Projekts

Sākums » FREGAT » Projekts

Trīsstāvu ķieģeļu dzīvojamais komplekss FREGAT atrodas Jūrmalas vēsturiskajā centrā - Bulduros, Meža prospektā. No dzīvokļu logiem paveras skats uz priežu mežu. Apkārtni raksturo klusums, miers un svaigs jūras gaiss. Projekts atrodas divu minūšu attālumā no Jūrmalas pludmales. Līdz pilsētas centram, kur atrodas populārā promenāde Jomas iela un koncertzāle Dzintari, piecas minūtes. Blakus atrodas kafejnīcas un resorāni, kā arī SPA kompleksi, kuru piedāvājuma klāstā ietilpst sportiskas un veselību atjaunojošas aktivitātes. Tāpat apmeklētājus priecēs turpat esošais akvaparks, tenisa korti un jahtklubs. Īsas pastaigas attālumā atrodas būtiskākās vasarīgās Jūrmalas vietas.


Projektā FREGAT izkārtoti 12 gaumīgi, plaši dzīvokļi, kuru platības ir no 101 līdz 240 m². Katra dzīvokļa neatņemam sastāvdaļa ir individuāla auto novietošanas vieta - garāža.


Jaunā projekta arhitekti un dizaineri ir akcentējuši celtniecībā izmantoto būvmateriālu kvalitāti:


  • ārējās un iekšējās ķieģeļu sienas;
  • alumīnija un koka logi ar trīs kameru stikla paketēm;
  • kluss lifts ar lielisku panorāmas skatu;
  • individuāli programmējama gāzes apkure;
  • autonoma dzīvokļu gaisa rekuperācijas un ventilācijas sistēma;
  • viedās mājas un klimata kontroles organizēšanas papildus iespēja.

Projektā esošiem plašajiem un funkcionālajiem dzīvokļiem ir augsti griesti un lieli logi ar lielisku panorāmu. Halles apdarē izmantots marmors un kvalitatīvas flīzes.


Par dzīvojamā kompleksa teritorijas drošību rūpējas perimetrā izvietotais žogs ar iebraukšanai paredzētiem un aizveramiem vārtiem un gājēju vārtiņiem. Savukārt privātā teritorijā vērojams ainavisks dizains un dekoratīvs apgaismojums.


Dzīvokļi iegādei tiek piedāvāti ar baltu apdari. Lai iepazītos ar apdares materiālu kvalitāti un dizaina risinājumu, projektā tiks labiekārtots demo dzīvoklis.
Tatjana Jefimova

Tatjana Jefimova

Sertificēts LANĪDA aģents

Mobilais:         +371 28673723
Tālrunis: +371
Skype Me