Poruka prospekts 133 000 EUR

Jūrmala, Jaundubulti / Pārdod māju 665.00 EUR / m2

ID: 71540 Izmainīts: 25.05.2020.

Ja Jums patīk miers un klusums, netālu no priežu meža un gājiena attālumā no Baltijas jūras smilšainās pludmales, tad šis piedāvājums ir priekš Jums. Tiek piedāvāts iegādāties ½ mājas ar kopējo platību 200m2 Jaundubultos jūras pusē, kura celta Jūrmalas vēsturisko tradīciju stilā. Daļa mājas ir pievilcīga ar to, ka tai ir divas atsevišķas ieejas – viena pirmajā stāvā otra otrajā stāvā, kas var būt interesanti gan divām ģimenē, gan daļu mājas izmantot sev, bet otru daļu izīrēt. Pirmajā stāvā ir plaša veranda ar skaistiem vitrāžas logiem, kas tai piešķir īpašu Jūrmalas šarmu, četras istabas, virtuve, sanitārais mezgls, vannas istaba, koridors. Otrajā stāvā ar atsevišķu ieeju no āra – veranda, četras istabas, virtuve, sanitārais mezgls, koridors. Mājā ir pilsētas ūdens pieslēgums, kurš tiek sildīts ar boileru. Ja ir vēlēšanās un nepieciešamība, var nedārgi pieslēgt gāzi (Jūrmalas gāzes vads iet netālu no mājas). Šobrīd māja tiek izmantota kā vasaras rezidence Jūrmalā. Iežogota teritorija un atsevišķa iebraukšana savā privātajā zemes gabala daļā. Pēc jaunā īpašnieka vēlēšanās to var izmantot kā vasaras rezidenci vai pārveidot par kapitālu dzīvojamo māju. Nekustamā īpašuma cenā ir iekļauta zeme 609 m2, ļoti skaists saulains un zaļš zemes gabals ar skatu uz meža zonu. Praktiski no visiem logiem ir skats uz mežu. Piebraucamais ceļš pie mājas ir asfaltēts. Šo rajonu var raksturot kā klusu, zaļu Jaundubultu daļu. Tikai dažu metru attālumā ir sabiedriskais transports. Netālu atrodas dažādi veikali , kafejnīcas, degvielas uzpildes stacijas, poliklīnika, skolas, bērnu dārzi un viss, kas nepieciešams ērtai dzīvei. Pēc vēlēšanās var iegādāties visu māju un zemi 1550 m2 platībā

Darījuma veids: Pārdod
Īpašuma tips: Māja
Platība (m2): 200
Zemes platība (m2): 609
Istabu skaits: 9
Stāvu skaits: 3
- Internets
- Vanna
- WC un vannasistaba atsevišķi
- Saules puse
- Blakus jūrai
Tatjana Jefimova
Sertificēts LANĪDA aģents Mobilais: +371 2867 3723
Tālrunis: +371
E-pasts: tatjana.jefimova@arcoreal.lv Apskatīt profilu >
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!

KarteFinansējums

 1. Kādā valūtā labāk ņemt kredītu?

  Kredīta valūtu vēlams pieskaņot Jūsu ienākumu valūtai. Kredīts citā valūtā saistās ar valūtas risku - valūtas kursa svārstību gadījumā pastāv iespēja, ka nākotnē Jūsu kredīta summa, konvertējot uz latiem, varētu būtiski palielināties. Piemēram, gadsimtu ilga pieredze Somijā un Zviedrijā liecina, ka daudzi kredīta ņēmēji, palielinoties dolāra kursam pret vietējām valūtām, nespēja segt kredītus un tāpēc zaudēja savus īpašumus. Turklāt ik mēnesi Jūs zaudēsiet daļu naudas, veicot naudas konvertāciju.

  Atbildes sagatavoja   Nordea

 2. Kāds ir kredīta termiņš?

  Kredīta termiņš ir no 1 līdz 40 gadiem.

  Atbildes sagatavoja   Nordea

 3. Kāds ir kredīta apjoms?

  Ja vēlaties ņemt kredītu, piemēram, dzīvokļa remontam, tad varat saņemt līdz 85% no tā vērtības (bez papildu naudas ieguldījuma). Tāpat, ja esat nolēmuši būvēt, jūs varat saņemt kredītu līdz 85% no nekustamā īpašuma tirgus nākotnes vērtības - tā ir īpašuma vērtība pēc būvniecības darbu pabeigšanas. Šajā gadījumā kredīts tiks izmaksāts pa daļām atbilstoši būvniecības gaitai.

   

  Būvniecības gadījumos, remonts ir iespējams saņemt kredītu līdz 75% no nākotnes vērtības.

   

   

  Atbildes sagatavoja   Nordea

 4. Kāda būs man piemērotā procentu likme?

  Procentu likme ir atkarīga no daudziem faktoriem: izvēlētās valūtas, starpbanku likmes termiņa, vai likme ir mainīga vai fiksēta, kredīta apmēra, jūsu ienākumiem, termiņa u.c.

  Atbildes sagatavoja   Nordea

 5. Kādiem jābūt ienākumiem, lai varētu saņemt kredītu?

  Ikmēneša kredīta maksājums nedrīkst pārsniegt 35% no kredīta ņēmēju mēneša ienākumiem. Tiek ņemti vērā arī pārējo ģimenes locekļu un līdzaizņēmēju ienākumi.

  Nordea šobrīd piedāvā 40%.

  Atbildes sagatavoja   Nordea

 6. Kā notiek kredīta atmaksa?

  Parasti kredīta atmaksa tiek veikta katru mēnesi. Gadījumā, ja jūs vēlaties veikt lielāku pirkumu vai doties atvaļinājumā, Nordea bankas klientiem ir iespējams pieteikties "kredīta brīvdienām" un vienreiz gadā atlikt kredīta pamatsummas atmaksu.

  Atbildes sagatavoja   Nordea

 7. Kas ir RIGIBOR, LIBOR un EURIBOR?

  RIGIBOR ir starpbanku likme - aritmētiskais vidējais, kas veidojas vairākām lielākajām Latvijas bankām kotējot procentu likmes. Tā tiek noteikta katru dienu uz zināmu termiņu, piemēram, 1 nedēļa, 1 mēnesis, 3 mēneši, utt. LIBOR un EURIBOR arī ir starpbanku likmes; tās tiek noteiktas Londonas Banku Asociācijā un Eiropas Centrālajā Bankā. Šīs starpbanku likmes atspoguļo objektīvu naudas cenu tirgū.

   

  Starpbanku likmes visiem klientiem Latvijā ir vienādas.

  Atbildes sagatavoja   Nordea

 8. Vai kā nodrošinājums kredītam var kalpot arī cits īpašums?

  Jā. Īpaši tajos gadījumos, kad tirgus vērtība remontējamam vai pērkamam īpašumam ir zemāka nekā kredīta summu.

  Atbildes sagatavoja   Nordea

 9. Ko darīt, ja mājsaimniecībai ir samazinājušies ienākumi un tas var radīt problēmas ar kredīta atmaksu?

  Neatkarīgi no iemesla, kādēļ Jūsu ienākumi samazinās, Jums par to ir jāinformē banka. Īpaši tajos gadījumos, ja pastāv iespēja, ka varētu rasties problēmas ar savlaicīgu kredīta ikmēneša maksājumu veikšanu. Banka Jums piedāvās vislabāko iespēju atrisināt radušos situāciju. Ir vairāki varianti - gan samazināt, gan atlikt ikmēneša kredīta maksājumus. Jums atliek vien godprātīgi norādīt savu finanšu situāciju, lai kopīgi rastu vispiemērotāko risinājumu. Banka ir ieinteresēta palīdzēt klientam, lai sadarbība būtu veiksmīga un nevienai no pusēm nerastos zaudējumi, jo kredīta parāds nav izdevīgs ne tikai klientam, bet arī bankai.

   

  Mājokļa kredīta maksājuma kavējuma gadījumā banka Jums piedāvā vairākus risinājumus, lai atvieglotu šī brīža finansiālo situāciju. Risinājumu klāsts ir ļoti plašs – parāda kapitalizācija, atmaksas termiņa pagarināšana, pamatsummas maksājuma atlikšana vai samazināšana uz laiku, procentu maksājumu samazināšana. Katrs no šiem risinājumiem samazina Jūsu pašreizējo kredīta ikmēneša maksājumu, taču jārēķinās ar to, ka maksājot mazāk šodien, būs jāmaksā vairāk nākotnē.

   

  Katrs gadījums ir individuāls, tādēļ lēmums par piemērotāko risinājumu Jums ir jāpieņem kopīgi ar banku.Finanšu pārvaldīšanā vajadzīga pilnīga pārliecība, tādēļ vismazākās šaubas labāk kliedēt uzreiz, konsultējoties ar Jūsu finanšu konsultantu bankā.

  Atbildes sagatavoja   Nordea

 10. Kas notiek, ja klients kredītu atmaksas grūtību gadījumos nevēršas bankā?

  Ja finansiālu grūtību gadījumos Jūs neinformējat banku, tas nozīmē, ka Jums jārēķinās ar soda naudas maksājumiem par kavētajām dienām, mazāk pretimnākošu bankas attieksmi un visbeidzot galējā situācijā divu līdz sešu mēnešu laikā tiks uzsākts tiesas process par īpašuma atsavināšanu. Līdz ar to Jums būs jāsedz tiesas izdevumi, nekustamā īpašuma pārdošanas summa un kredītsaistību starpība nākotnē, ja īpašumu neizdodas pārdot par kredīta summu. Turklāt informācija par Jūsu kavēto kredīta maksājumu tiks iekļauta Latvijas Bankas Kredītu reģistrā. Tātad izvairīšanās no sadarbības ar banku Jums radīs gan nopietnus finansiālus zaudējumus, gan apgrūtinās finanšu darījumu kārtošanu nākotnē.

   

  Atbildes sagatavoja   Nordea

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
6 st., 350 m2
Rīga, Centrs
4 550 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
5 st., 780 m2
Rīga, Centrs
9 360 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
3 ist., 2 no 5 st., 65 m2
Rīga, Centrs
600 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
3 ist., 4 no 5 st., 67 m2
Ķekavas novads, Baložu pilsēta
90 000 EUR

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu