Aleksandra Čaka iela 123 - 11 185 850 EUR

Rīga, Centrs / Pārdod dzīvokli 2 950.00 EUR / m2

ID: 102056 Izmainīts: 07.11.2022.

Pilnībā renovētā piecstāvu namā Rīgas centrā, Aleksandra Čaka iela 123, tiek piedāvāti pārdošanai komfortabli 2- un 3-istabu dzīvokļi ar pilno iekšējo apdari, bez mēbelēm. Mājā ir tikai 16 dzīvokļi. Nams pilnībā renovēts izmantojot kvalitatīvos apdares materiālus, efektīvus tehniskos un inženiertehniskos risinājumus. Renovācijas procesā īpaša uzmanība tika veltīta mājas skaņas un siltuma izolācijai. Māja ir pieslēgta pie pašas efektīvākas siltumtrases Rīgā.

Dzīvokļi atšķiras ar augstu renovācijas kvalitāti, lielisku skaņas izolāciju un patīkamu iekštelpu mikroklimatu. Renovācijas laikā tika izmantoti mūsdienu risinājumi un kvalitatīvi apdares materiāli. Dzīvokļiem ir pārdomāts un funkcionāls plānojums, kas nodrošinās komfortu dzīvokļu īpašniekiem un atbilst visām mūsdienu dzīves prasībām.
Sienas, grīdas un koka iekšdurvis nodrošinātas ar paaugstinātu skaņas izolāciju. Istabās grīdām ir uzstādīts kvalitatīvs koka Tarkett segums. Griezti ir 2, 80 metrus augsti.
Vannas istabas ir aprīkotas ar apsildāmajām grīdām, elektriskajiem dvieļu žāvētājiem, spoguļiem, akmens masas vannām, gaišām flīzēm, augstas kvalitātes Laufen un Villaroy Bosch santehniku. Katrā dzīvoklī ir uzstādīts kondicionieris.

Ir pieejamas visas pilsētas komunikācijas. Mēs ejam vienā solī ar mūsdienīgām tehnoloģijām un izmaksām, tādēļ apkures sistēmu esam izvēlējušies - inovatīvo 4.paaudzes centralizētās siltumapgādes sistēmu. Katram dzīvoklim ir nodrošināts savs siltuma skaitītājs.

Iedzīvotāju ērtībai ir pieejams Schindler lifts, kāpņutelpas ar izejām uz ielu un labiekārtotu iekšpagalmu. Teritorija un koplietošanas telpas ir apgaismotas ar LED lampām. Mājas ieejas durvis ir aprīkotas ar video novērošanu, dzīvokļos ierīkoti video domofoni.

Ir iespējams iegādāties dažādu platību noliktavas mantu glabāšanai pagrabstāvā un stāvvietu automobilim. Plašā stāvvieta ir paredzēta automašīnu un velosipēdu novietnei, papildus katra autostāvvieta ir aprīkota ar elektrouzlādes punktiem.

Iekļūšana teritorijā ir nodrošināta caur elektriski veramiem vārtiem. Visa teritorija ir labiekārtota - nožogota, apzaļumota un labi apgaismota. Iedzīvotāju komfortam būs izveidotas atpūtas vietas - ērti soliņi un bērnu rotaļlaukums.
Iedzīvotāju drošību visā teritorijā diennakti nodrošinās videonovērošanas kameras ar ierakstu, sniedzot iespēju skatīties tiešsaistē, izmantot Jūsu datoru vai viedtālruni.
Nams atrodas Rīgas centrā blakus Ziedoņdārzam, tuvākajā apkārtnē pieejama attīstīta infrastruktūra - sabiedriskā transporta tīkls, skolas, bērnudārzi, veikali, sporta klubi, centra sporta kvartāla rotaļu laukums un citas ikdienas dzīves norisei svarīgas vietas.

Jūsu ērtībai ir pieejami dizainera pakalpojumi, kas var izveidot piemērotu dzīvokļa interjeru.
Ēka ir pieņemta ekspluatācijā.
Dažādos ēkas stāvos pieejami arī citi 2- un 3-istabu dzīvokļi. Lūdzu zvaniet lai uzzinātu vairāk un sarunāt dzīvokļu apskati.

Darījuma veids: Pārdod
Īpašuma tips: Dzīvoklis
Platība (m2): 63
Istabu skaits: 3
Stāvs / Stāvu skaits: 4 / 5
- Lifts
- Domofons
- Internets
- Optiskais internets
- Kondicionētājs
- Vanna
- Parkets
- Individuāli siltuma skaitītāji
- Slēdzama kāpņu telpa
- Autostāvvieta
- Signalizācija
Anna Ināra Rihtere
Sertificēts LANĪDA aģents Mobilais: +371 2929 7626
Tālrunis: +371 6707 9220
E-pasts: anna.rihtere@arcoreal.lv Apskatīt profilu >
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!

KarteFinansējums

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod māju
20 ist., 5 st., 821 m2
Rīga, Vecrīga
2 500 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
9 ist., 5 st., 890 m2
Rīga, Vecrīga
2 000 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod investīciju objektu
5 st., 890 m2
Rīga, Vecrīga
2 000 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
2 ist., 4 no 6 st., 54 m2
Rīga, Centrs
1 000 EUR / mēn.
X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu