+371 6736 5555

Pulkveža Brieža iela 43 1 600 EUR / mēn.

Rīga, Centrs / Izīrē tirdzniecības telpas

ID: 98812 Izmainīts: 16.10.2025.

Nomai tiek piedāvātas tirdzniecības un pakalpojumu telpas biznesa centrā “Hanzas Vārti”, Pētersalā. “Hanzas vārti” atrodas netālu no Skanstes ielas – starp Pētersalas un Rūpniecības ielu. Biznesa centram pretī plānots attīstīt New Hanza City finanšu darījumu centru.

Telpas ir izvietotas ēkas daļā, ar ieeju no Pulkveža Brieža ielas, tām ir atsevišķa ieeja ar iespēju izvietot reklāmu uz ēkas fasādes. Telpas atrodas ēkas 1. stāvā un ir ar kopējo platību 267 m2, no kuriem 200 m2 ir plaša atvērta tipa zāle ar augstiem griestiem un labu ventilāciju. Telpās ir sava virtuves zona un labierīcības. Telpas iepriekš izmantotas skaistum kopšanas salona vajadzībām, bet var tikt izmantotas arī citam mērķim.

Biznesa centrā Hanzas vārti ir izvietotas dažādas telpas tirdzniecības pakalpojumu sniegšanai un telpas saviesīgu pasākumu organizēšanai, bet 2. Un 3. stāvos atrodas biroja telpas.

Papildus nomas maksai tiek aprēķināti komunālie maksājumi un apsaimniekošanas maksa.

Ja rodas kādi jautājumi, vai arī vēlaties telpas apskatīt, tad droši sazinieties ar mani.

Darījuma veids: Izīrē
Īpašuma tips: Tirdzniecības telpas Tirdzniecības telpas
Platība (m2): 267
Ģirts Jansons
Nodaļas vadītājs Mobilais: +371 2639 7447
E-pasts: girts.jansons@arcoreal.lv Apskatīt profilu >
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!

Karte



Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
23000 m2
Babītes novads, Dzilnuciems
690 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod tirdzniecības telpas
2 st., 322 m2
Jelgava,
390 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
2 ist., 1 no 4 st., 42 m2
Rīga, Klīversala
400 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
4 ist., 3 no 5 st., 140 m2
Rīga, Centrs
2 000 EUR / mēn.
X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu