+371 6736 5555

Ķeguma iela 39 A - 6 129 000 EUR

Rīga, Teika / Pārdod dzīvokli 3 100.96 EUR / m2

ID: 96912 Izmainīts: 13.07.2023.

Austrijā patentēta VST tehnoloģija, pēc kuras tiek būvēta ēka, ir sertificēta kā pasīvās mājas komponente. Būves monolītums nodrošina ēkas ilgmūžību, teicamu siltuma un skaņas izolāciju, kā arī ievērojami mazākus ikdienas ekspluatācijas izdevumus. Dzīvoklis pilnībā mēbelēts un aprīkots.
Ēkai veikts energoefektivitātes novērtējums, tas atbilst A+ klasei ar kopējo energoresursu patēriņu, kas nepārsniedz 40 kWh/m² gadā. Katram dzīvoklim ir individuāla rekuperācijas iekārta Zehnder PAUL Climos 200 ar siltuma atgūšanas iespējām, kura ļauj reģenerēt līdz pat 90% aizplūstošās dzīvokļa siltumenerģijas un ievērojami samazina izmaksas uz dzīvokļa apkuri. CO2 sensors, pateicoties siltuma un mitruma atgūšanai, nodrošina teicamu gaisa kvalitāti katrā dzīvokļa telpā. “Harmony Home Teika” projektam ir sava apkure. Karsto ūdeni nodrošinās siltummezgls ēkā, kura darbību nodrošinās 2 kaskādē saslēgti kondensācijas gāzes apkures katli.

Dzīvoklim ir plaši panorāmas skata 3-kameru logi. Plaša lodžija, tai ir atverams panorāmas skata stiklojums no grīdas līdz griestiem, apgaismojums un rozete. Dzīvoklis tiek pārdots ar pabeigtu apdari un kvalitatīvu santehniku. Grīdas klātas ar koka laminātu, bet virtuves zonā un sanmezglos - flīzētas. Sienas krāsotas. Vannas istabā paredzēta elektriskā grīdas apsilde.
Mājokļa cenā iekļauta plaša 5 kvm palīgtelpa ar elektrību un rozeti pagrabstāvā. Katram mājas iedzīvotājam ir iespēja izmantot plašu koplietošanas telpu velosipēdu un bērnu ratiņu glabāšanai.

Projekts “Harmony Home Teika” izstrādāts, lai radītu iespēju mājas iedzīvotājiem baudīt kvalitatīvus un ērtus dzīves apstākļus. Ieeja mājā bez pakāpieniem, lielie lifti, platās durvju ailes nodrošina papildus komforta sajūtu un rada ērtu vides pieejamību. To īpaši novērtēs ģimenes ar bērniem, ka arī cilvēki ar kustības traucējumiem. Papildu ērtībām ir iespēja iegādāties autostāvvietu mājas pagalmā.

Ap māju ierīkots nožogots, labiekārtots pagalms, kur bērniem spēlēties drošā vidē un pieaugušajiem sportot vai atpūsties.

“Harmony Home Teika” ir kā miera osta Teikas zaļākajā nostūrī – te dažu desmitu metru attālumā plūst dzīva autosatiksme, kursē sabiedriskais transports un aizvijas veloceļš, bet, esot mājās, tas viss pazūd aiz zaļojošā dārza. Tuvējā apkārtnē atrodas vairākas izglītības iestādes, medicīnas pakalpojumi, veikali un Biķernieku mežs īsas pastaigas attālumā.
Māja ir pieņemtā ekspluatācijā. Dažādos ēkas stāvos pieejami arī citi 1-, 3- un 4-istabu dzīvokļi. Projekta attīstītājs, uzņēmums ar ilgstošu 30 gadu pieredzi – STATS grupa. Lai iegūtu vairāk informācijas, ka arī pieteikties būves apskatei, lūdzu sazinieties ar mums.
www.arcoreal.lv/harmony

Darījuma veids: Pārdod
Īpašuma tips: Dzīvoklis
Platība (m2): 42
Istabu skaits: 1
Stāvs / Stāvu skaits: 2 / 4
- Lifts
- Domofons
- Optiskais internets
- Duša
- Individuāli siltuma skaitītāji
- Slēdzama kāpņu telpa
- Lodžija
- Saules puse
Anna Ināra Rihtere
Sertificēts LANĪDA aģents Mobilais: +371 2929 7626
E-pasts: anna.rihtere@arcoreal.lv Apskatīt profilu >
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!

KarteFinansējums

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod zemi komercapbūvei
18485 m2
Rīga, Zolitūde
1 385 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
9 ist., 5 st., 890 m2
Rīga, Vecrīga
2 000 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod investīciju objektu
5 st., 890 m2
Rīga, Vecrīga
2 000 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
2 ist., 1 no 5 st., 50 m2
Rīga, Teika
570 EUR / mēn.
X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu