Ķeguma iela 39 C - 5 165 150 EUR

Rīga, Teika / Pārdod dzīvokli 2 222.75 EUR / m2

ID: 98217 Izmainīts: 13.01.2022.

Austrijā patentēta VST tehnoloģija, pēc kuras tiek būvēta ēka, ir sertificēta kā pasīvās mājas komponente. Būves monolītums nodrošina ēkas ilgmūžību, A klases energoefektivitāti, teicamu siltuma un skaņas izolāciju, kā arī ievērojami mazākus ikdienas ekspluatācijas izdevumus. Katram dzīvoklim ir individuāla ventilācijas iekārta – Zehnder PAUL Climos 200 rekuperators, ar siltuma atgūšanas, mitruma un CO2 regulēšanas sistēmu, kas nodrošina teicamu gaisa kvalitāti katrā telpā. “Harmony Home Teika” projektam ir sava apkure. Arī būvmateriālu ražošana ir apstiprināta kā videi draudzīga.

Dzīvoklim ir plaši panorāmas skata logi. Lodžija veidota kā dzīvojamās telpas paplašinājums, tai ir atverams stiklojums pa visu sienu no grīdas līdz griestiem, apgaismojums un rozete. Tāda lodžija ir izmantojama visu gadu. Īpaši plaši lifti (210x110cm) ir pie pašas ieejas, nekādu pakāpienu pirms tā, nodrošina papildus komforta sajūtu un rada ērtu vides pieejamību. Papildus ērtībām ir iespēja iegādāties autostāvvietu mājas pagalmā.
Dzīvokļa cenā ir iekļauta plaša palīgtelpa (12,32kvm) pagrabstāvā uz kuru noved lifts. Tāpat katram iedzīvotājam ir iespēja izmatot koplietošanas telpu velosipēdu un bēnru ratiņu glabāšanai.Dzīvoklis tiek pārdots ar pabeigtu apdari un kvalitatīvu santehniku.

Ap māju ierīkots slēgts, labiekārtots pagalms, kur bērniem spēlēties drošā vidē un pieaugušajiem sportot vai atpūsties. “Harmony Home Teika” ir kā maza miera osta Teikas zaļākajā nostūrī – te dažu desmitu metru attālumā plūst dzīva autosatiksme, kursē sabiedriskais transports un aizvijas veloceļš, bet, esot mājās, tas viss it kā pazūd aiz zaļojošā dārza.
Tuvējā apkārtnē atrodas vairākas izglītības iestādes, medicīnas pakalpojumi, veikali un Biķernieku mežs īsas pastaigas attālumā.

“Harmony Home” mājas nodošana ekspluatācijā plānota 2022. gada vasaras beigās. Dažādos ēkas stāvos pieejami arī citi 1-, 3- un 4-istabu dzīvokļi. Projekta attīstītājs, uzņēmums ar ilgstošu pieredzi – STATS grupa. Lai iegūtu vairāk informācijas, ka arī pieteikties būves apskatei, lūdzu sazinieties ar mums.

Darījuma veids: Pārdod
Īpašuma tips: Dzīvoklis
Platība (m2): 75
Istabu skaits: 3
Stāvs / Stāvu skaits: 2 / 4
- Lifts
- Optiskais internets
- Vanna
- WC un vannasistaba atsevišķi
- Slēdzama kāpņu telpa
- Lodžija
- Autostāvvieta
Vija Sondore
Nekustamo īpašumu aģente Mobilais: +371 2831 1711
Tālrunis: +371 6707 9220
E-pasts: vija.sondore@arcoreal.lv Apskatīt profilu >
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!

KarteFinansējums

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod māju
8 ist., 3 st., 498 m2
Garkalnes novads, Priedkalne
550 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
31000 m2
Ķeguma novads, Sala
185 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
1 ist., 1 no 6 st., 57 m2
Rīga, Ziepniekkalns
330 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
3 ist., 1 no 6 st., 118 m2
Rīga, Klusais centrs
1 400 EUR / mēn.

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu