Mežmalas iela 1 - 208 0 EUR

Salaspils novads, Tilderi / Pārdod dzīvokli 0.00 EUR / m2

ID: 91413 Izmainīts: 20.06.2022.

Jaunajā projektā “Rīgas Vārti” - Mežmalas ielā 1, Salaspilī - pārdod gaišu un 38,09 kvadrātmetrus plašu vienistabas dzīvokli ar lodžiju. Mājīgais dzīvoklis atrodas piecstāvu ēkas otrajā stāvā, un tā logi ir vērsti uz labiekārtotu un apzaļumotu pagalmu. Dzīvoklim ir pārdomāts plānojums – tas palīdz iekštelpas izmantot maksimāli efektīvi.

Dzīvokļa siltumu nodrošina gāzes apkures sistēma, kuras energoefektivitāti papildina plastikāta logi. Dzīvoklī ir autonoma ventiālcijas sistēma, kā arī pabeigta iekšējā apdare: sienas un griesti krāsoti, grīdas apdarē izmantots dabīgs ozolkoka parkets, iekšdurvis – koka. Sanitārajā mezglā papildu komfortam ir uzstādīta elektriski apsildāma grīda, kā arī augstas kvalitātes santehnika.

Dzīvokli no plašās kāpņu telpas, kurā ierīkots ērts lifts, nodala ugunsdrošas metālas ārdurvis. Starpstāvu pārsegumiem izmantoti monolītā dzelzsbetona paneļi, kas papildu skaņas izolācijas nodrošināšanai ir pārklāti ar sausa betona un vates slāni. Pie kāpņu telpu ārdurvīm uzstādīts namrunis. Jaunā projekta pirmajā stāvā iedzīvotāju ērtībām ierīkotas garāžas ar automātiski paceļamiem vārtiem, blakus ēkai izveidota virszemes autostāvvieta.

Jaunais projekts "Rīgas Vārti" atrodas ainaviskā vietā blakus mežam ar pastaigu takām. Ap projektu pieejamas daudzveidīgas atpūtas iespējas. “Rīgas Vārtu” teritorija ir labiekārtota un apzaļumota, ir ierīkots apgaismojums un bruģēti gājēju celiņi, uzstādīti soliņi, ir kopts zālājs un dekoratīvie augi.
Daudzdzīvokļu projekts "Rīgas Vārti" ir daļa no Salaspils attīstītās infrastruktūras, kurā ir viss nepieciešamais pilnvērtīgai ikdienas dzīvei un atpūtai. Projekta tuvumā ir ērta sabiedriskā transporta kustība, kas sekmē gan iedzīvotāju pārvietošanos Salaspils novada teritorijā, gan nokļūšanu līdz 20 kilometru attālumā esošajam galvaspilsētas centram.

Darījuma veids: Pārdod
Īpašuma tips: Dzīvoklis
Platība (m2): 39
Istabu skaits: 2
Stāvs / Stāvu skaits: 2 / 5
- Lifts
- Domofons
- Optiskais internets
- Duša
- Parkets
- Individuāli siltuma skaitītāji
- Slēdzama kāpņu telpa
- Autostāvvieta
- Garāža
Elizabete Pomaskova
Nekustamo īpašumu aģente Mobilais: +371 2916 4522
Tālrunis: +371 6707 9220
E-pasts: elizabete.pomaskova@arcoreal.lv Apskatīt profilu >
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!

KarteFinansējums

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
3 ist., 5 no 6 st., 110 m2
Rīga, Centrs
700 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
3 ist., 4 no 9 st., 63 m2
Rīga, Imanta
60 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
1 ist., 1 no 2 st., 21 m2
Rīga, Čiekurkalns
16 500 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod tirdzniecības telpas
1 st., 92 m2
Rīga, Centrs
160 000 EUR

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu