Nometņu iela 11 - 514 135 800 EUR

Salaspils novads, Tilderi / Pārdod dzīvokli 1 330.07 EUR / m2

ID: 90605 Izmainīts: 16.09.2020.

Jaunajā projektā “Rīgas Vārti” - Nometņu ielā 11, Salaspilī - pārdod gaišu un 102,14 kvadrātmetrus plašu četristabu dzīvokli ar lodžiju. Mājīgais dzīvoklis atrodas piecstāvu ēkas piektajā stāvā, un tā logi ir vērsti uz labiekārtotu un apzaļumotu pagalmu. Dzīvoklim ir pārdomāts plānojums – tas palīdz iekštelpas izmantot maksimāli efektīvi.

Dzīvokļa siltumu nodrošina gāzes apkures sistēma, kuras energoefektivitāti papildina plastikāta logi. Dzīvoklī ir autonoma ventiālcijas sistēma, kā arī pabeigta iekšējā apdare: sienas un griesti krāsoti, grīdas apdarē izmantots dabīgs ozolkoka parkets, iekšdurvis – koka. Sanitārajā mezglā papildu komfortam ir uzstādīta elektriski apsildāma grīda, kā arī augstas kvalitātes santehnika.

Dzīvokli no plašās kāpņu telpas, kurā ierīkots ērts lifts, nodala ugunsdrošas metālas ārdurvis. Starpstāvu pārsegumiem izmantoti monolītā dzelzsbetona paneļi, kas papildu skaņas izolācijas nodrošināšanai ir pārklāti ar sausa betona un vates slāni. Pie kāpņu telpu ārdurvīm uzstādīts namrunis. Jaunā projekta pirmajā stāvā iedzīvotāju ērtībām ierīkotas garāžas ar automātiski paceļamiem vārtiem, blakus ēkai izveidota virszemes autostāvvieta.

Jaunais projekts "Rīgas Vārti" atrodas ainaviskā vietā blakus mežam ar pastaigu takām. Ap projektu pieejamas daudzveidīgas atpūtas iespējas. “Rīgas Vārtu” teritorija ir labiekārtota un apzaļumota, ir ierīkots apgaismojums un bruģēti gājēju celiņi, uzstādīti soliņi, ir kopts zālājs un dekoratīvie augi.
Daudzdzīvokļu projekts "Rīgas Vārti" ir daļa no Salaspils attīstītās infrastruktūras, kurā ir viss nepieciešamais pilnvērtīgai ikdienas dzīvei un atpūtai. Projekta tuvumā ir ērta sabiedriskā transporta kustība, kas sekmē gan iedzīvotāju pārvietošanos Salaspils novada teritorijā, gan nokļūšanu līdz 20 kilometru attālumā esošajam galvaspilsētas centram.
Vienojies par šī vai cita “Rīgas Vārtu” dzīvokļa apskati klātienē!
Detalizētāka informācija par jauno projektu “Rīgas Vārti” pieejama mājas lapā – www.rigasvarti.lv.

Darījuma veids: Pārdod
Īpašuma tips: Dzīvoklis
Platība (m2): 103
Istabu skaits: 4
Stāvs / Stāvu skaits: 5 / 5
- Lifts
- Domofons
- Vanna
- Parkets
- Individuāli siltuma skaitītāji
- Slēdzama kāpņu telpa
- Autostāvvieta
- Garāža
Elizabete Pomaskova
Nekustamo īpašumu aģente Mobilais: +371 2916 4522
Tālrunis: +371 6707 9220
E-pasts: elizabete.pomaskova@arcoreal.lv Apskatīt profilu >
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!

KarteFinansējums

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
4 ist., 4 no 5 st., 128 m2
Rīga, Centrs
800 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
1 ist., 2 no 3 st., 22 m2
Rīga, Centrs
300 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
2 ist., 2 no 6 st., 44 m2
Rīga, Centrs
350 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
5 ist., 4 no 6 st., 124 m2
Rīga, Centrs
850 EUR / mēn.

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu