Brīvības iela 171 1 183 EUR / mēn.

Rīga, Centrs / Izīrē biroju 10.00 EUR / m2

ID: 99397 Izmainīts: 04.07.2022.

Nomai tiek piedāvātas mūsdienīgas biroja telpas Biroju centrā BRĪVĪBAS 171, kas atrodas Rīgā pie Brīvības un Indrānu ielas krustojuma, netālu no VEF Gaisa tilta, apkārtnē ar labi attīstītu infrastruktūru un labu piekļuvi sabiedriskajam transportam.

Piedāvātās Biroja telpas ir ar kopējo platību 118,3 m2 un tas ir ar atvērtā plānojuma zonu. Daļa platības tiek aprēķināta par koplietošanas telpām, kas kalpo kā klientu uzgaidāmā vai atpūtas zona. Biroja telpas tiks piedāvātas pēc kvalitatīvi veikta remonta.

Biroja ēkā kurā atrodas biroji ir regulējama gaisa ventilācijas/kondicionēšanas sistēma, ir atverami logi. Ēkas pirmajā stāvā strādā administratore, kas sagaida un sniedz informāciju biroja apmeklētājiem. Ēkā tiek nodrošināta apsardzes sistēma, uzstādīta videonovērošana un piekļuves sistēmas kontrole. Piekļuve telpām tiek nodrošināta ar magnētiskajām kartēm. Ēkā ir uzstādīti 2 lifti, ja nepieciešams var izmantot arī kāpnes. Biroja telpu nomniekiem ir iespēja izvietot sava uzņēmuma izkārtni – gaismas kasti uz ēkas fasādes.

Biroju ēka ir nodota ekspluatācijā 2006. gada oktobrī, ēkai Brīvības ielas pusē ir skaista izliektā fasāde veidota alumīnijā un stiklā, kurā atspoguļojas pie ēkas augošais lielais ozols. Pagalma pusē ēka veidota terasveidīgi, tādējādi nodrošinot gan papildus gaismu ēkā, gan atpūtas iespējas ēkā strādājošajiem.

Biroja nomniekam ir iespēja nomāt līdz 1 garantētajām stāvvietām ēkas autostāvvietā par papildu samaksu 57 EUR + PVN par vienu stāvvietu mēnesī.

Papildu nomas maksai nomnieks maksā arī ēkas uzturēšanas un apsaimniekošanas maksu 3.30 EUR/kv.m, kā arī par komunālajiem pakalpojumiem.

Ja vēlaties telpas apskatīt vai rodas jautājumi par nomas nosacījumiem, tad droši sazinieties ar mani.

Darījuma veids: Izīrē
Īpašuma tips: Birojs
Platība (m2): 119
- Lifts
- Domofons
- Internets
- Optiskais internets
- Kondicionētājs
- Pazemes autostāvvieta
- Signalizācija
Ģirts Jansons
Nodaļas vadītājs Mobilais: +371 2639 7447
Tālrunis: +371
E-pasts: girts.jansons@arcoreal.lv Apskatīt profilu >
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!

KarteFinansējums

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
3 ist., 5 no 6 st., 110 m2
Rīga, Centrs
700 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
3 ist., 4 no 9 st., 63 m2
Rīga, Imanta
60 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
1 ist., 1 no 2 st., 21 m2
Rīga, Čiekurkalns
16 500 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod tirdzniecības telpas
1 st., 92 m2
Rīga, Centrs
160 000 EUR

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu