Projekts

Sākums » Māras dārzi » Projekts

KONCEPCIJA

Ar vērienīgu projektu vienā no senākajiem Rīgas rajoniem — Āgenskalnā, līdzās Māras dīķim — savulaik tika uzsākta mazstāvu dzīvojamo ēku kompleksa celtniecība. Projekta idejas autors ir arhitekts Andis Sīlis. Māras dārzu apkārtne ir pilnībā apzaļumota, un liela daļa projekta teritorijas ir atvēlēta jauna parka ierīkošanai, veidojot pievilcīgu vidi un ainavas dizainu — atbilstošu ēku līmenim. Neskatoties uz zaļo apkārtni un tai raksturīgo mieru un klusumu, projekts atrodas vietā ar pilnībā attīstītu infrastruktūru, 15. minūšu attālumā no Rīgas starptautiskās lidostas, 10 minūšu attālumā no pilsētas vēsturiskā centra un 20 minūšu attālumā no Jūrmalas.

 

Šobrīd projektu veido sešstāvu un piecstāvu dzīvojamās ēkas, kurās ir iespēja izvēlēties savām prasībām atbilstošāko dzīvojamo telpu. Iespēja iegādāties gan labiekārtotus dzīvokļus ar pilnu apdari, gan dzīvokļus ar balto apdari — sākot ar praktiskiem 54 m² un beidzot ar plašiem 140 m² dzīvokļiem ar terasēm.

 

ARHITEKTŪRA

Ēku un tās eleganto fasāžu, kas vienlaikus apvieno seno ar moderno, būvniecībā ir izmantoti augstvērtīgi materiāli — marmora un akmens flīzes, ventilējamās fasādes un plaši augstākās kvalitātes koka pakešu logi. Ikviens dzīvoklis ir aprīkots ar terasi, balkonu vai lodžiju. Ēku pirmajos stāvos dzīvokļi ir veidoti kā nelielas mājas ar plašām terasēm. Arī ēku augšējiem stāviem ir lielas terases un plaši panorāmas logi, kas ļauj pilnībā pārlūkot apkārtnes burvību. Par drošību gādā diennakts apsardze un teritorijas video novērošana. Pieejamas plašas pazemes autostāvvietas.

Guna Jaško

Guna Jaško

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais:         +371 26640988
Tālrunis: +371 67079220
Skype Me
Arina Kuzņecova

Arina Kuzņecova

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais:         +371 29441061
Tālrunis: +371 67365532