+371 6736 5555

Grēcinieku iela 9 944 EUR / mēn.

Rīga, Vecrīga / Izīrē biroju 8.00 EUR / m2

ID: 69077 Izmainīts: 01.04.2025.

Nomai tiek piedāvātas biroja telpas Vecrīgā, tieši pie Sv.Pēterbaznīcas, ar skaistu skatu uz Vecrīgas ieliņām.

PIedāvātās biroja telpas ir ar kopējo platību 118 m2 atrodas ēkas mansarda stāvā. Telpu plānojums sastāv no atvērta tipa plānojuma telpas, diviem sanmezgliem, virtuves telpas un noliktavas telpas.

Telpās ir veikts labs, mūsdienīgs remonts – koka parkets, neitrāli pelēkas un bēši krāsotas sienas, stikla durvis un starpsienas, mūsdienīgi gaismekļi, kondicionieris, granīta virsmas virtuvē un sanmezglos, mūsdienīga vannas istaba ar ierīkotu dušu.

Ieeja ēkā no klusa un slēgta iekšpagalma no Pēterbaznīcas ielas puses. Ēkā ir video domofons, kā arī uzstādīta apsardzes un ugunsdrošības signalizācija.

Papildus nomas maksai nomnieks maksā apsaimniekošanas maksu 1.50 EUR/m2 un par patērētajiem komunālajiem pakalpojumiem.

Darījuma veids: Izīrē
Īpašuma tips: Birojs
Platība (m2): 118
Stāvu skaits: 4
- Domofons
- Internets
- Optiskais internets
- Kondicionētājs
- Duša
- WC un vannasistaba atsevišķi
- Parkets
- Slēdzama kāpņu telpa
- Signalizācija
Ģirts Jansons
Nodaļas vadītājs Mobilais: +371 2639 7447
E-pasts: girts.jansons@arcoreal.lv Apskatīt profilu >
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!

Karte



Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
4 ist., 3 no 3 st., 88 m2
Rīga, Bieriņi
330 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
5 ist., 2 st., 241 m2
Rīga, Bieriņi
340 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
2 ist., 2 no 5 st., 77 m2
Rīga, Centrs
250 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē māju
4 ist., 2 st., 125 m2
Babītes novads, Dzilnuciems
1 250 EUR / mēn.
X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu