Slokas iela 41a 9 488 EUR / mēn.

Rīga, Dzirciems / Izīrē biroju 16.00 EUR / m2

ID: 98496 Izmainīts: 09.05.2022.

Nomai tiek piedāvāts ekskluzīvs īpašums Slokas un Kuldīgas ielu krustojumā, kam garām iet liela transporta un gājēju plūsma. Piedāvātais īpašums ir vēsturiskā Hāmaņa muiža, kas atjaunota atbilstoši mūsdienu prasībām, bet saglabā savu vēsturisko šarmu. Hāmaņa muižas ēku kopums iemieso 200 gadu senu vēsturi tāpat kā labiekārtotā teritorija ap to. Apkārtnē atrodas Latvijas Universitātes botāniskais dārzs un vairākas mācību iestādes un biroju ēkas.

Piedāvātais īpašums sastāv no ēku kopuma ar kopējo platību 593 m2, kas savā starpā savienots un nomai tiek piedāvāts tikai kā lietu kopība. Lielākā daļa telpu ir izvietotas ēkas pirmajā stāvā, bet daļa mansarda stāvā. Domājot par klimata pārmaiņām un ar to saistītajiem riskiem, ēkā arī tiek izbūvēta videi draudzīga gaiss-ūdens apkures un dzesēšanas sistēma, ko papildina moderna gaisa ventilācijas un rekuperācijas sistēma. Papildus šim ēkā būs pieejamas jaunākās paaudzes piekļuves kontroles, drošības un ugunsdrošības sistēmas. Ēka šobrīd tiek veikti pēdējie rekonstrukcijas darbi un šobrīd vēl ir iespējams mainīt telpu plānojumu atbilstoši nomnieka vēlmēm un vajadzībām. Darbus plānots pabeigt 2022.gada pavasarī.

Šobrīd realizētais projekts paredz īpašuma izmantošanu dažādiem uzņēmējdarbības veidiem, un var būt piemērots gan medicīnas pakalpojumu sniegšanai, gan tirdzniecībai un klientu apkalpošanai. Īpašumu ir iespējams izmantot arī kā biroju ēku vai arī ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai, jo plašā un labiekārtotā teritorija ļauj izvietot āra terases.
Teritorija ap ēku ir ar kopējo platību 2074 m2, no kuriem liela daļa ir atstāta zaļajai zona, kas ieskauta starp simtgadīgiem kokiem. Iekšpagalmā projekts paredz izveidot un labiekārtot bruģētu auto stāvvietu 9 automašīnām, bet īpašuma apkārtnē auto novietošana ir bezmaksas.

Papildus nomas maksai nomnieks maksā par apsaimniekošanu un maksājumus par patērētajiem komunālajiem pakalpojumiem.

Ja rodas kādi jautājumi, vai arī vēlaties īpašumu apskatīt, tad droši sazinieties ar mani.

Darījuma veids: Izīrē
Īpašuma tips: Birojs , Tirdzniecības telpas , Tirdzniecības telpas
Platība (m2): 593
- Optiskais internets
- Autostāvvieta
- Signalizācija
Ģirts Jansons
Nodaļas vadītājs Mobilais: +371 2639 7447
Tālrunis: +371
E-pasts: girts.jansons@arcoreal.lv Apskatīt profilu >
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!

KarteFinansējums

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
2 ist., 4 no 5 st., 75 m2
Rīga, Klusais centrs
1 000 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
6 ist., 4 no 6 st., 155 m2
Rīga, Klusais centrs
1 230 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
4 ist., 2 no 5 st., 155 m2
Rīga, Centrs
1 085 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
3 ist., 1 no 7 st., 77 m2
Rīga, Centrs
580 EUR / mēn.

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu