Vītolu iela 10 225 000 EUR

Mārupes novads, Jaunmārupe / Pārdod māju 833.33 EUR / m2

ID: 84975 Izmainīts: 29.06.2020.

Piedāvājam iegādei augstas kvalitātes dizaina koka karkasa māju, kura uz doto brīdi atrodas būvniecības stadijā.
Īpašums ar 1199 m2 plašu zemes gabalu, atrodas jaunizveidotajā privātmāju ciematā Jaunmārupē, Vītolu ielā 10, kuram ir pievienotas visas pilsētas komunikācijas (elektroapgāde, ūdens apgāde, kanalizācija, lietus ūdens kanalizācija, gāzes apgāde).
Dzīvojamā māja ir no augstas kvalitātes skandināvu koka karkasa konstrukcijas (250 mm koka karkasa rāmis, kurš pildīts ar siltuma izolāciju, 250 mm siltinājums) ar ventilējamo koka fasādi un LED fasādes apgaismojumu.
Mājas plānojums sastāv no viesistabas ar virtuves zonu, četrām izolētām istabām, trīs sanmezgliem, saimniecības telpas un priekštelpas (kura aprīkota ar iebūvētu drēbju skapi), plaša terase un auto nojume divām automašīnām ar saimniecības telpu.
Viesistabā maksimālais griestu augstums 3,3 m, guļamistabās 2,5 m, virtuves zonā iebūvēta virtuves iekārta, kura pilnībā aprīkota ar augstas kvalitātes sadzīves tehniku.
Viesistabā izbūvēts divpusējais kamīns, kurš paredzēts lietošanai ārējā zonā un iekšējā zonā, kas radīs īpašu mājīguma sajūtu gan mājas ārpusē, gan dzīvojamā telpā. Katrā guļamistabā ierīkots iebūvējamais skapis. Saimnieku guļamistaba izbūvēta ar atsevišķu sanmezglu.
Visā dzīvojamā mājā ir izmantoti tikai augstākās kvalitātes apdares materiāli un aprīkojums, īpaši piedomājot pie mājas kopējā dizaina. Dzīvojamā māja ir apkurināma ar gāzes apkures katlu, siltās grīdas visā mājā.
Kopējā ēkas apsaimniekojamā platība sastāda 270 m2, no kuriem 57,40 m2 ir terase un 45, 5 m2 auto nojume, saimniecības telpa 14, 9 m2 un kopējā dzīvojamā platība 152,20 m2.
Labiekārtota teritorija – sēta ar vārtiem, kas kontrolējami ar tālvadību, akmens bruģa iebrauktuve, apzaļumota teritorija (zālājs, tūjas), teritorijas apgaismojums.
1 km robežās no īpašuma ir pieejams pilnvērtīgs infrastruktūras nodrošinājums – vairāki pārtikas veikali, Jaunmārupes pamatskola, bērnudārzs, sporta un atpūtas centrs.
Ciemats tiks apbūvēts pakāpeniski, piedāvājumā ir dažāda plānojuma gatavi projekti koka karkasa mājam. Ir iespēja arī izstrādāt projektu pēc Jūsu vēlmēm.Zvaniet, lai vienotos par Jums ērtu laiku, īpašuma apskatei!

Darījuma veids: Pārdod
Īpašuma tips: Māja
Platība (m2): 270
Zemes platība (m2): 1199
Istabu skaits: 5
Stāvu skaits: 1
- Duša
- Vanna
- Terase
- Autostāvvieta
Elizabete Pomaskova
Nekustamo īpašumu aģente Mobilais: +371 2916 4522
Tālrunis: +371 6707 9220
E-pasts: elizabete.pomaskova@arcoreal.lv Apskatīt profilu >
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!

KarteFinansējums

 1. Kādā valūtā labāk ņemt kredītu?

  Kredīta valūtu vēlams pieskaņot Jūsu ienākumu valūtai. Kredīts citā valūtā saistās ar valūtas risku - valūtas kursa svārstību gadījumā pastāv iespēja, ka nākotnē Jūsu kredīta summa, konvertējot uz latiem, varētu būtiski palielināties. Piemēram, gadsimtu ilga pieredze Somijā un Zviedrijā liecina, ka daudzi kredīta ņēmēji, palielinoties dolāra kursam pret vietējām valūtām, nespēja segt kredītus un tāpēc zaudēja savus īpašumus. Turklāt ik mēnesi Jūs zaudēsiet daļu naudas, veicot naudas konvertāciju.

  Atbildes sagatavoja   Nordea

 2. Kāds ir kredīta termiņš?

  Kredīta termiņš ir no 1 līdz 40 gadiem.

  Atbildes sagatavoja   Nordea

 3. Kāds ir kredīta apjoms?

  Ja vēlaties ņemt kredītu, piemēram, dzīvokļa remontam, tad varat saņemt līdz 85% no tā vērtības (bez papildu naudas ieguldījuma). Tāpat, ja esat nolēmuši būvēt, jūs varat saņemt kredītu līdz 85% no nekustamā īpašuma tirgus nākotnes vērtības - tā ir īpašuma vērtība pēc būvniecības darbu pabeigšanas. Šajā gadījumā kredīts tiks izmaksāts pa daļām atbilstoši būvniecības gaitai.

   

  Būvniecības gadījumos, remonts ir iespējams saņemt kredītu līdz 75% no nākotnes vērtības.

   

   

  Atbildes sagatavoja   Nordea

 4. Kāda būs man piemērotā procentu likme?

  Procentu likme ir atkarīga no daudziem faktoriem: izvēlētās valūtas, starpbanku likmes termiņa, vai likme ir mainīga vai fiksēta, kredīta apmēra, jūsu ienākumiem, termiņa u.c.

  Atbildes sagatavoja   Nordea

 5. Kādiem jābūt ienākumiem, lai varētu saņemt kredītu?

  Ikmēneša kredīta maksājums nedrīkst pārsniegt 35% no kredīta ņēmēju mēneša ienākumiem. Tiek ņemti vērā arī pārējo ģimenes locekļu un līdzaizņēmēju ienākumi.

  Nordea šobrīd piedāvā 40%.

  Atbildes sagatavoja   Nordea

 6. Kā notiek kredīta atmaksa?

  Parasti kredīta atmaksa tiek veikta katru mēnesi. Gadījumā, ja jūs vēlaties veikt lielāku pirkumu vai doties atvaļinājumā, Nordea bankas klientiem ir iespējams pieteikties "kredīta brīvdienām" un vienreiz gadā atlikt kredīta pamatsummas atmaksu.

  Atbildes sagatavoja   Nordea

 7. Kas ir RIGIBOR, LIBOR un EURIBOR?

  RIGIBOR ir starpbanku likme - aritmētiskais vidējais, kas veidojas vairākām lielākajām Latvijas bankām kotējot procentu likmes. Tā tiek noteikta katru dienu uz zināmu termiņu, piemēram, 1 nedēļa, 1 mēnesis, 3 mēneši, utt. LIBOR un EURIBOR arī ir starpbanku likmes; tās tiek noteiktas Londonas Banku Asociācijā un Eiropas Centrālajā Bankā. Šīs starpbanku likmes atspoguļo objektīvu naudas cenu tirgū.

   

  Starpbanku likmes visiem klientiem Latvijā ir vienādas.

  Atbildes sagatavoja   Nordea

 8. Vai kā nodrošinājums kredītam var kalpot arī cits īpašums?

  Jā. Īpaši tajos gadījumos, kad tirgus vērtība remontējamam vai pērkamam īpašumam ir zemāka nekā kredīta summu.

  Atbildes sagatavoja   Nordea

 9. Ko darīt, ja mājsaimniecībai ir samazinājušies ienākumi un tas var radīt problēmas ar kredīta atmaksu?

  Neatkarīgi no iemesla, kādēļ Jūsu ienākumi samazinās, Jums par to ir jāinformē banka. Īpaši tajos gadījumos, ja pastāv iespēja, ka varētu rasties problēmas ar savlaicīgu kredīta ikmēneša maksājumu veikšanu. Banka Jums piedāvās vislabāko iespēju atrisināt radušos situāciju. Ir vairāki varianti - gan samazināt, gan atlikt ikmēneša kredīta maksājumus. Jums atliek vien godprātīgi norādīt savu finanšu situāciju, lai kopīgi rastu vispiemērotāko risinājumu. Banka ir ieinteresēta palīdzēt klientam, lai sadarbība būtu veiksmīga un nevienai no pusēm nerastos zaudējumi, jo kredīta parāds nav izdevīgs ne tikai klientam, bet arī bankai.

   

  Mājokļa kredīta maksājuma kavējuma gadījumā banka Jums piedāvā vairākus risinājumus, lai atvieglotu šī brīža finansiālo situāciju. Risinājumu klāsts ir ļoti plašs – parāda kapitalizācija, atmaksas termiņa pagarināšana, pamatsummas maksājuma atlikšana vai samazināšana uz laiku, procentu maksājumu samazināšana. Katrs no šiem risinājumiem samazina Jūsu pašreizējo kredīta ikmēneša maksājumu, taču jārēķinās ar to, ka maksājot mazāk šodien, būs jāmaksā vairāk nākotnē.

   

  Katrs gadījums ir individuāls, tādēļ lēmums par piemērotāko risinājumu Jums ir jāpieņem kopīgi ar banku.Finanšu pārvaldīšanā vajadzīga pilnīga pārliecība, tādēļ vismazākās šaubas labāk kliedēt uzreiz, konsultējoties ar Jūsu finanšu konsultantu bankā.

  Atbildes sagatavoja   Nordea

 10. Kas notiek, ja klients kredītu atmaksas grūtību gadījumos nevēršas bankā?

  Ja finansiālu grūtību gadījumos Jūs neinformējat banku, tas nozīmē, ka Jums jārēķinās ar soda naudas maksājumiem par kavētajām dienām, mazāk pretimnākošu bankas attieksmi un visbeidzot galējā situācijā divu līdz sešu mēnešu laikā tiks uzsākts tiesas process par īpašuma atsavināšanu. Līdz ar to Jums būs jāsedz tiesas izdevumi, nekustamā īpašuma pārdošanas summa un kredītsaistību starpība nākotnē, ja īpašumu neizdodas pārdot par kredīta summu. Turklāt informācija par Jūsu kavēto kredīta maksājumu tiks iekļauta Latvijas Bankas Kredītu reģistrā. Tātad izvairīšanās no sadarbības ar banku Jums radīs gan nopietnus finansiālus zaudējumus, gan apgrūtinās finanšu darījumu kārtošanu nākotnē.

   

  Atbildes sagatavoja   Nordea

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
3 ist., 1 no 5 st., 57 m2
Rīga, Mežaparks
85 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
6 st., 196 m2
Rīga, VEF
1 115 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
3 ist., 6 no 6 st., 123 m2
Rīga, Šampēteris
109 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
2 ist., 1 no 7 st., 72 m2
Rīga, Centrs
150 171 EUR

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu