Business Garden - Malduguņu iela 1 5 180 EUR / mēn.

Rīga, Šampēteris / Izīrē biroju 14.00 EUR / m2

ID: 91486 Izmainīts: 05.01.2022.

Nomai tiek piedāvātas biroju telpas jaunā un mūsdienīgā biroju ēku kompleksā “Business Garden” ar izcilu atrašanās vietu un ērtu piekļuvi. Biroju kompleksā šobrīd pabeigta būvniecība divām piecstāvu ēkām un iekārtota teritorija ap tām, kurā izveidots bāgātīgs zaļais dārzs ar atpūtas vietām un sporta laukumu.

Piedāvājumā biroja telpas platībā no 370 m2 līdz pat 1500 m2 viena stāva ietvaros. Biroja telpām ir racionālais plānojums, dienasgaismas bagātība un pārdomāti apdares risinājumi, kas ļaus ātri un efektīvi pielāgot telpas Jūsu biznesa vajadzībām. Projekta tapšanā izmantoti ekoloģiski, LEED sertificēti risinājumi.

Nomnieku un darbinieku ērtībām vienā no biroju ēkām ir izvietots dienas restorāns “Brunch Garden” un pirmskolas izglītības iestāde “Patnis”. Teritorijā ir izveidotas velosipēdu novietnes un ierīkotas dušas telpas riteņbraucējiem katrā ēkā, kā arī ierīkoti pakomāti pasta sūtījumiem un apģērba tīrīšanai.

Jaunais biroju komplekss atrodas vien 6km no Rīgas vēsturiskā centra, 4km līdz starptautiskajai lidostai Rīga – vietā, kur Rīga robežojas ar Mārupi. Pāri ielai atrodas iepirkšanās centrs Spice. Blakus biroju ēkām ir ierīkotas jaunas autobusa pieturas perspektīvam sabiedriskajam transportam, kā arī netālu atrodas jau funkcionējošas pieturas dažādam pilsētas transportam. Teritorijā plānots ierīkot arī zonu koplietošanas transportam. Šobrīd zem ēkām pieejamas pazemes autostāvvietas, bet blakus ēkām – plaša virszemes autostāvvieta 504 mašīnām.

Piedāvāto biroja telpu nomas maksa mēnesī tiek noteikta 14 – 16 EUR/m2 robežās atkarībā no telpu novietojuma un platības, kā arī piedāvājot telpas ar standarta plānojumu un apdarē izmantotiem standarta materiāliem.

Papildus nomas maksai nomniekam tiks aprēķināta apsaimniekošanas maksa 2,30 EUR/m2/mēnesī, kas iekļauj sevī tehnisko sistēmu uzturēšanas, apsardzes, koplietošanas telpu tīrīšanas, sētnieka, atkritumu apsaimniekošanas, nekustamā īpašuma nodokļa, īpašuma pārvaldīšanas izmaksas. Tāpat tiek plānoti maksājumi par koplietošanas energoresursu patēriņu mēnesī aptuveni 0,73 EUR/m2, kas tiks aprēķināts no ēkas kopējo inženiersistēmu un koplietošanas telpu energoresursu patēriņa (iekļautas arī apkures izmaksas nomnieka telpās).

Bussines Garden biroju kompleksa būvniecība tiek plānota vairākās kārtās un nākamās kārtas ietvaros tiks izbūvētas trīs ēkas ar kopējo iznomājamo platību 27 183 m2 apmērā, kur būs iespējams izveidot biroju līdz pat 2 700 m2 apmērā viena stāva ietvaros.

Ja Jums rodas kādi jautājumi, vai arī vēlaties telpas apskatīt, tad droši sazinieties ar mani.

Darījuma veids: Izīrē
Īpašuma tips: Birojs
Platība (m2): 370
Stāvu skaits: 5
- Lifts
- Internets
- Optiskais internets
- Kondicionētājs
- Pazemes autostāvvieta
- Autostāvvieta
Ģirts Jansons
Nodaļas vadītājs Mobilais: +371 2639 7447
Tālrunis: +371
E-pasts: girts.jansons@arcoreal.lv Apskatīt profilu >
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!

KarteFinansējums

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod māju
8 ist., 3 st., 498 m2
Garkalnes novads, Priedkalne
550 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
31000 m2
Ķeguma novads, Sala
185 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
1 ist., 1 no 6 st., 57 m2
Rīga, Ziepniekkalns
330 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
3 ist., 1 no 6 st., 118 m2
Rīga, Klusais centrs
1 400 EUR / mēn.

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu