+371 6736 5555

Brīvības iela 171 3 015 EUR / mēn.

Rīga, Centrs / Izīrē biroju 9.00 EUR / m2

ID: 105994 Izmainīts: 16.07.2024.

Tiek piedāvātās biroja telpas kas atrodas Biroju centrā BRĪVĪBAS 171, kurš atrodas Rīgā pie Brīvības un Indrānu ielas krustojuma, netālu no VEF Gaisa tilta, apkārtnē ar labi attīstītu infrastruktūru un labu piekļuvi sabiedriskajam transportam.

Piedāvātās Biroja telpas ir ar kopējo platību 335 kv.m., un aizņem daļu no ēkas 6. stāva. Biroja logi ir vērsti uz Brīvības ielu un Indrānu ielu. Birojs ir ar atvērtā plānojuma zonām un atsevišķām darba telpām, virtuvi, tualetes telpām. Biroja telpas ir pēc kvalitatīvi veikta remonta un tās ir piemērojamas 25-30 darba vietu izveidošanai. Biroja telpas tiek piedāvātas ar visām mēbelēm.

Biroja ēkā kurā atrodas biroji ir regulējama gaisa ventilācijas/kondicionēšanas sistēma, ir atverami logi. Ēkas pirmajā stāvā strādā administratore, kas sagaida un sniedz informāciju biroja apmeklētājiem. Ēkā tiek nodrošināta apsardzes sistēma, uzstādīta videonovērošana un piekļuves sistēmas kontrole. Piekļuve telpām tiek nodrošināta ar magnētiskajām kartēm. Ēkā ir uzstādīti 2 lifti, ja nepieciešams var izmantot arī kāpnes. Biroja telpu nomniekiem ir iespēja izvietot sava uzņēmuma izkārtni – gaismas kasti uz ēkas fasādes.

Biroju ēka ir nodota ekspluatācijā 2006. gada oktobrī, ēkai Brīvības ielas pusē ir skaista izliektā fasāde veidota alumīnijā un stiklā, kurā atspoguļojas pie ēkas augošais lielais ozols. Pagalma pusē ēka veidota terasveidīgi, tādējādi nodrošinot gan papildus gaismu ēkā, gan atpūtas iespējas ēkā strādājošajiem.

Biroja nomniekam ir iespēja nomāt līdz 4 garantētajām stāvvietām ēkas autostāvvietā par papildu samaksu 70 EUR par vienu stāvvietu mēnesī.

Papildu nomas maksai nomnieks maksā arī ēkas uzturēšanas un apsaimniekošanas maksu 2.80 EUR/kv.m, kā arī par komunālajiem pakalpojumiem.

Ja vēlaties telpas apskatīt vai rodas jautājumi par nomas nosacījumiem, tad droši sazinieties ar mani.

Darījuma veids: Izīrē
Īpašuma tips: Birojs
Platība (m2): 335
Stāvu skaits: 6
- Lifts
- Domofons
- Internets
- Optiskais internets
- Kondicionētājs
- Pazemes autostāvvieta
- Signalizācija
Ģirts Jansons
Nodaļas vadītājs Mobilais: +371 2639 7447
E-pasts: girts.jansons@arcoreal.lv Apskatīt profilu >
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!

KarteJaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
2 ist., 2 no 7 st., 50 m2
Rīga, Centrs
85 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
336 m2
Ķekavas novads, Ķekavas pag.
2 183 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē tirdzniecības telpas
164 m2
Rīga, Ķengarags
1 312 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē tirdzniecības telpas
756 m2
Rīga, Ķengarags
6 048 EUR / mēn.
X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu