Gaismas iela 20A 1 920 EUR / mēn.

Aizkraukles novads, Aizkraukles pilsēta / Izīrē tirdzniecības telpas

ID: 98623 Izmainīts: 17.05.2023.

Nomai tiek piedāvātas tirdzniecības telpas Aizkraukles pilsētas tirdzniecības centrā Arēna. Pilsētas centrs atrodas netālu no autoceļa A6, kas savieno lielākās valsts pilsētas. Aizkraukle ir reģionālais centrs, kuru ikdienā apmeklē arī Jēkabpils, Pļaviņu, Kokneses, Jaunjelgavas, Skrīveru, Lielvārdes un Ērgļu puses iedzīvotāji. Apmeklētāju plūsmu pilsētai piesaista t/c “IGA Centrs”, lielveikals “Maxima”, restaurētā SPA viesnīca, segtie tenisa korti.

Piedāvātās telpas būs lieliski piemērotas: pārtikas veikalam, mēbeļu veikalam, apģērbu veikalam, elektronikas un sadzīves tehnikas show-room, sporta klubam, elektrokartinga zālei, atklātā tipa birojam, medicīnas centram, kā arī daudziem citiem uzņēmējdarbības veidiem. Pieejamas platības sākot ar 640 m2 par visu stāvu un beidzot ar atsevišķu telpu daļu kuru var pielāgot nomnieka vajadzībām.

Ēkai 2200 m², pavisam 4 stāvi, no kuriem 2.-3.stāvs pieejami nomai. Pieļaujama telpu pārplānošana atbilstoši nomnieku vēlmēm, tāpēc nav ierobežojumu jums vēlamajai nomas platībai. Tiks izskatīs ikvienu priekšlikumu. Biznesa centra "Arėna" vadība rūpējas par saviem nomniekiem, palīdzot tiem attīstīt uzņēmējdarbību.

Inženierkomunikācijas: trīsfāzu elektrība, centralizēta ūdensapgādes un kanalizācijas sistēma, apsardzes signalizācija, ugunsdrošības signalizācija, autonoma gāzes apkures sistēma.

Piebraukšana pa kvalitatīvi asfaltētām ielām, tieši pa ceļam no pilsētas centra uz Rīgas - Daugavpils šoseju un dzelzceļa staciju. Uzreiz pie biznesa centra ieejas - sava bruģēta autostāvvieta.

Papildus telpu nomas maksai nomnieki apmaksā komunālos pakalpojumus, kā arī savu proporcionālo daļu no telpu apdrošināšanas, nekustamā īpašuma nodokļa un apsaimniekošanas izdevumiem.

Ja Jums rodas kādi jautājumi, vai arī vēlaties telpas apskatīt, tad droši sazinieties ar mani.

Darījuma veids: Izīrē
Īpašuma tips: Tirdzniecības telpas Tirdzniecības telpas
Platība (m2): 640
Stāvu skaits: 4
Ģirts Jansons
Nodaļas vadītājs Mobilais: +371 2639 7447
E-pasts: girts.jansons@arcoreal.lv Apskatīt profilu >
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!

KarteFinansējums

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod māju
2 ist., 2 st., 60 m2
Limbažu novads, Skulte
135 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
2 ist., 1 no 6 st., 50 m2
Rīga, Centrs
480 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
16700 m2
Ādažu novads, Ādaži
75 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
25000 m2
Limbažu novads, Ziemeļblāzma
95 000 EUR
X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu