Brīvības iela 171 3 110 EUR / mēn.

Rīga, Centrs / Izīrē biroju 9.98 EUR / m2

ID: 91381 Izmainīts: 11.01.2021.

Nomai tiek piedāvātas mūsdienīgas biroja telpas Biroju centrā BRĪVĪBAS 171, kas atrodas Rīgā pie Brīvības un Indrānu ielas krustojuma, netālu no VEF Gaisa tilta, apkārtnē ar labi attīstītu infrastruktūru un labu piekļuvi sabiedriskajam transportam.

Piedāvātās Biroja telpas ir ar kopējo platību 311.60 kv.m., un aizņem daļu no ēkas 3. stāva. Biroja logi ir vērsti uz Brīvības ielu un Indrānu ielu. Birojs ir ar atvērtā plānojuma zonām un atsevišķām darba telpām, virtuvi, tualetes telpām. Biroja telpas ir pēc kvalitatīvi veikta remonta un tās ir piemērojamas 25-30 darba vietu izveidošanai.

Biroja ēkā kurā atrodas biroji ir regulējama gaisa ventilācijas/kondicionēšanas sistēma, ir atverami logi. Ēkas pirmajā stāvā strādā administratore, kas sagaida un sniedz informāciju biroja apmeklētājiem. Ēkā tiek nodrošināta apsardzes sistēma, uzstādīta videonovērošana un piekļuves sistēmas kontrole. Piekļuve telpām tiek nodrošināta ar magnētiskajām kartēm. Ēkā ir uzstādīti 2 lifti, ja nepieciešams var izmantot arī kāpnes. Biroja telpu nomniekiem ir iespēja izvietot sava uzņēmuma izkārtni – gaismas kasti uz ēkas fasādes.

Biroju ēka ir nodota ekspluatācijā 2006. gada oktobrī, ēkai Brīvības ielas pusē ir skaista izliektā fasāde veidota alumīnijā un stiklā, kurā atspoguļojas pie ēkas augošais lielais ozols. Pagalma pusē ēka veidota terasveidīgi, tādējādi nodrošinot gan papildus gaismu ēkā, gan atpūtas iespējas ēkā strādājošajiem.

Biroja nomniekam ir iespēja nomāt līdz 4 garantētajām stāvvietām ēkas autostāvvietā par papildu samaksu 57 EUR + PVN par vienu stāvvietu mēnesī.

Papildu nomas maksai nomnieks maksā arī ēkas uzturēšanas un apsaimniekošanas maksu 3.30 EUR/kv.m, kā arī par komunālajiem pakalpojumiem.

Ja vēlaties telpas apskatīt vai rodas jautājumi par nomas nosacījumiem, tad droši sazinieties ar mani.

Darījuma veids: Izīrē
Īpašuma tips: Birojs
Platība (m2): 312
Stāvu skaits: 6
- Lifts
- Domofons
- Internets
- Optiskais internets
- Kondicionētājs
- Pazemes autostāvvieta
- Signalizācija
Ģirts Jansons
Nodaļas vadītājs Mobilais: +371 2639 7447
Tālrunis: +371
E-pasts: girts.jansons@arcoreal.lv Apskatīt profilu >
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!

KarteFinansējums

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
6 st., 150 m2
Rīga, Centrs
1 400 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
250 m2
Rīga, Centrs
3 250 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
6 st., 150 m2
Rīga, Centrs
1 725 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
250 m2
Rīga, Centrs
3 250 EUR / mēn.

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu