuvākajā laikā informācija par projektu tiks izvietota arī Arco mājas lapā.


Dace, 04.01.2005 jautāja:

Kur var atrast sikaku informaciju par jauno projektu Martina nams?Majas lapa Nams24 rakstits, ka to var atrast Jusu majas lapa, bet seit nekur to neatradu. Paldies


ARCO REAL ESTATE:

Click uz baneri Jaunie projekti un pēc tam Mārtiņa nams. http://www.arcoreal.lv/index.php?page=100&lang=1&pid=147 Vai zvanīt projekta tirdzniecības konsultantam Arnoldam Romeiko 7365553, 6495599


Ezis, 11.01.2005 jautāja:

Kur varētu atrast sīkāku informāciju par 2istabu (apm.45-50m2) dzīvokļa iegādi 14 stāvu ēkā Brīvības gatvē 386. Cik maksā 1m2 ar pilnībā pabeigtu ieksējo apdari? Vai dzīvokļa cenā ietilpst arī PVN? Cik varētu būt liela pirmā iemaksa un cik tas ir %?


ARCO REAL ESTATE:

Cena ar pilnībā pabeigtu iekšējo apdari sākot no 650 LVL/m2. Dzīvokļa cenā ir iekļauts PVN, kā arī noliktava ēkas 1.stāvā! Priekšapmaksa slēdzot pirkuma priekšlīgumu sastāda 15% no dzīvokļa cenas. http://www.arcoreal.lv/projects.php?project=65 Zvaniet: Arnolds 6495599; Viktorija 8344959


Dons, 17.01.2005 jautāja:

Vai ir iespēja nopirkt Dreiliņos daudzīvokļu mājā dzīvokli?


ARCO REAL ESTATE:

Ja domāti dzīvokļi jaunās daudzdzīvokļu ēkās Dzilnas ielā un Ē.Valtera ielā, tad jāinformē, ka šo dzīvokļu izmantošana ir pašvaldības rīcībā. Dzīvokļi šajos namos netiek pārdoti. Info par Dreiliņiem - http://www.maja.lv/index.php?in=jaunumi&do=&inID=181


Vera, 17.01.2005 jautāja:

Cik maksā divistabu dzīvoklis Ziepniekkalnā, "hruščova"tipa mājās 1.stāvs ar labu remontu.


ARCO REAL ESTATE:

Apmēram 27000-30000 EUR bet, lai precīzāk novērtētu dzīvokļa cenu, nepieciešama detalizētāka informācija.


Kārlis, 18.01.2005 jautāja:

Vai dzīvokļu mājā Siguldā,kuru Jūs būvēsiet šogad,cokolstāva stāvvietā viena vieta automašīnai tiek iekļauta dzīvokļa cenā,vai par to jāmaksā atsevišķi? Ja tā,tad cik?


ARCO REAL ESTATE:

Dzīvokļa cenā auto stāvvieta netiek iekļauta. Vienas stāvvietas cena ir 3500 LVL un, ja ir iespēja un nepieciešamība iegādāties divas auto stāvvietas, tad vienas cena ir 3000 LVL. Stāvvietu skaits ir ierobežots un, ja tiek rezervēts dzīvoklis, tad labāk būtu rezervēt arī stāvvietu.


Sintija, 28.01.2005 jautāja:

Kur var ieguut isiikaaku nformaaciju par jaunceljamo maaju Anninjmuizhas ielaa?


ARCO REAL ESTATE:

Pamatinformāciju par jauno projektu Anniņmuižas ielā var iegūt aplūkojot Arco mājaslapu sadaļā JAUNIE PROJEKTI : http://www.arcoreal.lv/projects.php?project=178 Uz Jūsu papildus interesējošiem jautājumiem labprāt atbildēs šī projekta tirdzniecības konsultants Kristaps 7365536, 6441044


Ivis, 23.02.2005 jautāja:

Kur es varētu iepazīties ar dzīvokļu plānojumu jaunceļamajā mājā Siguldā?? Un vai internetā cenas ir tās pašas par kurā tiek publicēts presē - domāju akcija līdz 11.martam????


ARCO REAL ESTATE:

Ar dzīvokļu plānojumiem O.Kalpaka ielas namam Siguldā var iepazīties Arco Real Estate ofisā Skolas ielā 12a -3 Cenas līdz 11. martam ir tādas, kā norādīts mājas lapas cenu tabulā. Lai iegūtu tuvāku informāciju, zvaniet Laurai - 6115530; 7365538 vai rakstiet laura@arcoreal.lv!


Ivis, 24.02.2005 jautāja:

Cena jūsu mājas lapā jau tāda arī bija pirms presē parādījās informācija par atlaidi - respektīvi tā ir tikai reklāma?????? Jo patiesi interesē jūsu piedāvājums.


ARCO REAL ESTATE:

Esam izsludinājuši nevis atlaidi, bet akciju! Līdzšinējās cenas būs spēkā līdz 11.martam. Lai Jums būtu iespēja iegādāties dzīvokļus vēl par vecajām cenām, paziņojam par cenu celšanos iepriekš. Esiet laipni gaidīts līdz 11.martam, ja vēlaties iegādāties dzīvokli šajā projektā vēl par iepriekšējām cenām!


Gita, 01.03.2005 jautāja:

Vai vēl ir iespēja iegādāties dzīvokli Baložos, Bērzu ielā?


ARCO REAL ESTATE:

Jaunajā projektā Baložos, Bērzu ielā 7, visi dzīvokļi ir pārdoti. Taču iespējams, ka maijā/jūnijā tur varēs iegādāties 2istabu (izolētas istabas) dzīvokli, ar ļoti kvalitatīvu remontu un labu skatu uz mežu. Ja Jūs šāds dzīvoklis varētu interesēt, tad lūdzu rakstiet lolita@arcoreal.lv vai zvaniet 6442555; 7365549.


Laura, 07.03.2005 jautāja:

Apskatot piedāvājumu par vēl esošajiem brīvajiem dzīvokļiem Brīvības gatvē 386, atradu vēl brīvu 3 istabu dzīvokli (61.61.km2), kura kopējā cena ir 49900Ls. Vai vēl ir iespēja uz to pieteikties un, ja ir, vai ir arī citas kredīta apmaksas iespējas, jo diemžel pēc piedāvātā aprēķina, saprotu, ka man pietrūkst gan pirmajai iemaksai, gan ikmēneša apmaksājamā summa ir par augstu. Sakiet lūdzu, kādas bankas piedāvā kreditēšanu ar man nedaudz labvēlīgākiem atmakas noteikumiem. Manas iespeejas ir ierobezzotas. Vareetu pirmo iemaksu veikt 1500Ls apmērā un ikmēneša maksājumi līdz 100Ls.


ARCO REAL ESTATE:

Uz doto brīdi 3istabu dzīvokļi 61,61 kv.m. platībā ir palikuši 2; 10; 12; un 13.stāvā. Cena dzīvokli ar pilnībā pabeigtu apdari sākot no 42 500 LVL. Lai rezervētu dzīvokli, kamēr ēka nav pabeigta, tiek slēgts pirkuma priekšlīgums un priekšapmaksa sastāda 15% no dzīvokļa cenas. Atlikusī naudas summa jāmaksā būs tikai tad, kad ēka būs pabeigta un nodota ekspluatācijā. Pēdējais ekspluatācijā nodošanas datums ir 2006.gada 1.februāris. Vairākas bankas (Hansabanka, NORD/Lb, Nordea, Parex) ir izstrādājušas speciālo piedāvājumu dzīvokļu iegādei kredītā šinī projektā. Banka finansē līdz 90% no dzīvokļa tirgus vērtības, kredīta maksimālais atmaksāšanas laiks - 30 gadi. Šādam 2istabu dzīvoklim ikmēneša maksājums par bankas kredīta izmantošanu varētu būt sākot no 180,- LVL.


Daina, 05.04.2005 jautāja:

Vai ir tuvākajā nākotnē paredzēti kādi daudzdzīvokļu projekti Čiekurkalnā,un ja ir,tad kaut ko tuvāk par tiem.


ARCO REAL ESTATE:

Tuvākajā nākotnē paredzēts attīstīt daudzstāvu daudzdzīvokļu projektu starp Čiekurkalnu un Mežaparku. Šobrīd projekts izstrādes stadijā. Realizāciju plānots uzsākt šogad.


Valdis, 05.04.2005 jautāja:

Vai tuvākajā laikā tiek plānots kāds jauns projekts Slokas/Kalnciema ielas rajonā, apmēram tur, kur jau ekspluatācijā nodotā māja Nometņu ielā 32?


ARCO REAL ESTATE:

Tieši šajā posmā netiek šobrīd plānots, bet Pārdaugavā kā veiksmīgu varam piedāvāt projektu „Mārtiņa Nams”. www.martinanams.lv


Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Izīrē noliktavu
1000 m2
Rīga, Iļģuciems
4 500 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē noliktavu
1000 m2
Rīga, Iļģuciems
4 500 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
4 st., 2000 m2
Rīga, Iļģuciems
12 000 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
2 ist., 1 no 5 st., 77 m2
Rīga, Centrs
400 EUR / mēn.

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu