Krišjāņa Valdemāra iela 118 350 EUR / mēn.

Rīga, Centrs / Izīrē biroju 9.83 EUR / m2

ID: 90776 Izmainīts: 11.01.2021.

Nomai tiek piedāvātas biroja telpas, biroju ēkā „Valdemāra Biroji”. Biroju ēku komplekss sastāv no divām trīsstāvu un vienas septiņstāvu ēkas. Biroju kompleksam ir laba atrašanās vieta Rīgas centrā, blakus Skanstes apkaimei, kas pārliecinoši veidojas par Rīgas centra modernāko daļu.

Piedāvātās biroja telpas ir ar kopējo platību 35,6 kv.m., un sastāv no trim blakus esošiem kabinetiem, kas savā starpā savienoti. Telpas ir iespējams nomāt arī daļēji mēbelētas.

Biroju ēkas pirmajā stāvā ir administrācijas telpa, kur uz vietas atrodas apsardzes postenis, izeja uz liftiem un neliela kafejnīca. Ēkā ir pieejama arī koplietošanas konferenču zāle ar visu nepieciešamo aprīkojumu. Katrā ēkas stāvā ir koplietošanas sanitārie mezgli. Visā ēkā darbojas videonovērošana un ir iespējams uzstādīt tehnisko signalizāciju.

Biroju ēkā ir pieejami arī mazākas platības biroji, vai arī ja nepieciešams, tad var kombinēt lielākas platības biroja telpas, nomājot vairākas blakus esošas biroja telpas. Dažās biroja telpās ir pieejami gaisa kondicionieri vai arī ir iespēja tādus uzstādīt.

Šobrīd ir saskaņots projekts ēku renovācijai un teritorijas labiekārtošanai. Renovācijas darbus plānots veikt gan ēku iekšpusē un ārpusē, gan teritorijas labiekārtošanā, izveidojot divas plašas autostāvvietas. Vienai no biroju ēkām pēdējā stāvā ir plānota terases labiekārtošana, kas būs papildus ieguvums ne tikai pēdējā stāva telpu nomniekiem, bet arī pārējiem biroju darbiniekiem un apmeklētājiem. Nomas maksā iekļauta apsaimniekošanas maksa un apkure.

Ja rodas kādi jautājumi, vai arī vēlaties telpas apskatīt, tad droši sazinieties ar mani.Darījuma veids: Izīrē
Īpašuma tips: Birojs
Platība (m2): 36
Stāvu skaits: 7
- Lifts
- Internets
- Optiskais internets
- Kondicionētājs
Ģirts Jansons
Nodaļas vadītājs Mobilais: +371 2639 7447
Tālrunis: +371
E-pasts: girts.jansons@arcoreal.lv Apskatīt profilu >
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!

KarteFinansējums

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
6 st., 150 m2
Rīga, Centrs
1 400 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
250 m2
Rīga, Centrs
3 250 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
6 st., 150 m2
Rīga, Centrs
1 725 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
250 m2
Rīga, Centrs
3 250 EUR / mēn.

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu